Operacja Krowa

DAE avatar
Tomasz21
Posty: 497
Rejestracja: 27 kwietnia 2019, 20:41

29 listopada 2019, 20:51

@Boromir; Film już jest niedostępny. Jedyny wniosek, na drugi raz taki film fizycznie skopiuj. I umieść go na ZeroNet, Jest tam dział bez cenzury i serwerów. Nikt tam tego filmu nie zablokuje, i nie wytnie. Jest tam odpowiednik; YouTube PL. Jest tam 350 filmów, dostępnych tylko tam. Nie link; tylko fizycznie film. Tytuł możesz zmienić. Na swój. Opis ZeroNeta Pl - jest gdzieś tutaj umieszczony. A jak nie to pytaj???
DAE avatar
Polybius_
Posty: 13
Rejestracja: 09 listopada 2019, 18:46

30 listopada 2019, 18:21

Mam dla Was taki "smaczek" fragment filmu z 1940 Der Ewige Jude
Awatar użytkownika
Boromir
Posty: 31
Rejestracja: 18 lutego 2019, 19:27

03 grudnia 2019, 19:14

@Tomasz21 szybko to wykasowali! Szkoda, że wcześniej nie wiedziałem tego co napisałeś! Film był mocny! Musiał się komuś nie spodobać...
DAE avatar
Tomasz21
Posty: 497
Rejestracja: 27 kwietnia 2019, 20:41

03 grudnia 2019, 20:16

Witam; Nie czas płakać nad rozlanym mlekiem. Nie jest to pierwszy i ostatni raz, kiedy coś zniknie, ( bezpowrotnie ). Takie mamy smutne czasy. Jest dużo dobrych filmów, które gdzieś zalegają w otchłani, czasu. My o nich wiemy, i potrafimy znaleźć je. Z chwilą upublicznienia, taki film dostaje cenzora, który ten film blokuje, raz na zawsze. Dlatego ważne jest ; taki film najsampierw nagrać fizycznie, u siebie na Pc-ta. Mając go nagranego; możemy ten film upublicznić. W przypadku, cenzury; mamy kopię nagraną u siebie. A jeśli niema cenzury? to po pewnym czasie można ten film skasować. I zrobić miejsce dla innego filmu. Jest to takie nasze zabezpieczenie, na wszelki wypadek; taki pokerowy, piąty "As" z rękawa. Przecież nie musimy się starać grać uczciwie; Bo gramy z oszustami karcianymi. Oni oszukują, to i my możemy oszukiwać ich. Jak to mówią mądry Polak po szkodzie; A powinno być; Przed szkodą jest mądry, jak i po szkodzie. Stąd nauka na przyszłość ; zabezpieczajmy materiały, jak tylko się da. Podam przykład z mojego życia; Na pewnym forum, trochę pisałem. Rekord - 12,000-czytelników. Unikałem i unikam, obelżywych słów, jak i wyzwisk. Takie mam zasady. Ale prawda historyczna, może być tylko jedna. Więc w jednym z artykułów napisałem, że Mojżesz, był złodziejem i oszustem; To jest opinia historyków. Więc z historykami nie dyskutuję. Kiedy to ci historycy, są żydami. To jest ich opinia. W efekcie, dali na pół roku "Bana". Za dwa słowa: " złodziej i oszust". To było, półtora roku temu. Dzisiaj jest tylko jeszcze bardziej gorzej. Niech to da nam do myślenia. Dlatego jest priorytetem; ochrona wszystkich filmów. Robimy to dla potomności, a nie dla nas. W średniowieczu spalono wiele książek, na stosie. Te książki są stracone, na zawsze. Wyciągnijmy naukę z lekcji historii. Dzisiaj jesteśmy w podobnej sytuacji. Jeśli nam skasują to nie odzyskamy, tego już nigdy.
Pozdrawiam.
:ugeek:
DAE avatar
marten7
Posty: 11
Rejestracja: 01 kwietnia 2019, 19:48
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

04 grudnia 2019, 18:51

Moge zrobić tez w PDF
Załączniki
Zy.jpg
Zy.jpg (160.86 KiB) Przejrzano 2068 razy
DAE avatar
Tomasz21
Posty: 497
Rejestracja: 27 kwietnia 2019, 20:41

