[KWS] Operacja GLADIO

DAE avatar
1jagoda7
Posty: 14
Rejestracja: 11 listopada 2019, 01:50

21 listopada 2019, 02:38

Ten artykuł w skrócie na podstawie źródeł podanych na końcu przedstawia działania Gladio do roku 2016.

Bruksela: fałszywa flaga CIA, Mossadu i Gladio

22 marca 2016 r. Palestyński minister spraw zagranicznych Riyad al-Malqi musiał stawić się przed Komisją Spraw Zagranicznych w Brukseli, aby omówić sposób wznowienia procesu pokojowego na Bliskim Wschodzie.

Czyli 22 marca to był dobry dzień, aby Mosad uderzył w Brukselę? Ataki terrorystyczne w Brukseli zostaną wykorzystane do uzasadnienia inwazji na Syrię? Domniemani napastnicy w Brukseli 22 marca 2016 r., Bracia Qalid i Ibrahim al-Baqrawi oraz Najim Lashrawi powinni zostać uznani za agentów służb bezpieczeństwa. Qalid i Ibrahim al-Baqrawi zostaną rekrutowani przez służby bezpieczeństwa jakiś czas temu, gdy byli w więzieniu za powszechne przestępstwa. Qalid i Ibrahim al-Baqrawi zostali ponownie, według Centrum Polityki Bezpieczeństwa, aresztowani na kilka dni przed atakiem 22 marca 2016 r.

Najm Lashrawi będzie pracował dla CIA i sojuszników w Syrii. Media przedstawiły nadzór wideo jako wideo ataku terrorystycznego z 22 marca 2016 r. W Brukseli. Wideo dotyczyło jednak ataku terrorystycznego na lotnisku Domodiedowo w Moskwie w dniu 24 stycznia 2011 r. Wideo, które twierdzi, że pokazuje eksplozję Zaventem, zostało wznowione w 2011 r. Fałszywe filmy wideo informowały o atakach w Bruxelles.

Negli 80 służb bezpieczeństwa (działających pod CIA Gladio) przeprowadziło masakry w Brabancji w Belgii. „Według byłego agenta Mosadu Wiktora Ostrowskiego w jego drugiej książce„ Druga strona oszustwa ”masakry Brabancji dokonane zostały przez elementy tajnej armii Gladio, zniechęcone i zmanipulowane przez izraelski wywiad, który wyjaśnił, że ludzie muszą zrozumieć potrzeba „bezpieczeństwa” ”. „Ostrovosky powiedział, że masowi mordercy Brabancji znaleźli schronienie w Izraelu, kiedy władze belgijskie były pod presją aresztowania ich.” Eksplozje na lotnisku i metrze.

W Belgii parlamentarny Laurent Louis opublikował listę nazwisk, które grupa „Anonimowy” przekazała wszystkim parlamentarzystom z Belgii. Lista dotyczy osób zaangażowanych w sprawę Dutroux. Wśród wymienionych nazwisk: generał USA Michael Aquino (który odegrał ważną rolę w wojnie psychologicznej i był zaangażowany w operację prania mózgu Monarcha; Radny Stanowy ds. Europy Zachodniej), Paul Bonacci, ofiary Monarchy, Sekretarz Generalny NATO Willy Claes w latach 1994-1995 Elio di Rupo, obecny premier Belgii, André Cools, belgijski minister Belgii zamordował ... szczyty są szantażowane.

Izrael chce zniszczyć Belgię. Parlament Belgii złożył wniosek o uznanie Palestyny.

Najbardziej poszukiwany mężczyzna na świecie L’uomo w jest badany przez policję. W dniu 22 marca 2016 r. Co najmniej 30 osób zginęło w atakach w stylu Gladio na lotnisku w Brukseli i stacji metra, w godzinach szczytu w Brukseli. SIIL przejął odpowiedzialność za ataki. SIIL będzie prowadzony przez CIA, Mossad i przyjaciół.

Kto tak naprawdę stoi za SIIL?

