Szczepionki, jak nie szczepić legalnie?

DAE avatar
Tomasz21
Posty: 463
Rejestracja: 27 kwietnia 2019, 20:41

02 grudnia 2019, 16:19

Witam; Dobry jest ten film, i jest prawdziwy, ilu go obejrzało??? Pytanie, retoryczne, jak namówić kogoś do obejrzenia tego filmu? Jak go zachęcić? Jakich użyć argumentów? To jest podstawa sposobu zmiany myślenia. Szczepionki to jest tylko mały fragment całej depopulacji. Jest to tylko jeden malutki wycinek. Takich wycinków jest znacznie więcej. Nasze odżywianie; i zawarta w nim chemia. A to można jeszcze podzielić na podrozdziały. Na przykład; brak podstawowych składników w naszym jedzeniu. Jest to, zostało to wyeliminowane w trakcie produkcji tego pożywienia. Sałata, nie jest sałatą; jest czymś zielonym. Pomidor, nie jest pomidorem: jest czymś czerwonym. Jedząc to mamy przekonanie, że nasz organizm zaopatrujemy w potrzebne składniki.
Niestety, jemy tylko zielone i czerwone. To też jest depopulacja. Powietrze którym oddychamy; Czy to jest jeszcze powietrze? Czy już może skrócona tablica – Mendelejewa? Woda którą pijemy? Jaka ona jest naprawdę? Jest mokra, to jest pewnik; a jej skład, co ona zawiera, jakie składniki? To też jest depopulacja. Złe, niewłaściwe odżywianie jest powodem większości naszych chorób. Tych chorób, tak naprawdę to nie ma; ale są na pewno braki w naszym odżywianiu, które skutkują chorobą. Wystarczy to uzupełnić, i choroba zniknie bez śladu. I lekarz jest niepotrzebny. Dlaczego o tym się nie mówi? To też jest depopulacja. Miłe panie; kosmetyki, które używacie: to 80% - są środki trujące, wchłaniane przez skórę. Te wszystkie, szampony, kremy, maseczki, itp. To wszystko jest toksyczna chemia. Która potrzebuje trochę czasu aby poczynić szkody w waszych organizmach. To też jest depopulacja. Nasze ubrania, z czego są zrobione? To wszystko są włókna sztuczne, czyli znowu jest chemia. Pytanie do samych siebie? Ile mam podkoszulek, majtek, koszul, skarpetek, bawełnianych, lnianych, wełnianych? To są elementy ubioru najbardziej zbliżone do naszego ciała. Które są w bezpośrednim kontakcie. To też jest depopulacja. To były fizyczne akcesoria naszego życia. A teraz duchowe; Kościół , jedno wielkie kłamstwo; zbudowane po to aby nas wykorzystać do cna. ( Tutaj powinno być wulgarne słowo ) „Bez mydła”. Szkoła; w której uczą tylko kłamstwa. My nie zwracamy na te, drobiazgi, szczegóły uwagi, one nam umykają jak cała reszta. A efekt jest taki; dodatkowa depopulacja. Mamy się urodzić, dorosnąć w trybie ograniczonym, jest to tryb; nadaje się tylko do wykorzystania do pracy, z zamiennikiem na mięso armatnie. Do tego nas potrzebują; Pytanie? Czy to nie jest czasem depopulacja???
I z tymi pytaniami pozostawiam Ciebie drogi czytelniku. Spróbuj samemu, znaleźć odpowiedź.
Pozdrawiam.
:ugeek:
DAE avatar
8iały
Posty: 2
Rejestracja: 28 listopada 2019, 08:47

02 grudnia 2019, 21:44

Warto zobaczyć film Jurka Zięby o tym jak się bronić, tam jest wszystko omówione, wykorzystujesz system do walki z systemem. Żądasz badania zaświadczenia i wykluczenia wszystkich przeciwskazan które są wypisane w chatakterystyce produktu leczniczego. Wewnętrzne nastawienie, ja jestem w stanie zabić żeby bronić dziecko i żadne prawo tego nie zmieni.. Dostalismy karę z sanepidu, odwołałem się oczywiście nic to nie dało po tym poszło odwołanie do ministra zdrowia i tyle. 6 lat minęło odpowiedzi nie ma, sanepid siedzi cicho. Ze dwa razy była tam jakaś próba ze strony pani dr jak u nich byliśmy ale to dawne czasy bo już do tej pani nie chodzimy, zresztą mam ją w d, niech se szczeka. Przychodni nie zmienialismy. W przedszkolu nie było problemów, teraz jest w pierwszej klasie. Oczywiście on jako jedyny nie chodzi na fluorowanie i jest jedną z dwojga dzieci nie chodzących na religię. I tyle z mojej bajki.
Ps w szpitalu nie wyraziliśmy zgody na szczepienie, była pyskówka ale kuźwa 'to jest Spartaaaaa' i tyle. Podobno jestem uparty 😁.
DAE avatar
oki
Posty: 28
Rejestracja: 18 sierpnia 2019, 11:49
Lokalizacja: Głogów