04 grudnia 2019, 19:10

Witam; To jest świetny pomysł; wart naśladownictwa. Nagrać w pdf-ie, można cały oryginalny tekst, na zasadzie kopiuj i wklej; wrzucić na ZeroNeta, Tam są nasze strony, można utworzyć nową stronę taką dla Ariów, I te wszystkie materiały tam umieścić. To gwarantuje, że nie zostanie zlikwidowane. Bo w tym internecie niema żadnej takiej gwarancji. Te zabezpieczenia tutaj są niewiele warte. Masz pytania to pytaj? Pozdrawiam. :ugeek:
DAE avatar
Marcin Vam
Posty: 26
Rejestracja: 04 lutego 2019, 20:43

05 grudnia 2019, 01:17

marten7... Fajny klimat :)
Myślę, że warto usunąć tło, gdyż domowe drukarki będą to mielić i marnować tusz.

Wersje językowe do terytorium operacji...może plus ENG

Czyli na terenie Polski PL i ENG
Niemiec GER i ENG
Hiszpania SP i ENG...

Może warto dodać Jidisz albo Hebrajski jako trzeci, gdyż wycie będzie od nich...niech sprawdza sobie, czy to prawda i poznaja swoje korzenie.

Jest jeszcze medal dla syjonistycznej młodzieżówki od hitlerjugend w ramach porozumienia Haavara Obrazek
DAE avatar
Tomasz21
Posty: 497
Rejestracja: 27 kwietnia 2019, 20:41

05 grudnia 2019, 01:31

Witam; Ten medal bije na głowę te wszystkie, notki - plotki. Kopię tego medalu umieścić w muzeum w Warszawie; Chodzi o te nowe muzeum, nowo wybudowane. A to by się zdziwili? Tacy mocno poszkodowani, i tak źle traktowani przez zły los. Wszyscy się na nich uwzięli. "Biedacy"
Pozdrawiam.
:ugeek:
DAE avatar
marten7
Posty: 11
Rejestracja: 01 kwietnia 2019, 19:48
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

06 grudnia 2019, 02:16

Marcin Vam, Tomasz21, mam dwa pliki PDF i PSD, nie mam pewności co do tłumaczenia na hebrajski czy dobrze przetłumaczył google translator, musi ktoś rzucić okiem. Gdzie umieścić pliki?
DAE avatar
once fluid man
Posty: 12
Rejestracja: 19 listopada 2019, 08:40

06 grudnia 2019, 06:48

Wrzucam tu jeszcze to info z usuniętego servera pastebin:

można by to drukować bez końca.

ISRAELI NEWSPAPER WRITES AN ARTICLE ABOUT HOW JEWS KILLED POLES
Israel's daily "Maariv" announced to the the names of Soviet NKVD officers participating in the Katyn massacre

A Polish Jew, Abraham Vidro (Wydra), who now lives in Tel Aviv, on July 21, 1971, asked for an interview because he would like to reveal the secret about Katyn before he dies. He described the meeting with three Jews, NKVD officers, in a military holiday camp in Russia. They told him how they participated in the murder of Poles in Katyn.They were: Soviet Major Joshua Sorokin, lieutenant Aleksander Suslov, lieutenant Samyun Tikhonov. Suslov demanded from Vidro that he would not reveal this secret until 30 years after his death, but Vidro, fearing he would not live long enough, decided to reveal it earlier. Major Sorokin, trusting Vidro, said: "The world will not believe what I witnessed."Vidro told the daily Maariv: A Jewish major in the Soviet secret service (NKVD) and two other security officers confessed to me how cruelly they murdered thousands of Polish officers in the Katyn forest. Suslov says to Vidro:
"I want to tell you about my life. Only you, because you are a Jew, can we talk about everything? It makes no difference to us ... I murdered Poles with my own hands! And I shot them myself. "Very important information was provided by Mr. Alexander Barkaszow in 1994, leader of the party called Russian National Unity. In a statement for "Życie Warszawy" from October 4, 1994, he stated:"I know what tragedy the Katyn issue is for you, but I declare: the Polish officers were not executed by the Russians. We checked the ethnicity of the Invasives - executors. They were all Jews and obeyed similar orders standing higher in the hierarchy at that time. Russians are by nature friendly to Poland. "The slaughter of 15,000 innocent people is a macabre task for even the most hardened torturer. Stalin (real name in Polish: Józef Dawid Dżugaszwili) turned to the head of the secret Soviet police, the Jew Lavrenti Beria. They both discussed the mass murder and decided that it should be solely the task of the Jews who occupied leading positions in the secret apparatus. Their age-old hatred of Catholic Poles was widely known.
DAE avatar
marten7
Posty: 11
Rejestracja: 01 kwietnia 2019, 19:48
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