18 marca 2016 r. Prezydent Turcji Erdohan przewidział możliwy atak w Brukseli. Erdogan powiedział: „nie ma powodu, dla którego bomba wybuchła w Ankarze nie może wybuchnąć w Brukseli”. Strategia napięcia pomaga Trump.fs_III_2La CIA i przyjaciele wielokrotnie atakowali Belgię. „W 1984 r. Zespół amerykańskich żołnierzy piechoty morskiej został zrzucony ze spadochronem do Belgii i spotkał belgijskiego członka wywiadu wojskowego (NATO Gladio i strategię napięcia. NATO Stay Behind). Ukryli się przez dwa tygodnie, zanim zaatakowali posterunek policji w Vielsalm. Broń i amunicja zostały skradzione. Agent belgijskiej policji został zamordowany. W 1991 r. Sondaż belgijskiego Senatu wykazał, że atak był dziełem wojska amerykańskiego i belgijskiego. Dalsze ataki miały miejsce w Belgii. Inne bronie i amunicja zostały skradzione podczas tych ataków… W tym czasie w Belgii „ekstremiści” przewodzili tak zwanym masakrom Brabancji. Składał się z serii ataków w ciągu dwóch lat. Grupy uzbrojonych mężczyzn włamały się do restauracji i supermarketów i zaczęły strzelać. „Gladio i tworzenie geopolitycznego chaosu.

Generał Sir Anthony Farrar-Hockley, były dowódca sił NATO w Europie Północnej, powiedział… że we Włoszech utworzono tajne służby wywiadowcze z pomocą brytyjskich agentów i CIA, a także częściowo przez nie sfinansowane. Włoski oddział sieci był znany jako Operacja Gladio “. Richard Norton Taylor, Guardian, 15/11/90

„Aangirfan opisał asymetryczną operację kontrwywiadu, pierwotnie pomyślaną jako obrona„ za linią ”kraju, a następnie zmienił wywoływanie terroru w„ Ojczyźnie ”(Europa, Ameryka Północna), aby manipulować wynikami politycznymi, wydatkami społecznymi, wojskowymi i obronnymi wewnątrz . „To nie jest teoria spiskowa, to fakt historyczny.” „30 stycznia 2010 r. Dowiedziałem się, że generałowie NATO opracowali Operację Klatki (dochodzenie pogłębia się wraz z oskarżonym Poyrazkory), w tym pomysł detonacji materiałów wybuchowych w szkole wycieczki do muzeów wojskowych w Turcji. Chodziło o zabicie wielu dzieci ”. Brytyjski generał Frank Kitson opracowałby ideę „pseudo-zespołu”. (Generał Frank Kitson: opracował fałszywy terror) i strategia napięcia.


