Operacja Krowa

DAE avatar
1jagoda7

27 grudnia 2019, 13:35

Pamiętajcie, że każda drukarka zostawia ślady po których można ustalić z dużym prawdopodobieństwem a w większości nawet 100% na jakim sprzęcie był robiony druk i zidentyfikować drukarkę. Nie dajcie się złapać. Bezpieczniej byłoby ulotki przyklejać niż gdzieś zostawić.
Pozdrawiam!
DAE avatar
Arkadiusz iJusz

27 grudnia 2019, 14:31

Witam Was wszystkich

:idea: Mam propozycję jak rozpowszechnić akcję KROWA. :!:

Potrzebuję kilka chętnych osób, które byłyby w stanie zainwestować kilkadziesiąt złotych celem uświadamiania lokalnego śniących owieczek.

Drukowanie ulotek czy wrzutek nie jest problemem - mogę to zrobić częściowo sam - pomoc kilku osób z drukarkami mile widziana. Takowe materiały informacyjne chciałbym aby zostały rozwieszone sprawnie, szybko i efektywnie. Najlepiej byłoby zlecić to jakiejś firmie reklamowej/ roznosicieli ulotek itp. Kiedyś robiłem firmowo podobne akcje i płaciłem około 20 gr od ulotki, co przy tysiącu daje kwotę 200zł. Tyle sam jestem w stanie zainwestować. Efekt takich wrzutek jest często zaskakująco dobry. Jeśli kilka osób w swoim regionie, na określonym terenie zrobi podobnie to efekt może odbić się echem wśród ludzi. Bardzo efektywne są tzw "wrzutki" czyli ulotka z chwytliwą grafiką oraz informacjami "zajawkami", umieszczane w skrzynkach pocztowych. Z kolei banery 120x90cm na płótnie kosztują w granicy 20zł/szt. Warto również powiesić kilka w strategicznych miejscach w mieście. Sam niechętnie chodzę po ulicy z klejem i plakatami, stąd pomysł zlecenia tego poszczególnym firmom.

Akcja powinna być skoordynowana i odbywać się jednocześnie w wielu miejscach w Polsce. Fotorelacje z akcji powinny obiec internet za pośrednictwem mediów społecznościowych. O akcji powinno zrobić się głośno. Trzeba działać a nie tylko biadolić z wygodnego fotela i modlić się za Marcina ;) Co mimo wszystko czynię wysyłając cały czas energię wymiany ;)

Serdeczności Ariowie
DAE avatar
Andrzej79

27 grudnia 2019, 15:31

Ja mogę coś u siebie wydrukować i poprzyklejać, jak by tak każdy zrobił w swoim mieście czy miejscowości było by nas więcej.muj email to: [email protected]
Witam wszystkich Mam na imie Andrzej mieszkam koło lwówka śląskikego ostatnio interesuje się szukaniem prawdy w rużnych żródłach takich jak np: wiedza dla wszystkich, porozmawiajmy tv itd:
DAE avatar
nora

27 grudnia 2019, 20:02

mechanik, jagoda - Te ulotki nie zawierają zadnych treści zakazanych by robić z tego taką konspirację. Właściciel budynku co najwyzej może miec pretensje do Ciebie jak przykleisz na elewacji :( pozdrawiam
Awatar użytkownika
Urssalla
Kontakt:

27 grudnia 2019, 21:33

Nora, zgadzam się. Czytałam te wpisy i włos się jeży na głowie- dlaczego dajemy sobie wmówić, że mówienie prawdy, i prostowanie faktów, to ma być konspiracja, zagrożona więzieniem? Kiedyś to się nazywała analiza dialektyczna... Ludzie! Nie dajmy się zwariować. To działa w dwie strony, jak będziemy tak konspirować, to damy sygnał, że robimy cos złego. Obejrzyjcie film dokumentalny, jak to robiły organizacje studenckie i cały Otpor w Serbii:

polskie napisy:

Odważnie i do przodu, angażować jak najwięcej ludzi i filarów administracji Państwowej- to są wszystko ludzie, którzy maja dzieci, które się przyjaźnią z naszymi dziećmi, chodzimy po jednej ziemi, do tych samych sklepów.

Wszystkie ruchy wyzwoleńcze zainicjowane przez stronę społeczną korzystają z prac geniusza od oporu społecznego bez przemocy, Gene Sharp'a, tutaj podręcznik pdf, to tylko 100 stron, a wiedza potężna, jak się organizować, jest lista 198 metod obywatelskiego nieposłuszeństwa: https://fundacjawip.files.wordpress.com ... tury_a.pdf

Tu wykład jego współpracownicy z polskimi napisami (Gene zmarł w 2018 r.):

Kto zna angielski, polecam organizację (ma kanał na You Tube i wiele filmów dokumentalnych, webinarów instruktażowych) ICNC- International Center on Nonviolent Conflict (www.nonviolent-conflict.org) kanał YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCymJww ... KvexwSyANg

Jeśli dobrze pójdzie, to jest szansa że zakwalifikuję się na trzymiesięczne szkolenie u nich wkrótce. Istnieje konkretna wiedza, konkretne narzędzia, działania na łapu capu można ograniczyć.