08 grudnia 2019, 22:49

Załączniki
Plakat-Ulotka A4_ENG-PL-ISR1.jpg
Plakat-Ulotka A4_ENG-PL-ISR1.jpg (156.47 KiB) Przejrzano 2174 razy
DAE avatar
Hienronim
Posty: 2
Rejestracja: 07 grudnia 2019, 15:41

12 grudnia 2019, 22:07

Moze przydalaby sie rowniez fajna ulotka z takim tekstem? ;)


" Kozacy amerykanscy, bandy kowbojow, czyli zaczyn spoleczny z ludzi odrzuconych, skrzywdzonych, wyjetych spod prawa - anarchisci, heretycy, bandyci i zlodzieje - sa zarzewiem panstwowosci amerykanskiej. Schemat chrzescijanskiej kolonizacji swiata wszedzie wygladal tak samo: gdy nowe terytorium (nowe podbite panstwo) uzyska juz bezpieczne struktury organizacyjne, do kraju przybywaja dominikanie, straznicy wiary katolickiej a za nimi cystersi - budowniczowie faktorii handlowych... Potem zaczyna sie ludobojstwo. W Ameryce Polnocnej wymordowano 10 milionow rdzennych mieszkancow. Nastepnie eksterminacja , gdy juz nie ma zagrozenia ze strony ludu rodzimego, przechodzi w dyskryminacje, co zapobiega odrodzeniu zniszczonej kultury. Odbiera sie "dzikusom" prawo bycia czlowiekiem. To prawo (rzymsko-katolickie), pod wplywem opozycji humanizmu, zamienione zostaje w dobie wspolczesnej, na prawo pozbawienia ludnosci rdzennej praw obywatelskich - dyskryminacja dzieje sie tez przez sterylizacje kobiet (bez ich wiedzy i zgody) i odbieranie przemoca Indianom dzieci oddawanych bialym do adopcji. Akurat ten podly proceder zostal zabroniony/zniesiony dopiero w 1978 roku! Natomiast slynne marsze na wyniszczenie, znane nam z drugiej wojny swiatowej, gdy wloczono jencow wojennych tysiac kilometrow, aby nikt nie dotarl do celu, takie marsze w roku 1830 poparl prezydent USA Andrew Jackson, by zwolnic cenne ziemie dla bialych osadnikow. Zapomnianym juz Szlakiem Lez przepedzono "bydlo ludzkie" tysiacami kilometrow koczowniczej wloczegi w podlosci chrzescijanskiej.
W nieco szrszym kontekscie cywilizacyjnym musimy zauwazyc, ze judeochrzescijanski katolicyzm, w ideologii rasy panow, uzasadnial, usprawiedliwial i wymuszal kolonizacje chrzescijanska. Jesli wiec patrze na cywilizacje Abra z pozycji prawa rzymsko-katolickiego, to tylko dlatego, ze katolicyzm sam sankcjonuje prawem swoje zbrodnie. I tak Bula papieska z roku 1493 uprawomocnila deklaracje wojny przeciwko wszystkim narodom Ameryki Poludniowej, ktore odmowily przyjecia chrescijanstwa.
Gdy katolicy napadli na Meksyk zylo tam 11 milionow ludzi, po stu latach juz tylko poltora miliona. Szacuje sie ze, chrzescijanie wymordowali 30 milionow rodzimych mieszkancow Ameryki Srodkowej, zwanej lacinska. I znow scenariusz ekspansji napisany podczas podboju Slowian, sprowadzal sie do terroru religijnego kierowanego do ludu rodzimego: kobiety i mezczyzn szczuto psami karmionymi ludzkim miesem i cwiartowanymi zywcem indianskimi niemowletami. Wbijano ciezarne kobiety na pale, przywiazywano do luf armatnich i odpalano pociski. Mordowano, gwalcono, ucinano rece , piersi, nosy, wargi... Przemoc koczownicza jest niezbedna, aby znak krzyza uzyskal status...panstwowy. Mentalnosc koczownicza cywilizacji zachodu jest tematem tabu - bez jej promocji prze czyn przemocy i podlosci, chrzescijanom nie udaloby sie podbic polowy swiata."
DAE avatar
Marcin Vam
Posty: 26
Rejestracja: 04 lutego 2019, 20:43