Kennedy został zamordowany w 1963 roku, a pięć miesięcy później włoscy socjaliści zostali usunięci z rządu przez zamach stanu zorganizowany przez ruchy prawicowe CIA i Gladio. (Operacja Gladio)
Felice Casson jest włoskim sędzią, który ujawnił istnienie operacji Gladio, operacji terrorystycznej prowadzonej przez CIA i 50. NATO. Gladio służy do usuwania prezydentów i premierów. Felice Casson
Dochodzenia w sprawie Gladio Casson rozpoczęły się w 1984 roku i wkrótce doprowadziły do ​​aresztowania ponad 600 osób, policjantów, żołnierzy, biznesmenów, dziennikarzy, prawników, polityków i gangsterów. Casson wypowiada się przeciwko presji politycznej na… Więcej informacji można znaleźć na temat sędziego Felice Casson i operacji Gladio z WikiSpooks.
Casson odkrył, że seria ataków terrorystycznych we Włoszech, przypisywana Czerwonym Brygadom, była dziełem włoskich tajnych służb wojskowych. Najgorzej było na stacji kolejowej w Bolonii w 1980 roku, w której zginęło 85 osób. Vincenzo Vinciguerra był jednym z aresztowanych. Podczas procesu Vinciguerra ujawniła, że ​​Gladio miał terroryzować ludzi, aby zwrócili się do rządu o ochronę. Jest to znane jako „strategia napięcia”. Vincenzo Vinciguerra argumentował podczas procesu: „Musiałeś atakować cywili, ludzi, kobiety, dzieci, niewinnych ludzi, nieznanych daleko od jakiejkolwiek gry politycznej. Powód był bardzo prosty. Musieli zmusić ludzi, włoską opinię publiczną, do zwrócenia się do państwa z prośbą o większe bezpieczeństwo. ”W dokumencie BBC na temat Gladio opisał cel„ destabilizacji w celu ustabilizowania „…” w celu wytworzenia napięcia w kraju w celu promowania społecznych i konserwatywnych tendencji politycznych i reakcyjnych ”. W 1990 r. Premier Włoch Giulio Andreotti zezwolił sędziemu Cassonowi na przeszukanie archiwów Służby Informacji i Bezpieczeństwa Wojskowego Włoch (SISMI), gdzie znalazł dowody na istnienie sieci Gladio oraz powiązania z NATO i Stanami Zjednoczonymi . Następnie 3 sierpnia 1990 r. Premier Andreotti potwierdził przed Parlamentem istnienie sieci Gladio. Andreotti przyznał, że Gladio ma połączenie z NATO. Tajna armia Gladio, jak ujawnił Andreotti, była dobrze uzbrojona. Sprzęt dostarczony przez CIA został pochowany w 139 ukrywających się w lasach, na polach, a nawet w kościołach i cmentarzach na terenie całego kraju. W 2000 r. We Włoszech parlamentarna komisja śledcza w sprawie Gladio stwierdziła: „Te masakry, te bomby, te działania wojskowe były organizowane, promowane lub wspierane przez ludzi z włoskich instytucji państwowych i, jak niedawno odkryto, przez mężczyzn związanych z Struktury wywiadowcze USA „.26740-Julio-andreotti Grecki premier Andreas Papandreou potwierdził istnienie Gladio w Grecji. W Niemczech program telewizyjny wstrząsnął narodem, pokazując się jako byli członkowie SS, siły specjalne Hitlera, byli częścią „pozostającej” za niemiecką siecią pracującą dla Gladio. Parlament Belgii powołał specjalną komisję do zbadania istnienie, potwierdzone przez ministra obrony, belgijską sieć Gladio. Belgijscy parlamentarzyści odkryli, że tajna armia NATO jest nadal aktywna. Odkryli, że tajne spotkanie generałów, którzy prowadzili tajną pozostającą w tyle armię w kilku krajach Europy Zachodniej, odbyło się w tajnym dowództwie NATO Gladio w dniach 23–24 października 1990 r. Spotkanie Tajnego Komitetu Aliantów odbyło się w Brukseli pod przewodnictwem generała Raymonda Van Calstera, szefa belgijskiej tajnej służby wojskowej SGR (service general de Renseignement). Andreotti powiedział, że Francuzi wzięli udział w spotkaniu w Brukseli.

W Portugalii emerytowany generał potwierdził tę sieć w Portugalii. W Hiszpanii były minister Alberto Oliart Defense stwierdził, że „tutaj Gladio był rządem”. W Turcji były premier Bulent Ecevit przyznał, że tajna armia była zaangażowana w tortury, masakry, zamachy i zamachy stanu. Doprowadziło to Ministra Obrony Giraya do odparcia „Ecevit lepiej trzymać usta zamknięte, kurwa!”. W sumie 12 krajów UE i CIA zostały uderzone 22 listopada 1990 r. Przez Parlament Europejski omawiający tę kwestię. Ton został podyktowany przez greckiego posła Efremidisa: „Panie przewodniczący, system Gladio istnieje od czterech dziesięcioleci pod różnymi nazwami, działając potajemnie, i mamy prawo nadać temu destabilizację, prowokacje i terroryzm, które miały miejsce w naszych krajach dla te cztery dekady, i powiedziałbym, że aktywnie lub biernie był zaangażowany. „Efremidis ostro skrytykował całą pozostającą w tyle sieć Gladio:„ Fakt, że została założona przez CIA i NATO, twierdząc, że ma bronić demokracji, w rzeczywistości miał ją podważyć, wykorzystując ją do własnych niecnych celów ”.

