Ochota/Warszawa

Awatar użytkownika
Lord
Kontakt:

24 marca 2019, 09:49

Dzień dobry bracia Słowianie, mam na imię Mirek mieszkam w Warszawie, interesuję się wieloma sprawami, uważam siebie za człowieka świadomego i przebudzonego, wiem jak funkcjonuje ten świat, kto nim steruję i dlaczego teraz mamy taki ucisk w każdej dziedzinie życia.
Mam firmę, nie jest lekko ale walczę... Potrafię pomóc w wielu kwestiach technicznych, czasami nawet tylko poradą co zaoszczędzi wam wielu niepotrzebnych wydatków... Dziedziny w których mogę działać... Sprzęt biurowy (sprzedaż, naprawa, dzierżawa), materiały eksploatacyjne, poligrafia i druk cyfrowy, projekty graficzne, brandingi lokali, naprawa, składanie komputerów, sieci, przegrywanie materiałów VHS, oklejanie witryn, samochodów itp. Szerokie kontakty w branży i nie tylko. Wiem że ten świat można zmienić aby było każdemu dobrze, bez wyzysku, na zasadach partnerskich, przyjacielskich.... Wpisujcie się poniżej... i nawiązujcie ze sobą dobre i nie toksyczne słowiańskie relacje....
Potrzebuję dostęp do dobrych prawników. Pozdrawiam
DAE avatar
Przebudzony

24 marca 2019, 12:37

Witam Cię Mirku, mam na imię Marcin, mieszkam w Markach koło Warszawy (temat Warszawa/Marki). Bardzo się cieszę, że w okolicach Warszawy są już trzy osoby a zapewne będzie nas więcej. Mam bardzo podobne odczucia do Ciebie w kwestiach związanych z życiem na tym świecie. Liczę, że niebawem będzie okazja porozmawiać w większym gronie oraz podjąć działania zmierzające do uwolnienia nas jako Słowian.
Serdeczne pozdrowienia.
DAE avatar
PoznającSiebie

24 marca 2019, 13:58

Witak Mirku! Coś czuje że niebawem zorganizujemy tutaj w Warszawie spotkanie suwerenów ! Serce się RADuje
Mail : [email protected]
Wire : @sebastianar
Zapraszam do kontaktu Warszawę i okolice :)
DAE avatar
Rafal

24 marca 2019, 14:15

Dzień dobry, również mieszkam w Warszawie, właściwie to się tu urodziłem ;-) Cieszę się, że jesteśmy i z chęcią również się spotkam.
DAE avatar
PoznającSiebie

24 marca 2019, 14:37

Witaj Rafale. Coś czuje że niebawem zorganizujemy tutaj w Warszawie spotkanie suwerenów ! Serce się RADuje
DAE avatar
PoznającSiebie

03 kwietnia 2019, 12:50

W każdym temacie z Warszawy zamieszczam tego posta. Proszę o jakikolwiek kontakt z terminem spotkania w przeciągu 4 dni. Czekam suwereni czas się poznać i zrobić pierwszy krok czyli porozmawiać razem :D
DAE avatar
Bebetkaswerenna

07 kwietnia 2019, 21:32

witajcie Warszawiacy i wszyscy inni Słowianie. Jestem z Warszawy i widzę,że już trochę nas tu jest i bardzo mnie to cieszy, to znaczy, że ludzi świadomych jest coraz więcej. Pogoda jest coraz bardziej sprzyjająca spotkaniu gdzieś na łonie natury np. nad Wisłą. A więc zbierzmy się i pogadajmy. Barbara
DAE avatar
PoznającSiebie

08 kwietnia 2019, 08:53

Witaj Barbaro :) pomysł ze spotkaniem na łonie natury jest świetny, tak też więc zróbmy. W celu ustalenia szczegółów napisz proszę do mnie na maila albo na wire tam przegadamy temat bardziej konkretnie :)
DAE avatar
DariuszB

25 kwietnia 2019, 11:49

Witajcie Bracia i Siostry urodziłem się w 1979 w Warszawie, z zawodu jestem oświetleniowcem filmowym i telewizyjnym z pasji fotografem i miłośnikiem uprawy warzyw. Na dzień dzisiejszy już nie mam żadnych złudzeń że to się dzieje na świecie to to dno dna, marionetkowe "elity", zorganizowane grupy bandytów zawłaszczają naszą piękną i jedyną w swoim rodzaju krainę, odbierają wolność, i produkują w szkołach nieświadome ludzkie roboty myślące tylko iluzji szczęścia w pieniądzach. Od 2 lat próbuję dotrzeć do ludzi z mojego środowiska pracy czyli propagandy telewizyjnej, ale jak się przekonałem wystarczy że ktoś ma trochę większą pensję i zanika u niego myślenie o czym innym. Mam dosyć!. Jeśli mogę jakoś pomóc to jestem i pomogę.
DAE avatar
Grascja

29 kwietnia 2019, 01:31

Witajcie Warszawiacy i oczywiście wszyscy inni uczestnicy tego forum. Też, podobnie jak mój przedmówca, urodziłam się Warszawie, ale jednak nieco wcześniej, a teraz mieszkam na Mokotowie, a z zawodu jestem inżynierem środowiska, ale także, póki co dla własnych potrzeb, hirudoterapeutką.
Nie akceptuję tego co się dzieje w sferze polityczno-gospodarczo-społecznej, a jeszcze bardziej negatywnych postaw i manipulacyjnego zachowania wszelkiej maści polityków, sprytnych i sprzedajnych cwaniaczków, którzy usiłują z nas, Polaków uczynić niewolników, odbierając nam resztki wolności!
Dołączyłam tu w nadziei, że odnajdę ludzi podobnie myślących, tzw. "bratnie dusze", że może razem uda się nam coś zmienić na lepsze???
Pozdrawiam, tez chętnie się spotkam, mój adres mailowy: [email protected]
DAE avatar
tunirudis