18 grudnia 2019, 23:40

Moi drodzy. Nasza praca nie ma znaczenia, o ile nie pojawia się plakaty na ulicach miast Europy i USA.

Musimy zachęcać ludzi do drukowania oraz oklejania przestrzeni publicznych w zgodzie z lokalnym prawem.

W tym momencie YouTube zablokował mi możliwość publikacji na 14 dni za przekazywanie faktów dotyczących Chazarów oraz zbrodni Syjonistów. Musimy być stanowczy w naszej pracy. To tak nie wiele potrzeba a wiele można osiągnąć bez ryzyka tortur i śmierci, na jakie wystawiali się nasi dziadkowie podczas otwartej klasycznej okupacji.

Wykorzystajmy ten czas i możliwość na lekki hybrydowy ruch oporu.

Powstańcie
DAE avatar
Tomasz21
Posty: 497
Rejestracja: 27 kwietnia 2019, 20:41

19 grudnia 2019, 01:23

Witam; można tylko współczuć z powodu, agresora i blokady. Chciałbym przypomnieć, będzie tylko gorzej. Władca polinu pojechał do okularów na rozmowy. W efekcie będziemy mieli zaostrzone przepisy w tej sprawie. Szczególnie na krainę polin. Słowianie są mocno zaspani i niedołężni. Od stycznia mają wejść nowe przepisy dotyczące internetu i okularów. Marcin powinieneś zrobić lustrzaną kopię swojej strony na ZroNecie. Jest to bezpłatne, i dostępne dla całego świata bez wyjątku. Cenzura niema tam dostępu, bo niema tam serwerów, które by można było zamknąć. Jest to przyszłość dla internetu, chodzi o komunikację jak i strony z dostępem do wiedzy. Robisz jakiś film, to wrzucasz tutaj i tutaj, w tym samym czasie. Wystarczy że parę osób ten film seeduje, i on jest już na zawsze w internecie. Nie chcę martwić, będzie tylko gorzej. Nie zapominaj; 40,000-tyś. wojaków jedzie tutaj; nie po to abyś mógł publikować co tylko zechcesz. Oni już dawno temu mają wyprane mózgi. A na wiosnę, naszych 20,000-zostanie ubranych w kamasze; no chyba że zdążą wyjechać. Jeśli tego nie zrobią, to będzie wspaniałe mielone, albo tatar, jak kto woli.
Pozdrawiam.
:ugeek:
DAE avatar
uznam
Posty: 2
Rejestracja: 16 kwietnia 2019, 23:06

22 grudnia 2019, 01:40

Hej , przepraszam ze nie na temat ale liczę ze pomożecie . Prowadzę kilka sklepów i codziennie spotykam z pytaniami wręcz oburzonych klientów "Dlaczego niemożna płacić KARTA ?? " Potrzebuje osoby która pomoże mi przygotować projekt ulotki wyjaśniający zagrożenie jakie niosą płatności bez gotówkowe i ogólna rezygnacja z gotówki ( Promowana ostatnio przez rzad Polski ) oferuje uczciwą zapłatę za pomoc :)
pozdrawiam
DAE avatar
Tomasz21
Posty: 497
Rejestracja: 27 kwietnia 2019, 20:41