Parlament UE oświadczył, że „energicznie protestowali przeciwko przejęciu przez niektórych członków armii NATO SHAPE US prawa do zachęcania do ustanowienia w Europie wywiadu sieciowego i tajnych operacji”. Tylko Belgia, Włochy i Szwajcaria przeprowadziły dochodzenie w sprawie tajnych armii za pomocą komisja parlamentarna, opracowująca długie i szczegółowe public relations. Według prasy portugalskiej sekretarz generalny NATO Manfred Woerner potwierdził, że dowództwo wojskowe SHAPE koordynowało działania sieci Gladio. Potwierdził także, że Gladio został ustanowiony przez różne służby wywiadowcze krajów NATO za pośrednictwem komitetu utworzonego w 1952 r. Prasa niemiecka potwierdziła, że ​​tak zwane tajne armie były koordynowane przez specjalne, chronione skrzydło dowództwa generalnego NATO. Dostęp był przez drzwi opancerzone sklepieniem, a karty zostały rozdane z pieczęcią „Tylko do oglądania w USA”. Objawienia zaczęły narastać i pojawił się obraz Clandestine Planning Committee (CPC) NATO, dowodzącego armiami i protokołami Gladio, które aktywnie chroniły prawicowych ekstremistów przed śledztwem, jako przydatne w działaniach antykomunistycznych. CPC było kierowane przez USA z mniejszymi partnerami Wielkiej Brytanii i Francji oraz członkami CIA obecnymi na spotkaniach. Kraje, w których pozostały wojska, to Włochy, Belgia, Francja, Holandia, Hiszpania, Grecja, Turcja...Belgijski baron De Bonvoisin był związany z faszystowskimi grupami operacji CIA-NATO Gladio i masakrami Brabancji (Nijvel Gang), zabiły 28 osób w Belgii. Jeśli dell’infanticida Dutroux, jedną z osób mianowanych przez świadków był baron Benoit de Bonvoisin. (Ciemna strona życia Dutroux)
Benoit De Bonvoisin.

Dwóch byłych oficerów Royal Marine przyznało, że spędzili czas w Fort Monckton niedaleko Portsmouth, gdzie członkowie MI6 i SAS trenowali zagraniczną arenę. Brytyjska prasa zauważyła, że ​​„teraz jest jasne, że elitarna specjalna służba pułku (SAS) była w pełni zaangażowana w plany NATO i współpracowała z MI6, szkoląc się w walce partyzanckiej i sabotażu”. W szczególności prasa brytyjska potwierdziła, że ​​„jedność Włosi pozostali zostali przeszkoleni w Wielkiej Brytanii. Dowody sugerują, że trwało to do lat 80. XX wieku, „dodając, że” wykazano, że SAS zbudował kryjówki dla broni zgromadzonej w angielskim przemyśle zachodnioniemieckim ”. Brytyjczycy znali więcej szwajcarskiej tajnej armii szwajcarskiego rządu. „Działania, kody i nazwisko szefa grupy P26, Efrem Cattelana, były znane brytyjskiemu wywiadowi, ale rząd szwajcarski zgodnie z raportem trzymał go w ciemności”.

Efrem Cattelan


Niektóre z najlepszych danych na temat tajnej obecności brytyjskiej pochodzą z tajnej szwajcarskiej parlamentarnej szwajcarskiej parlamentarnej P26. „Brytyjskie służby wywiadowcze ściśle współpracowały ze szwajcarską nielegalną organizacją zbrojną (P26) poprzez szereg tajnych porozumień w ramach sieci zachodnioeuropejskich„ grup oporu ”, prasa poinformowała oszołomioną publiczność w neutralnej Szwajcarii. Szwajcarski sędzia Cornu otrzymał zadanie zbadania tej kwestii, aw swoim raporcie „opisuje współpracę grupy (P26) z brytyjskim Secret Service jako„ intensywną ”, z Wielką Brytanią, która dostarczyła cennego know-how. Według raportu obrazy P26 regularnie uczestniczyły w ćwiczeniach w Wielkiej Brytanii. Brytyjscy doradcy, być może SAS, odwiedzili tajne placówki szkoleniowe w Szwajcarii ”. Członek Gladio, Alois Hurlimann, Szwajcar, poinformował, że w maju 1984 r. Wziął udział w tajnych szkoleniach w Wielkiej Brytanii, obejmował także prawdziwe napady na magazyn broni IRA, w którym uczestniczył Hurlimann, w pełnym kamuflażu, w którym uczestniczył co najmniej jeden Działacz IRA został zabity.

