Suplementacja

Awatar użytkownika
robertleon
Kontakt:

03 marca 2019, 18:31

1.Przez Skórę być może że czasami jest to jedyna możliwa opcja jeśli np.pasożyty.
2.Czy w ogóle jest potrzebna jeśli prawdą jest że w mózgu może sobie wytworzyć potrzebny suplementy.
3.Jedna kobieta pijąć wode destylowaną prawdopodobnie do granic wypłukała z siebie minerały itp. gdzieś tu?
4.Kamertony - jeśli minerały mają swoją wibracje to jaki sens ma używanie kamertonów?
Słońce i Księżyc(4st.) w MAKHA. Ascendent Chitra. Rachu Personalny i związany z Profesją w 1. 46%Ognia 8%Eter.
.
Połóż Ręce Na Monitorze i Przelej mi 100złotych.edt
.
Możesz brać i To kopiować.
Awatar użytkownika
MyJestesmyZmiana

04 marca 2019, 05:34

Robert, naprawde dzięki wielkie za podzielenie się wykładem pani Evelyn Levy! Jeszcze baaaardzo daleko mi do jej poziomu świadomości ale ten wykład bardzo ze mną zarezonował i mam wrażenie że zmierzam w dobrym kierunku! :)

Szczególnie podoba mi się to co mówi o kolorach! Od dłuższego czasu eliminuje czarne/ciemne rzeczy z mojej garderoby oddając je na cele charytatywne.

Nowe ubrania kupuje rzadko, ale teraz już jedynie w jasnych kolorach zważając na mój osobisty kompas KI.

https://sergiel.pl/kompas-ki/

Czyżby świat nie byłby piękniejszy gdyby wszyscy ludzie ubierali się w kolory które im się naprawdę podobają a nie w ciemne/czarne ubrania bo tak jest bardziej praktycznie?

I tutaj pozostawie tych którzy przeczytają tego posta z takim prowokacyjnyn stwierdzeniem:

Ciemne ubrania wcale nie brudzą się mniej od jasnych - po prostu na ciemnych ubraniach ten brud ciężej zauważyć ;)
Awatar użytkownika
robertleon
Kontakt:

07 maja 2019, 23:00

Potężnie.
.
Ktoś coś dołoży?
Słońce i Księżyc(4st.) w MAKHA. Ascendent Chitra. Rachu Personalny i związany z Profesją w 1. 46%Ognia 8%Eter.
.
Połóż Ręce Na Monitorze i Przelej mi 100złotych.edt
.
Możesz brać i To kopiować.
Awatar użytkownika
kulsson

09 sierpnia 2019, 04:04

Nie obejrzałem wykładu, ale temat suplementacji także dołoże swoje trzy grosze.
W obecnym świecie wyjalowionego jedzenia, i wysokich cenach ekologicznego jedzenia uważam, że jednak warto się suplementować. Większość ludzi nawet nie zdaje sobie sprawę, że nie dość, że jedzenie ma coraz mniej wartości energetycznych o po obróbce cieplnej powyżej 42 stopni jedzenie również zaczyna tracić m.in witaminy które są niezbędne by uzdrowić organizm.

I tutaj otwiera się furtka dla duchowości i ezoteryki, którą tak wielu neguje. Prana, bretarianizm, przytulanie się do drzew, żywa woda i wiele więcej... To jest tak szeroki temat... Temat odnoszący się do tego iż jedzenie nie jest jedyną formą pożywienia się ! Zaczyna być coraz więcej ludzi żyjących na samych sokach jak i coraz więcej ludzi dąży do bretarianizmu - coraz bardziej popularne treningi bretarianskie przez 10, 21 dni

Także ogólnie suplementacja jest bardzo ważna. Odeszliśmy od natury to musimy sięgać po alternatywne rozwiązania by być w pełni zdrowym. Podkreślam, że mówię to jako całe społeczeństwo na tej planecie jako jedność.
Ten świat nie potrzebuje więcej ludzi sukcesu. Planeta Ziemia potrzebuje więcej ludzi pokoju, braci i sióstr głoszących dobre wieści, uzdrowicieli, kreatorów dobrego życia oraz miłości w każdej postaci
ODPOWIEDZ

Wróć do „Medycyna alternatywna”