22 grudnia 2019, 04:16

Witam; Odpowiedź - Ulotka.
Napisać możesz samemu; następnie daj komuś , ( rozgarniętemu do przeczytania, sprawdzenia ). Żeby zweryfikował twój tekst, jest to sprawdzona i dobra metoda. Następnie jest potrzebna drukarka, najlepiej czarno biała, laserowa ( tańszy wydruk ). W zależności ile będzie tego tekstu na kartce, ( nie może być tego za dużo ). Bo nikt nie będzie tego chciał przeczytać. Ten tekst ma zwrócić tylko uwagę i zainteresować problemem. Jeśli ktoś nie dorósł do tego problemu? To nic jemu już nie pomoże, szkoda czas marnować. Z jednej kartki, A4- może być dwie ulotki. Litery muszą być duże; To musi się dać przeczytać bez okularów. ( ludziska są leniwi ). Sam pomysł jest dobry; jak zwykle jest jedno "ALE". Jaki jest poziom kupujących? I jak zareagują na ten pomysł? Jest to pewna niewiadoma.
To od tego zależy jak ten pomysł wypali. ( dotrze do świadomości ). Z tym mamy największy problem. Pytanie? Jak duży jest sklep, ilu jest kupujących? czy to są stali klienci? czy przypadkowi? W przypadku braku drukarki, ( najlepiej laserowa ). Można rozważyć zakup takiego urządzenia. Sklep i drukarka = dodatkowa usługa, proste kopiowanie dla klienta. Nie mam na myśli profesjonalnego urządzenia. Tylko zwykłe i proste. Czarno białe. Posiadanie drukarki laserowej daje możliwość wydruku różnych prostych ulotek, na przyszłość. ( czarno białych ). W każdym bądź razie ja bym tak to zrobił. W ten sposób rozwiązał ten problem. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
:ugeek:
DAE avatar
Marcin Vam
Posty: 26
Rejestracja: 04 lutego 2019, 20:43

26 grudnia 2019, 07:13

MAMY ULOTKI i koniec. Minęło sporo czasu i nic. Tutaj nie chodzi o gadanie, tylko o działania. Jak możemy coś zrobić, jeżeli to pozostaje w internecie? To nie ma sensu. TZW elity szykują wojnę, która ma wyludnić ziemię. Jak pierwsza wielka wojna była koszmarem a druga horrorem, jaka może być trzecia?

Zadawano ogromne cierpienie ludzkości, które było świadomym celem i działaniem. Przed WWII ludzie gadali, że będzie, nie będzie itp...DOSZŁO DO HORRORU, gdzie masowo mordowano miliony na oczach miliardów.

TERAZ MILIARDY MORDOWANYCH będzie na oczach milionów, którzy ze strachu będą oddawać swoje dzieci do programów eugenicznych.

Pomyślcie proszę jak skutecznie wyprowadzić te ulotki na światło dzienne miast Europy i Ameryki.

Jeżeli to się powiedzie, możemy zrobić kolejny duży krok.
Mamy nazwiska ludzi inwestujących swoje gigantyczne zasoby na kolejną okrutną wojnę. Chcą totalnego terroru i zasobów do swojej totalnej i otwartej dominacji.

Możemy ich wyciągnąć na ulice przed oblicza milionów. Ale najpierw mały kroczek. JAK ZACHĘCIĆ LUDZI ABY ROBILI TO CO SŁUSZNE dla ich dobra oraz ich dzieci?!
SZUKAMY EFEKTÓW!
DAE avatar
Poganin
Posty: 1
Rejestracja: 26 grudnia 2019, 12:35

26 grudnia 2019, 12:43

Ja już zaczynam drukować ulotki pdf przygotowane przez marten7. Będę wieszać je gdzie tylko mogę. Na razie mogę tylko tyle zrobić. Jak ktoś ma coś ciekawego do druku to bardzo proszę 😉
DAE avatar
mechanik46
Posty: 4
Rejestracja: 13 kwietnia 2019, 19:16

26 grudnia 2019, 19:03

W różnych językach i drukujcie w rękawiczkach. Najlepiej stary laptop bez podłączenia do internetu.
DAE avatar
zdzisław
Posty: 20
Rejestracja: 20 grudnia 2019, 22:19

26 grudnia 2019, 20:15

Mechaniku, Tu serio piszesz? Czy to troche na wyrost? Da sie ustalić który PC obsługiwał drukarkę po wydruku?
ODPOWIEDZ

Wróć do „KWS”