⚡Współpraca, zrób to⚡26

Awatar użytkownika
robertleon
Kontakt:

06 grudnia 2019, 19:34

x
Ostatnio zmieniony 11 lutego 2020, 22:52 przez robertleon, łącznie zmieniany 24 razy.
Awatar użytkownika
Wojtek

25 grudnia 2019, 09:28

Na początku krótko.
Równowartość 50 zł co miesiąc przy 200 osobach.
Cele:
Wolna energia.
Bezpieczna komunikacja.
Czytelny przepływ wartości (pieniądza) w Naszym społeczeństwie.
kontakt Wire: @wojtekh
DAE avatar
Nirvana

30 grudnia 2019, 01:02

50 zl miesięcznie na początek- cel wsparcie rozwoju Ariów
Życzę efetkywnych prac z zakresu:
1. Wolna energia
2. Pomoc prawna dla Ariów w razie problemow w obecnym systemie ktory wciąż nam dokręca śrube...
3. Ewolucja ariowie.com
4. Dbanie o bezpieczeństwo ariów
5. Długowieczność
6. Zadość uczynienie za opryski chemiczne, zatrówanie wody pitnej, geoinżynieria, wdrożenie technologi GSM o szkodliwych wartościach fal elektromagnetycznych i wiele wiele innych.
DAE avatar
mirwu

31 grudnia 2019, 13:06

podoba mi się bo to są fale na których też nadaję.Jeszcze nie wędrowałem po tej stronie bo właśnie jestem w pracy ale...poczytam w domciu.Jestem samotny więc będzie jak spędzić tego "Sylwestra" z pożytkiem-mam nadzieję.
Awatar użytkownika
robertleon
Kontakt:

02 lutego 2020, 19:12

To Przerażające jakimi jesteście ignorantami.
Czekacie na zbawce - może macie racje.
Może wiecie że kontunują tworzenie Platformy https://ariowie.com/wsparcie-platforma/
https://ariowie.com/wp-content/uploads/ ... a-AR1A.pdf - Reszty się Domyśl

Sło. i Ksi.(4st.) w MAKHA. Asc. Chitra. Rachu Personalny i związany z Profesją w 1. 46%Ognia 8%Eter
.
Jesteś zwykłym śmieciem, twoje wywody to lipa.
Wkurwia mnie ich głupota.edt
.
Spotkajmy się na Nowej Platformie AR1A
DAE avatar
robertski

10 lutego 2020, 19:53

Twój post jest niejasny i pełen "krzyżyków". Agitujesz dla społeczności ariów czy to jest lista Twoich pomysłów, które pragniesz zrealizować?
Awatar użytkownika
Chrisader

