Walka Z ZUS-em

DAE avatar
Zuzanna33

10 maja 2019, 15:59

Witajcie Kochani,
Właśnie ZUS zmusił mnie do walki z nimi.
Zajęli mi wynagrodzenie za składkę, którą opłaciłan 2 tygodnie wcześniej.
Wysłałam skargę do Prezes ZUS na pracownika, za nadużycie uprawnień oraz niedopełnienie obowiązków.
Jednocześnie dołączyłam do tego wniosek o natychmaistowe odstąpienie od zajęcia wynagrodzenia. Taki sam wniosek poszedł do Kierownika Inspektoratu, w ktróym to się wydarzyło.
Jak możecie się domyślać, pieniądze mi ukradziono. Zus nie odstąpił.
W poniedziałek, chcę złożyć zawiadomienie na policji o popełnieniu przestępstwa przez funkcjonariusza publicznego z art. 231 kk.
Ponadto chcę złożyć zawiadomienie o kradzieży pieniędzy.
Będę Wam wdzięczna za sugestie w kwestiach formalnych, jak też ewentualnie innych pomysłach na ukrócenie tego bezprawia.
Od razu zaznaczę, że dzisiaj odbierając z poczty pismo z ZUS, zaznaczyłam: "odebrane pod przymysem" na podpisie elektronicznym i papierowym.
Nie umiem znaleźć żadnego wpisu ZUS do rejestru. Nie udało mi się wygenerować D-U-N-S-T Number zusowskiego.
Proszę o pomoc.
Proponuję też, abyśmy sobie pomogli z tymi złodziejami. Na pewno większość z Was ma przykre doświadczenia z kontaktów z nimi.
Jeżeli ujednolicimy tutaj sposób postępowania z ZUS, to już jesteśmy tym silniejsi.
Wrzucajcie sprawy i pomysły.

Pozdrawiam
DAE avatar
Michał

10 maja 2019, 21:00

Strasznie nadgorliwy masz ten zus u siebie w mieście. A byłaś u nich osobiście czy przez platforme to załatwiałaś. Osobiście jak byłem donieść im jakąs bezsensowna deklaracje . To mieli całą liste kiedy jak przelew do nich przyszedł i jakies braki tam znależli ale wpłayty wszystkie mieli. Walka z nimi żebys była wygrana wygląda tak że zawieszasz działalnośc i masz ich w dupie. A nadal robisz co robiłaś ale nie w każdej branży sie tak da. Na twoim miejscu wydrukowałbym sobie wszystkie potwierdzenia przelewów do nich i poszedł na awanture do okienka. Z praktyki wiem że jak zaczniesz kurwić na pół sali gdzie są inni ludzie to zrobia wszystko byle by tylko spuścic z tonu no bo jak to wygląda.
DAE avatar
Zuzanna33

13 maja 2019, 10:25

Mieszkam już w innym mieście, w Bialymstoku, a tu jest nawet ogólna inna atmosfera.
Jest sobie takie miasto Ełk i tam dzieje się naprawdę źle.
A działalność mam zamknietą.
Doskonale wiem, że mają wszystkie wpłaty zarejestrowane, dlatego wiem, że to była zwykła osobista zemsta pani inspektor elżbieta kamińska.
DAE avatar
PoznającSiebie

22 maja 2019, 07:51

Ciekawa sprawa, przykra. Informuj nas Zuzanna na bieżąco jak wygląda sytuacja
Mail : [email protected]
Wire : @polachu
Zapraszam do kontaktu Warszawę i okolice :)
DAE avatar
antonio.zapotocki

13 czerwca 2019, 02:16

Zuzia napisze ci prosto z mostu a jak ich olejesz to co ? . . .
Daj znać do mnie ja jestem weteranem mocno poobijanym przez system pomogę naprawdę bez jakijkolwiek zapłaty na odchodne mozesz powiedzieć pocałuj mnie w dupę i tak będę się cieszył . . .
ODPOWIEDZ