Zachęcam też do wspierania i dołączenia do jeszcze jednej społeczności Wolnych Ludzi: Navi Ty (kanał: https://www.youtube.com/channel/UCV9IO2 ... 5eQ9NXOTJg ); również powstaje waluta komplementarna- bo owszem, kryptowaluta Ariów jest spoko, ale jednak wirtualna, i nie wiem jak będzie działać w sytuacji, gdy nie mieszkamy w jednym bio-regionie. A to jest jednak ważne, żeby powstawały też społeczności w oparciu o dany bio-region i posiadały swoją walutę lokalną- tak to się robi w świecie. Navi Ty będzie tez inicjatorem wielu protestów i aktów 'civil disobedience' już od stycznia 2020 roku...
Ostatnio zmieniony 28 grudnia 2019, 16:10 przez Urssalla, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Urssalla
Kontakt:

27 grudnia 2019, 21:42

I jeszcze jedno.
Obliczono, że aby obalić dyktaturę, nie potrzeba mieć 100% poparcia społecznego, nawet nie 70%, ani nie 50%... Wystarczy 3.5% aktywnych ludzi. Wyliczenia te zrobiono analizując wszystkie zrywy społeczne z ostatnich 30 lat...
Obliczyłam, że w przypadku Polski, daje to 1,3 mln ludzi... To nawet nie jest cała Warszawa...
Także- działamy!

Ten wykład:

polskie napisy- Srdja Popović, główny lider Otpor w Serbii, o People Power (Mocy Ludzi):
DAE avatar
artero

29 grudnia 2019, 05:29

.
Ostatnio zmieniony 29 grudnia 2019, 17:15 przez artero, łącznie zmieniany 3 razy.
DAE avatar
artero

29 grudnia 2019, 17:03

artero pisze:
29 grudnia 2019, 05:29
Urssalla . Ma racje i My to Wiemy :) NA początku Jak kolega wyżej . Zrobimy składkę na ulotki . Nie oczekujmy Że Ktoś sam sie za to weżnie . Takich kilka bibordów by się przydało na wieździe do Miasta :)))) Ulotki mają mały zasiek . Z doświadczania Wiem że ulotka rzucona do skrzynki lub pod drzwi jeśli nie zainteresuje kogoś przez 1sekundy do max 3 sekundy wyrzuci ją( Ale dobry pomysł ) . Czyli Powinno być coś extra . Ten medal na ulotce Lub plakacie powinien być WWWWielki . Ludzie pomylą hmm jakiś mistrzostwa ... Sport to dobra reklama ,,, A kto to wygrał u Nas W Mieście . PRzeczytają z Zaciekawienieniemm :)))) Tak JAk Wy czytacie Co pisze :)) Kobity Lubią Emocje Mężniejszy lubią konkrety .
DAE avatar
Hienronim

30 grudnia 2019, 18:11

Co do kolportazu tak na szybko to proponuje wykorzystac zasoby korporacji - swoje - badz znajomych miejsca pracy. Druk hurtowy w duzych ulosciach jak kto ogarnia.... Sam to robie od jakiegos czasu jak jest cos do druku... A jesli chodzi o banery z haslami - nic lepiej sie do tego celu nie nadaje jak, zebrane na "zniwach", tzw plakaty wyborcze ;) PARTYZANTKA i to za friko :)

... dzialamy . . .
DAE avatar
nora

30 grudnia 2019, 20:54

Po głebszym zastanowieniu to mnie szkoda Żyda (duszy). Całe zycie musiał udawać kogoś innego, to komuniste to zas biznesmena, polityka, urzędnika, zawsze tylko kradł więc twórczości zadnej nie posiadł. Oprócz tej że wymysłał jak Polaka okraść nie tylko z dóbr ale talentów boskości. Powiedziano mu że Polacy to naród wybrany i trzeba ich sobie podporządkować więc on podporządkował zycie temu przesłaniu by być lepszym. Biedny umiera i szok. Bogatszy nie jest lepszy tym bardziej za to co robił nikt mu braw nie bije. A Polak nawet za przekleństwa pochwały zbiera bo jak sie biedny Żyd dowiaduje to- kurwa mac jest zdrobnieniem - kur war mać słowiańskiego - chronic macierz .
kur- kogut chroniacy kurnik
war- warownia, wartownia
mać- matka macierz
ODPOWIEDZ

Wróć do „KWS”