02 maja 2019, 09:18

Witajcie, organizujemy spotkanie dla suwerenów z Warszawy i okolic. Planujemy rozpocząć 11.05.2019 o godz. 10. Lokalizacja spotkania na łonie natury, sprzyja rodzinnej rozrywce (plac zabaw dla dzieci), grill , ognisko. Kto chce podpisać deklarację proszę o wydrukowanie swojej. Chętnych proszę o wiadomość prywatną, odeślę dokładny adres/mapkę dojazdu.
Pozdrowienia
kontakt : wire - @tunirudis
[email protected]
DAE avatar
justysl7

14 września 2019, 17:39

Witajcie
Może was zainteresuje.
Ogólnopolski Zjazd Środowisk Niezależnych i Alternatywnych 05.10.2019.
Szczegóły w linkach;

Sława
DAE avatar
Bebetkaswerenna

19 września 2019, 22:36

justysl7 pisze:
14 września 2019, 17:39
Witajcie
Może was zainteresuje.
Ogólnopolski Zjazd Środowisk Niezależnych i Alternatywnych 05.10.2019.
Szczegóły w linkach;

Sława
tak , jest to bardzo interesujący temat, zapowiada się bardzo ciekawie, będzie mowa o szykujących się zmianach a ziemi, bedę chciała tam być ie wiem tylko czy mi się uda . Jeśli ktoś tam jedzie niech da znać, może właśnie tam się spotkamy, mój mail: [email protected]
DAE avatar
Bebetkaswerenna

24 października 2019, 21:27

witajcie kochani, idzie wolnym ale zdecydowanym krokiem zima a mu usneliśmu jeszcze wiosną i dalej śpimy. Nie ma spotkan, nie ma rozmów, na forum nic się nie dzieje, Ariowie śpią mocnym snem, a szkoda, tyle się w naszym kraju dzieje, dobrego i złego, powinniśmy się spotkać, rozmawiać, uczyć się i rozwijać. Co o tym myślicie, jeśli jeszcze zaglądacie tu na forum.
WSZYSTKICH CIEPLUTKO POZDRAWIAM I PROSZĘ " OBUDŹCIE SIĘ"
DAE avatar
patryczq135

16 listopada 2019, 15:09

Witajcie
Dawno mnie tu nie było, i widzę po postach ze sporo mnie ominęło.
Jestem z Warszawy i chciałbym was wszystkich osobiście poznać, może zorganizuje spotkanie w Warszawie aby wiele osób miało możliwość szybkiego dojazdu? Jeśli jesteście zainteresowani odezwijcie się do mnie na maila, ja osobiście zbiorę nas wszystkich i ustalimy jakąś date, aby na spotkanie przyszło wiele osób, nie tylko z Warszawy ale z całej Polski.
Skoro tworzymy Historie, to ZACZYNAJMY !

[email protected] w Tytule maila wpisz AWE - ARIOWIE, Mail może być pusty. Bede wiedział OCB

Pozdrawiam i do zobaczenia.
DAE avatar
Bebetkaswerenna

18 grudnia 2019, 21:20

patryczq135 pisze:
16 listopada 2019, 15:09
Witajcie
Dawno mnie tu nie było, i widzę po postach ze sporo mnie ominęło.
Jestem z Warszawy i chciałbym was wszystkich osobiście poznać, może zorganizuje spotkanie w Warszawie aby wiele osób miało możliwość szybkiego dojazdu? Jeśli jesteście zainteresowani odezwijcie się do mnie na maila, ja osobiście zbiorę nas wszystkich i ustalimy jakąś date, aby na spotkanie przyszło wiele osób, nie tylko z Warszawy ale z całej Polski.
Skoro tworzymy Historie, to ZACZYNAJMY !

[email protected] w Tytule maila wpisz AWE - ARIOWIE, Mail może być pusty. Bede wiedział OCB

Pozdrawiam i do zobaczenia.
wstępnie umawiamy się w tą niedzielę około 15, jak jesteś zainteresowany(a) to przeslę szczegóły
Barbara P ( [email protected])
DAE avatar
Bebetkaswerenna

19 grudnia 2019, 22:29

witajcie kochani,
zapraszam na spotkanie w Warszawie Centrum 22.12 (niedziela) o godz 15:00. szczegóły dotyczące miejsca jeszcze podam. Mam nadzieje, że kilka osób pojawi się na tym spotkaniu :)
Pozdrawiam
DAE avatar
Bebetkaswerenna

21 grudnia 2019, 22:24

spotkanie jutro tj. 22.12. o godz. 15:00 przy głównym wejściu do Złotych Tarasów
DAE avatar
malkenpoland

22 grudnia 2019, 22:20

Szkoda że dopiero przeczytałem. Jak wyszło spotkanie? Następnym razem chętnie dołączę.
DAE avatar
Cythia

24 grudnia 2019, 02:04

malkenpoland pisze:
22 grudnia 2019, 22:20
Szkoda że dopiero przeczytałem. Jak wyszło spotkanie? Następnym razem chętnie dołączę.
Ach no właśnie ja też dopiero dołączyłam.

Jakiś damski wątek już istnieje?
ODPOWIEDZ

Wróć do „mazowieckie”