11 stycznia 2020, 11:03

Moja córka zażądała od lekarki podpisania odpowiedzialności za ewentualne powikłania poszczepienne. Oczywiście lekarka nic nie podpisała twierdząc ,że moja córka jest matką i ona jest odpowiedzialna za dziecko , więc córeka powiedział ,że właśnie dlatego nie szczepi dzieci. Ma spokój
Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem
DAE avatar
Bebetkaswerenna
Posty: 20
Rejestracja: 07 kwietnia 2019, 20:37

11 stycznia 2020, 23:54

stopnop
DAE avatar
ArturBylina
Posty: 3
Rejestracja: 14 lutego 2020, 13:17

14 lutego 2020, 13:39

Tomasz21 pisze:
23 października 2019, 22:32
Witam; Post został poprawiony i zmieniony, Jest była to odpowiedź na poprzedni post, który został usunięty. Ty też możesz pisać na kolorowo. Nikt tobie tego nie zabrania. A co do szczepionek; to nie porównuj tego kraju do innych. Chyba długo tutaj ciebie nie było? Albo nie miałeś kontaktu z urzędnikami? Miłego dnia, pozdrawiam. :ugeek:
zle się jakoś czyta kolorowy tekst. W ogóle strona powinna być czarna.


Też mi się wydaje że lepiej zakręcić tak że szczepienie było podczas gdy nigdy go nie było :D
DAE avatar
basiap
Posty: 1
Rejestracja: 25 lutego 2020, 01:01

25 lutego 2020, 02:04

Po likwidacji kanału Jerzego Zięby na YT trzeba korzystać z wyszukiwarki. Są jeszcze dobrzy ludzie, którzy dobrze wiedzieli, że kanał Pana Jerzego tak skończy.
Film jak nie zaszczepić zgodnie z wskazaniem producenta macie tutaj:

i tutaj:


Żeby zrozumieć czym jest zapis prawa a czym stek bzdur, które wszyscy powtarzają a prawdą nie są warto obejrzeć ten film:
cz1.

i cz.2


Przychodzi Prawnik do Lekarza, dokładnie wyjaśnia czemu musimy się poddać w przypadku obowiązku szczepień. Nie uwierzycie co to jest.... to badanie kwalifikacyjne :) ale my oczywiście jak to mówi Jurek Zięba jesteśmy tylko ostrożni, pełni troski o zdrowie naszych dzieci i bierzemy w łapę zaświadczenie o kwalifikacji na szczepienie, dzieciaczka pod pachę i wypad z przychodni !!!!!!!!!

I przypomniało mi się jeszcze jedno bardzo ważne !!!!!
Przychodnie teraz każą podpisać taki kwit formatu A4 bo ten zlepek słów ma działać tylko psychologicznie na rodzica jako dodatkowa presja, że jest złym rodzicem bo nie dba o zdrowie swojego dziecka.
Treść tego druku jest taka, że wypisujesz swoje dane czyli to TY niby zgłaszasz lekarzowi czy w rejestracji taką informację jako swoje dobrowolne oświadczenie woli - to już jest szczyt chamstwa i bezczelności ale do rzeczy. "Nie wyrażam zgodny za zaszczepienie mojego dziecka" i tu krwią własną pospis.

I teraz każdy świadomy rodzic oczywiście znając wszystkie informacje z powyższych źródeł pisze:

Nie wyrażam zgody na niewyrażenie zgody na szczepienie.

Bardziej bystrzy dopiszą coś w stylu, że lekarz nie udzielił mu żadnej informacji o proponowanym wyrobie medycznym, brak oryginalnej ulotki i tłumaczenia w j.polskim (polska ulotka nie ma pełnego przetłumaczenia całości treści i brak w niej podstawowych informacji o adjuwantach które to własnie szkodzą najbardziej). Dodam tylko że wpływ na to jak dziecko zareaguje na podany preparat ma nawet sposób w jaki jest podawany - zazwyczaj to rodzice trzymają kurczowo dziecko a czasem nawet w asyście przygniatających dziecko pielęgniarek - na Boga nie róbcie tego nigdy nikomu taką przemocą !!!!! To niszczy psychikę i zaburza relacje tworząc zmiany w układzie nerwowym mózu. Kiedyś Wam ten temat rozwinę.

Grupa na FB nazywa się NIE SZCZEPIMY - aspekty prawne. Niesamowita baza wiedzy wraz z opisem poszczególnych przypadków i jak Sanepidy szukają guza.

Polecam też kilka mocno pouczających filmów Uli, która tą bazę wiedzy i edukację rodziców rozpoczęła:
cz.1
w sumie jest 5 części. Warto poświęcić kilka godzi żeby zorientować się. Ci świadomi rodzice żeby wiedzieli jak się bronić przed Matrixem jego własnymi narzędziami a Ci, którzy się wahają albo nic na ten temat nie wiedzą to już najwyższa pora.

Teraz już mam w sobie tyle odwagi żeby krzyknąć że "To jest SPAAAARTAAAAAA"!!!!!! .
ODPOWIEDZ

Wróć do „Matrix i nasza rzeczywistość”