Giovanni De Lorenzo

 CIA używa mieczy, aby utrzymać „właściwych” ludzi przy władzy. Kennedy został zamordowany w 1963 roku, a pięć miesięcy później włoscy socjaliści zostali usunięci z rządu przez zamach stanu zorganizowany przez prawicę CIA i Gladio. Zamachu stanu, nazwanego „Piano Solo”, przewodził generał Giovanni De Lorenzo. W bliskiej współpracy z tajnym ekspertem wojennym CIA Vernonem Walters, szefem CIA w Rzymie William Harvey Station i Renzo Rocca, dyrektorem jednostek Gladio w SID, De Lorenzo zintensyfikował wojnę z cieniem. Rocca poprzednio używał swojej tajnej armii Gladio do bombardowania biur niektórych gazet w Waszyngtonie, a później oskarżył lewicę o zdyskredytowanie komunistów i socjalistów… Gladiatorzy otrzymali czarną listę setek osób z wyraźnym rozkazem śledzenia doniesień socjalistów i komunistów, aresztowania ich i deportuj ich na Sardynię, gdzie tajne centrum Gladio służyłoby za więzienie. Następnie, 14 czerwca 1964 r., De Lorenzo wyraził zgodę, a jego wojska weszły do ​​Rzymu z czołgami, pojazdami opancerzonymi, jeepami i granatnikami, podczas gdy siły NATO przeprowadziły dużą operację wojskową na tym obszarze, aby zastraszyć włoski rząd. Drugie ujęcie właściwego stanu wspierane przez CIA, o kryptonimie Tora-Tora, zostało zaplanowane na grudzień 1970 r., Ale zostało zatrzymane w ostatniej chwili. Podobno przerwany telefon był tym samym prezydentem Nixonem. W rezultacie lewica nadal rozwijała się we Włoszech. Minister spraw zagranicznych Aldo Moro wraz z prezydentem Giovanni Leone leciał do Stanów Zjednoczonych, ale Kissinger powiedział mu, że w każdym razie lewica musi iść do rządu. Żona Aldo Moro, Eleanor, zeznając, że słowa zostały skierowane do jej męża: „Musisz zrezygnować z polityki chęci bezpośredniej współpracy ze wszystkimi siłami politycznymi kraju. Albo to zrobisz, albo zapłacisz. „Moro został porwany, a później zabity. Komisja senacka badająca Gladio i ataki terrorystyczne podejrzewała, że ​​CIA i włoskie tajne służby wojskowe zorganizowały porwanie i morderstwo Aldo Moro. Włoscy senatorowie doszli do wniosku w czerwcu 2000 r., Że „te masakry, te bomby, te akcje wojskowe były organizowane, promowane lub wspierane przez mężczyzn z włoskich instytucji oraz, jak później odkryto, przez mężczyzn związanych ze strukturami wywiadu USA”

Reagan i Vernon Walters

15 15-letnia Emanuela Orlandi zniknęła w Rzymie. Czym jest złowrogi sekret Watykanu za nastolatką Emanuelą. Według telefonu program telewizyjny (Who See? NDT): Emanuela została porwana jako przysługa dla kardynała Ugo Poletti. Szef Enrico De Pedis zapewnia młodym kardynałom seks. De Pedis brał udział w operacji Gladio CIA, dokonując aktów terroryzmu we Włoszech. Enrico De Pedis został pochowany w grobie z brylantami wysadzanym w centrum rzymskiej bazyliki Sant’Apollinare, w sąsiedztwie Uniwersytetu Świętego Krzyża Opus Dei. Niektórzy uważają, że szef mafii De Pedis był synem kardynała Poletti, namiestnika Rzymu, bardzo blisko byłego premiera Włoch Giulio Andreottiego. Ten „dobroczyńca” Enrico De Pedis powiedział „Renatino”. Emanuela-Orlandi We Włoszech loża masońska P2 związała najgorsze z państw głębokich. Deep state „to równoległy tajny rząd, zorganizowany przez aparat wywiadu i bezpieczeństwa, finansowany z handlu narkotykami i zaangażowany w przemoc kryminalną w celu ochrony państwa i interesów wojska…” (Związek między wojną a wielkim biznesem)
W marcu 1981 r. Włoska policja znalazła listę 962 członków P2, która zawierała nazwiska trzech ministrów rządowych i 43 członków parlamentu, 43 generałów i admirałów, 8 szefów tajnych służb i dowódców policji, starszych biurokratów i dyplomatów przemysłowcy, finansiści, dziennikarze i osobowości telewizyjne. Były agent Mosadu, Wiktor Ostrowski pisze, że Licio Gelli, Wielki Mistrz P2, był sojusznikiem Mossadu i był zaangażowany w Operację Gladio. (Precz z Homicide SpA / Israel, Mossad, Iran i fałszywą flagą ataku nuklearnego) Licio Gelli-Gladio 630x418L'Operazione-CIA-NATO popełnił akty terroryzmu, takie jak masakra w Bolonii w 1980 r. Przywódcy, z którymi mieliby kontakt P-2 obejmował: Henry Kissinger, Edmond de Rothschild i David Rockefeller. Gladio, sztylet NATO w sercu Europy. Oś Pentagon-naziści-mafia-terroryzm
W tym eseju następstwem trylogii Millennium Larssona, operacji mokrej fałszywej flagi i utrzymania Europy w kolonii amerykańskiej. Przywódcy zostają zamordowani, wywrotowe ruchy. Pod powierzchnią imperium dominuje szwadrony śmierci, tak jak to miało miejsce na południu. Atak na Libię odsłonił żelazną pięść w aksamitnej rękawicy „hasła interwencji humanitarnej”. W wyniku zniszczenia Jugosławii i gwałtu w Afganistanie Libia została przeprowadzona pod wirtualną kolonią niewolników pod flagą NATO. A co dokładnie NATO? Richard Cottrell opowiada o chaosie i morderstwie za „Sojuszem na rzecz pokoju” i zapewnia, że ​​wschodząca walka z wojskowym gigantem o przejęcie kontroli nad strategicznymi zasobami, takimi jak ropa, gaz, minerały i woda na całym świecie. Tajne siły NATO, udając tylną straż przed sowieckimi najeźdźcami, rozpoczęły terrory psychologiczne i fizyczne. To były lata ołowiu, w których setki zginęły w syntetycznej wojnie o europejskie drogi.

