Religie - programy ciemnej strony mocy

DAE avatar
Ratomir
Posty: 72
Rejestracja: 10 maja 2019, 08:20

24 sierpnia 2019, 21:36

Tytuł to oczywistość, jednakże obok religii istnieje cała masa ruchów trafiających w potrzeby wielu młodych ludzi jednakże nie znających życia.
Religie to druga noga Matrixa, obok polityki i systemu prawnego. Im więcej śmiecia i zniewolenia tym więcej system pcha tam pieniędzy..

A zatem obok religii istnieje cały szereg ruchów New Age-owych, których podstawowycm kłamstwem jest - jeśli Ci się źle wiedzie to Ty źle myśleć. Albo film "SEKRET" który jest piramidalnym kłamstwem. Przytoczyć można także inne tego typu twierdzenia - Ty dostać w pysk bo Ty "podświadomie" tego chcieć :)

Ale do rzeczy. Będzie u nas krzewiona nowa wydmuszka - lep na wartościowych ludzi, dla których tradycyjne religie nie mają wartości.
Matrix proponuje takim osobom przyłączenie się do ruchu neo - hippisowskiego np. Raibow Gathering.
Import tego gówna jak zwykle - z USA. Przypomnę, że takie ruchy rozwijały się w sytuacji zagrożenia (wojna w Wietnamie), kompromitacji władzy (prezydenci Johnson i Nixon), oraz braku głębokich korzeni kulturowych co ma miejsce w USA (wszystkie sekty tam powstają lub ciągną).

Nowy temat to Rainbow Gathering, czyli latanie na golasa, z kamerą wśród zwierząt, i jak zwykle będą temu towarzyszyć wszelkie dragi. Najwidoczniej Owsiak też już się zużywa dla matrixowych speców. Kilka info o tym ruchu (podaję za portalem naTemat).

"Rainbow Family, Rodzina Tęczy, a dokładnie The Rainbow Family of Living Light jest to międzynarodowy luźny i niesformalizowany ruch osób różnych dróg, filozofii i wyznań których wspólnym celem jest dążenie do wprowadzenia na Ziemi pokoju i wolnej miłości.

Tęcza oznacza włączenie wszystkich kolorów i ras. Uczestnicy zgromadzeń Rodziny Tęczy często nazywają ją największą "nieorganizacją" "nieczłonków" na świecie. Czasami nazywają ją też "dysorganizacją". Ruch ten nie ma kierowników, struktur, oficjalnych rzeczników, ani formalnego członkostwa. Zamiast tego wspólnota organizuje społeczność osób kochających Ziemię i zgromadzenia (gatherings) na których każdy prosi swoich bogów lub Boga o pokój na Ziemi. Zgromadzenie zarządzane jest przez rady w których mogą uczestniczyć wszyscy ci którzy mają ochotę. Rodzina tęczy opiera się na kilku zasadach:

Zasada niewykluczania, fundamentalna zasada zgodnie z którą zgromadzenie jest otwarte na każdego i nikt nie jest wykluczony.
Zasada nieformalizowania, Rodzina Tęczy nigdy nie była i nie będzie w jakikolwiek sposób sformalizowana w sposób prawny, finansowy czy polityczny."
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Słowem wszyscy się kochamy, i wszystkich wydymamy (z zasobów).
I jeszcze - nazwa nawiązuje do istniejącej indiańskiej organizacji speca od survivalu - Cody Lundina.
DAE avatar
Tomasz21
Posty: 426
Rejestracja: 27 kwietnia 2019, 20:41

01 września 2019, 02:26

Witam; Temat ciekawy, ale nie da się ując w dwóch zdaniach. Na ten moment tylko odniosę się do jednej sprawy;
*Cytuję; Ruch ten nie ma kierowników, struktur, oficjalnych rzeczników, ani formalnego członkostwa.
Przepraszam bardzo; na tym świecie nie ma czegoś takiego jak brak kierownika. Zapewniam, jest na – 100% - jakiś kierownik i dyrektor – prezes, nazwa jest obojętna. Ważny jest skutek.
Zaproponowano coś takiego z premedytacją, jest to sonda, balon testowy, ilu zgłosi się chętnych,
i jaki jest ich poziom inteligencji? Czy ich da się wykorzystać do jakiegoś celu? Będą takim popularnym mięsem armatnim; ( to jest przenośnia ). Do czego zostaną użyci? To się dopiero okaże. Pieniądze na ten cel też oczywiście są, i to niemałe. Proszę nie zapominać, że pieniądze się po prostu drukuje w drukarni. Przecież jest to tylko zadrukowany papier. Taka dygresja w temacie.
*Cytuję; Zgromadzenie zarządzane jest przez rady w których mogą uczestniczyć wszyscy ci którzy mają ochotę.
Wszakże pod jednym warunkiem, że wśród tej rady jest przynajmniej jeden swój człowiek; to tak na początek, potem będzie ich więcej. W zależności od potrzeb. I rozwoju sytuacji. Zawsze tak było, i tak będzie. Aż po koniec istnienia tego świata. Czy nam się to podoba czy też nie.
*Cytuję; Tęczy nigdy nie była i nie będzie w jakikolwiek sposób sformalizowana w sposób prawny, finansowy czy polityczny."
Nie takie zapewnienia w swoim życiu już słyszałem. Pytanie? Dlaczego teraz to by się miało zmienić? Czy ktoś mnie może to powiedzieć? Nie oczekuję odpowiedzi, bo jej nie będzie. Zbyt długo już żyję i zbyt wiele już widziałem.
*Cytuję; Słowem wszyscy się kochamy, i wszystkich wydymamy (z zasobów).
Ta sentencja jest najlepsza, ona mówi jak zbudowany jest nasz świat.
„Niemen”- śpiewał, - „Dziwny jest ten świat” .
Od siebie dodam; bardzo dziwny, i dziwni są ludzie. A może to nie są ludzie?
Pozdrawiam.
:ugeek:
DAE avatar
ATOMIS50
Posty: 130
Rejestracja: 18 grudnia 2019, 16:32
Lokalizacja: Polska

14 stycznia 2020, 16:58

,, PŁOMIEŃ WIECZNEJ MĄDROŚCI ".

,, BĄDŹMY JEDNYMI Z TYCH ,
KTÓRZY ODNAWIAJĄ ŚWIAT
POPRZEZ DOBRE MYŚLI DOBRE SŁOWA I DOBRE CZYNY "".
DAE avatar
ATOMIS50
Posty: 130
Rejestracja: 18 grudnia 2019, 16:32
Lokalizacja: Polska

14 stycznia 2020, 17:00

,, PŁOMIEŃ WIECZNEJ MĄDROŚCI ".

,, BĄDŹMY JEDNYMI Z TYCH ,
KTÓRZY ODNAWIAJĄ ŚWIAT
POPRZEZ DOBRE MYŚLI DOBRE SŁOWA I DOBRE CZYNY "".
ODPOWIEDZ

Wróć do „Matrix i nasza rzeczywistość”