11 lutego 2020, 11:53

Wszystkie te rzeczy, które wypunktowałeś są bardzo interesujące, ważne i potrzebne na drodze do odzyskania suwerenności jak i stworzenia lepszego Świata. Konstrukcja techniczna tego forum nie daje możliwości właściwej wymiany informacji. Nie da się tu tych wypunktowanych tematów właściwie omówić. Nie ma nawet technicznie takiej możliwości. Robi się od razu bałagan. Pierwszy najważniejszy w tym wypadku punkt to odpowiednia konstrukcja platformy komunikacyjnej. Mieć nadzieję, że Pol Lechicki o to zadba, ale moja koncepcja w tym wypadku wyglądała by tak od strony technicznej, że każdy zarejestrowany tu ma swoje konto czy profil. Tak jak na społecznościówkach jest czyiś profil i każdy może otworzyć swoje forum i pozakładać wątki na tematy, które go interesują i chce je rozwijać. Tak każdy profil skupia wokół siebie inne profile, które mają podobne zainteresowania, dochodzi do wymiany informacji, tworzenia się kontaktów i ich zacieśniania. Podstawą tworzenia się kontaktów jest wspólny mianownik. To samo dotyczy takich elementów jak współpraca, handel, sponsoring, wspólne projekty itp.
To jest to samo co na przykład na Youtube. Jest profil, ma swoje filmy i pod tymi filmami ludzie komentują i rozmawiają. Masz znacznie większą przejrzystość i łatwość nawigacji potrzebnych i interesujących treści. Nie znaczy to, że jestem za likwidacją takiego modelu forum, ale za tym aby takie dwa modele istniały ze sobą równolegle. Czas myślę, że szybko pokaże zalety takiego systemu.
To Przerażające jakimi jesteście ignorantami.
Czekacie na zbawce - może macie racje.
Nie płacz, tylko pomyśl jak zrobić to tak, aby było dobrze...
Schemat.jpg
Schemat.jpg (24.88 KiB) Przejrzano 121 razy
Masz taki tu oto prosty schemat. Szukasz ludzi albo interesujących cię tematów. Jeśli szukasz ludzi to w wyszukiwarce oznaczasz odpowiednie filtry oraz tagi i wyszukujesz ludzi o zainteresowaniach, które dotyczą też ciebie. Masz wyselekcjonowaną grupę ludzi, których interesuje albo wolna energia, albo zdrowie, albo czego tam sobie szukasz. Wiesz z kim potencjalnie możesz porozmawiać na dany temat. Dokładając do tego listę wątków osobistego forum, które każdy może założyć to jeszcze bardziej jesteś w stanie znaleźć kogoś, kto będzie odpowiedni do rozmowy czy współpracy. Forum publiczne może zawierać zarówno wszystkie tematy czy to zakładane na prywatnych profilach i publicznie to co może każdy teraz albo używając filtra odseparować jedno od drugiego, tak aby łatwiej nawigować osoby kompetentne dla danej rzeczy.
Co zyskujesz?
Przede wszystkim przejrzystą i łatwą w nawigacji platformę w odszukiwaniu potrzebnych informacji i wiedzy.
Platformę, sprzyjającą zawiązywaniu się kontaktów oraz tworzeniu się wspólnot w oparciu o wspólne zainteresowania, cele czy potrzeby.
DAE avatar
Tomasz21

11 lutego 2020, 20:44

Witam; Bardzo kulturalnie to ująłeś, nie da się lepiej. Pomijam mały drobiazg; ale to spróbuję opowiedzieć pod postacią "BAJKI".
.
*BAJKA*
Było sobie królestwo, w którym rządził mądry król , i żyli jego poddani. Był też młody wynalazca, który postanowił coś zrobić epokowego dla tego królestwa. Jak postanowił tak i zrobił, wpadł na pomysł wynalezienia, Uniwersalnego rozpuszczalnika do wszystkiego. Problem polegał na tym , że potrzebne były fundusze na prowadzenie badań. A że król był dobrym człowiekiem, to ten wynalazca postanowił poprosić króla o wsparcie. Raz w miesiącu był dzień , w którym można było składać prośby jak i skargi. Był to ostatni dzień miesiąca. Gdy przyszedł ten dzień, wynalazca udał się na zamek. Swoje odstał w kolejce do króla. I wreszcie stanął przed obliczem króla. Pięknie się pokłonił, przyklęknął na jedno kolano; I wniósł swoją prośbę, przed oblicze królewskie. Król, podrapał się po swojej łysinie, chwilę się zamyślił, a następnie zapytał? Wspaniały i piękny pomysł, zrodził się w twojej głowie, wszakże mam jedno pytanie do Ciebie? A w czym będziesz trzymał ten wspaniały rozpuszczalnik?
I w zasadzie to już jest koniec tej szacownej Bajki. Niestety, wynalazca nie dostał wsparcia od króla. Król pomimo, że był stary, to nie był całkiem GŁUPI. Jaki z tego wynika morał? * MIERZ SWOJE SIŁY NA ZAMIARY *
.
Pozdrawiam.
:ugeek:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odrodzenie”