Lyman Lemnitzer

Dowódca NATO, generał Lyman Lemnitzer, nakazał kilka ataków na francuskiego prezydenta Charlesa de Gaulle'a. Zrezygnowany z Pentagonu przez Johna F. Kennedy'ego za niesubordynację, znalazł wygnanie w Europie, gdzie Lemnitzer zemścił się w Dallas. Tajne armie nawiązały kontakty z przestępczością zorganizowaną i neofaszystami. Strzały Państwo NATO pokonało rządy Grecji i Turcji; Wyspa Cypr została podzielona ostrym ludobójstwem. Sprytnie zmanipulowano partyzantów miejskich Czerwonych Brygad i gang Baader-Meinhof. Włochy miały głęboki rząd stanowy, ultra-tajną pseudo-masońską lożę P2, założoną przez byłych Czarnych Koszulek. Szwedzki premier Olof Palme i włoski premier Aldo Moro zostali zamordowani. Papież Jan Paweł II został ranny przez tureckich gangsterów, którzy pracowali jako zabójca Gladio. W 2009 r. Zadanie podjęte przez Gladio o kryptonimie Ergenekon pojawiło się w Turcji. Strzelanina w Norwegii w lipcu 2011 r. Oraz w Belgii, Francji i Włoszech w 2012 r. Dotyczy klasycznej serii operacji pod fałszywą flagą Gladio.germany-belgia-Ataki Tajne armie NATO - Operacja Gladio i terroryzm w Europie Zachodniej.


Źródła:

Nato’s Secret Armies – Operation Gladio and Terrorism in Western Europe
Strategy of Tension: The Case of Italy di Claudio Celani dall’Executive Intelligence Review
CIA – di Daniele Ganser
Operation Gladio di David Guyatt
1980 Massacro a Bologna di Thierry Meyssan
Operation Gladio – Wikipedia
$100,000,000 to Crack A Lone Nut? – intervista radio a Daniele Ganser sull’Operazione Gladio.
DAE avatar
1jagoda7
Posty: 14
Rejestracja: 11 listopada 2019, 01:50

21 listopada 2019, 11:38

W jeszcze większym skrócie operacja Gladio jest bezpośrednio odpowiedzialna za prawie wszystkie ataki terrorystyczne na całym świecie od czasu II wojny światowej.

Jako tajna organizacja terrorystyczna utworzona w ramach nadbudowy NATO, jej głównym celem jest stworzenie globalnego środowiska dla III Wojny Światowej jako prekursora do utworzenia Jednego Rządu Światowego.

Galdio jest połączone z CIA, MI6, MOSADEM i wieloma innymi służbami bezpieczeństwa.

