Szczepionki, jak nie szczepić legalnie?

DAE avatar
Tomasz21

02 grudnia 2019, 16:19

Witam; Dobry jest ten film, i jest prawdziwy, ilu go obejrzało??? Pytanie, retoryczne, jak namówić kogoś do obejrzenia tego filmu? Jak go zachęcić? Jakich użyć argumentów? To jest podstawa sposobu zmiany myślenia. Szczepionki to jest tylko mały fragment całej depopulacji. Jest to tylko jeden malutki wycinek. Takich wycinków jest znacznie więcej. Nasze odżywianie; i zawarta w nim chemia. A to można jeszcze podzielić na podrozdziały. Na przykład; brak podstawowych składników w naszym jedzeniu. Jest to, zostało to wyeliminowane w trakcie produkcji tego pożywienia. Sałata, nie jest sałatą; jest czymś zielonym. Pomidor, nie jest pomidorem: jest czymś czerwonym. Jedząc to mamy przekonanie, że nasz organizm zaopatrujemy w potrzebne składniki.
Niestety, jemy tylko zielone i czerwone. To też jest depopulacja. Powietrze którym oddychamy; Czy to jest jeszcze powietrze? Czy już może skrócona tablica – Mendelejewa? Woda którą pijemy? Jaka ona jest naprawdę? Jest mokra, to jest pewnik; a jej skład, co ona zawiera, jakie składniki? To też jest depopulacja. Złe, niewłaściwe odżywianie jest powodem większości naszych chorób. Tych chorób, tak naprawdę to nie ma; ale są na pewno braki w naszym odżywianiu, które skutkują chorobą. Wystarczy to uzupełnić, i choroba zniknie bez śladu. I lekarz jest niepotrzebny. Dlaczego o tym się nie mówi? To też jest depopulacja. Miłe panie; kosmetyki, które używacie: to 80% - są środki trujące, wchłaniane przez skórę. Te wszystkie, szampony, kremy, maseczki, itp. To wszystko jest toksyczna chemia. Która potrzebuje trochę czasu aby poczynić szkody w waszych organizmach. To też jest depopulacja. Nasze ubrania, z czego są zrobione? To wszystko są włókna sztuczne, czyli znowu jest chemia. Pytanie do samych siebie? Ile mam podkoszulek, majtek, koszul, skarpetek, bawełnianych, lnianych, wełnianych? To są elementy ubioru najbardziej zbliżone do naszego ciała. Które są w bezpośrednim kontakcie. To też jest depopulacja. To były fizyczne akcesoria naszego życia. A teraz duchowe; Kościół , jedno wielkie kłamstwo; zbudowane po to aby nas wykorzystać do cna. ( Tutaj powinno być wulgarne słowo ) „Bez mydła”. Szkoła; w której uczą tylko kłamstwa. My nie zwracamy na te, drobiazgi, szczegóły uwagi, one nam umykają jak cała reszta. A efekt jest taki; dodatkowa depopulacja. Mamy się urodzić, dorosnąć w trybie ograniczonym, jest to tryb; nadaje się tylko do wykorzystania do pracy, z zamiennikiem na mięso armatnie. Do tego nas potrzebują; Pytanie? Czy to nie jest czasem depopulacja???
I z tymi pytaniami pozostawiam Ciebie drogi czytelniku. Spróbuj samemu, znaleźć odpowiedź.
Pozdrawiam.
:ugeek:
DAE avatar
8iały

02 grudnia 2019, 21:44

Warto zobaczyć film Jurka Zięby o tym jak się bronić, tam jest wszystko omówione, wykorzystujesz system do walki z systemem. Żądasz badania zaświadczenia i wykluczenia wszystkich przeciwskazan które są wypisane w chatakterystyce produktu leczniczego. Wewnętrzne nastawienie, ja jestem w stanie zabić żeby bronić dziecko i żadne prawo tego nie zmieni.. Dostalismy karę z sanepidu, odwołałem się oczywiście nic to nie dało po tym poszło odwołanie do ministra zdrowia i tyle. 6 lat minęło odpowiedzi nie ma, sanepid siedzi cicho. Ze dwa razy była tam jakaś próba ze strony pani dr jak u nich byliśmy ale to dawne czasy bo już do tej pani nie chodzimy, zresztą mam ją w d, niech se szczeka. Przychodni nie zmienialismy. W przedszkolu nie było problemów, teraz jest w pierwszej klasie. Oczywiście on jako jedyny nie chodzi na fluorowanie i jest jedną z dwojga dzieci nie chodzących na religię. I tyle z mojej bajki.
Ps w szpitalu nie wyraziliśmy zgody na szczepienie, była pyskówka ale kuźwa 'to jest Spartaaaaa' i tyle. Podobno jestem uparty 😁.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Matrix i nasza rzeczywistość”