Green Box Ebnera

DAE avatar
Sztyrlitz

12 sierpnia 2019, 17:09

Ja lubię gadać (góralem jestem), a politycy niech rozmawiają. Na inne tematy się odezwę jak je poznam i klimat poczuję. Ten akurat mnie interesuje i dostrzegam sporo sprzeczności w wypowiedziach użytkowników internetu, dlatego ośmieliłem się ponowić zaproszenie do dyskusji. Tak czy siak, sam to zbuduję i będę trenował na własnym dupsku, bo dziś jest ochota. Jedno co zrobił kapitalizm z polskim społeczeństwem , to kompletna dezintegracja zespołów na rzecz indywidualności. Zobaczymy czy mam rację, a chciałbym się mylić.
Awatar użytkownika
kulsson

13 sierpnia 2019, 00:43

Odnośnie gadania to takie spostrzeżenie językowe bo gadają gady, a ludzie rozmawiają :)

Dlatego zwracam dużą uwagę na to jak słowa nas programują dlatego zwróciłem na to również tutaj uwagę.

Nie dość że język jest pogmatwany to i jeszcze jest zasada dziel i rzadź. Ludzie mają mnóstwo problemów dlatego nie zajmują się życiem a tymi problemami. Więc najlepiej będzie gdy dasz innym przykład, jeśli wiesz jak skonstruować tego typu urządzenia to działaj :) powodzenia i czekamy na rezultaty :)
Ten świat nie potrzebuje więcej ludzi sukcesu. Planeta Ziemia potrzebuje więcej ludzi pokoju, braci i sióstr głoszących dobre wieści, uzdrowicieli, kreatorów dobrego życia oraz miłości w każdej postaci
ODPOWIEDZ