Aby osiągnąć ten cel, Gladio systematycznie wdraża tak zwaną „strategię napięcia”. Strategia ta stanowi istotę taktyki „dziel i rządź” stosowanej przez imperia od niepamiętnych czasów.

Temat jak już zauważyliście jest tak obszerny że może nie starczyć miejsca na serwerze :o . W oficjalnym internecie jest tak dużo informacji że jedna osoba nie jest w stanie tego przerobić w sensownym czasie. Dziennikarze śledczy niejednokrotnie poświęcili kilka lat na zebranie informacji a tu się okazuje że to czubek góry lodowej.

Nie ma co bić piany możemy co najwyżej podzielić się na zespoły i rozdzielić temat na kawałki bo informacji jest za dużo.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Marzanna
Posty: 6
Rejestracja: 22 marca 2019, 09:08

21 listopada 2019, 12:23

Polybius_ ...Zamachy dokonywane na Zachodzie przez „uchodźców“ przypominają zamachy dokonywane w Europie zachodniej w XX w. przez kilkadziesiąt lat trwania operacji Gladio, prowadzonej tak jak wspominałam przez europejskie służby specjalne, pod kontrolą służb amerykańskich, z pomocą włoskiej loży masońskiej P2. Obecnie operacje Gladio mają na celu stworzenie napięcia w społeczeństwach Zachodu, atmosfery zagrożenia ,niepewności i strachu , by mieć pretekst do ograniczenia praw obywatelskich . Wszystko się pięknie zacieśnia ,cel działania jest oczywisty ,chociaż nie znamy dokładnych planów elity . Jedyne co nam pozostaje to odważnie zmieniać rzeczywistość i domagać się PRAWDY i być nią , nie zważając na krytykę innych. Żyjmy w zgodzie z własnym sumieniem , bez strachu . SŁAWA :)
Awatar użytkownika
Boromir
Posty: 31
Rejestracja: 18 lutego 2019, 19:27

21 listopada 2019, 15:41

Wielu ludzi krytykuje ten portal ale myślę, że kilka ciekawych informacji tu jest:

https://wolna-polska.pl/wiadomosci/rosj ... ie-2015-12
Awatar użytkownika
Boromir
Posty: 31
Rejestracja: 18 lutego 2019, 19:27

21 listopada 2019, 15:48

Tu jest ciekawy dokument.. Nie znam jednak dobrze jez. angielskiego a napisów nie ma

Może ktoś z dobrym angielskim wyciągnie z tego dokumentu co się da i podzieli z nami informacją..

DAE avatar
Qwertytrewq888
Posty: 3
Rejestracja: 09 listopada 2019, 16:57

21 listopada 2019, 18:45

Hey Boromir i reszta KWS-owcow,

Wlasnie mialem dodac link do tego materialu BBC z 1992 roku.

Obejrzalem go na spokojnie i tylko potwierdza to wszesniejsze wpisy, ze dla celow ''wyzszych'' niewini ludzie sie nie licza.

W dokumencie opisane sa ataki dokonane w Belgii, Wloszech na osoby postronne (stacja kolejowa, supermarket, atak na koszary z kradzieza broni,) oraz na wloskiego polityka (porwanie i zabojstwo). Opis struktury, anonimowosc w dzialaniu, infiltracja ruchow ''alternatywnych'' i koneksje Europy z US&A (o koszerniakach nie wspominali).

Pierwszy raz o operacji Gladio uslyszalem u Alexa Jonsa ( :roll: wiem, gdzie sie wszystko zaczelo i czlowiek zaczal przeszukiwac otaczajacy nas swiat za potwierdzeniami, ze cos nie tak sie dzieje).

Popatrze na Gladio B lub 2.0 moze jeszcze cos z dalszych stron szukarek znajde.

Wyglada, ze wszystkie sytuacje ''kryzysowe'' sa odgornie inspirowane i przeprowadzane na zlecenie pociagaczy sznurkow zza kurtyny.

Do niedlugo...
Ostatnio zmieniony 21 listopada 2019, 20:34 przez Qwertytrewq888, łącznie zmieniany 1 raz.
DAE avatar
Polybius_
Posty: 13
Rejestracja: 09 listopada 2019, 18:46

21 listopada 2019, 20:01

https://kennedysandking.com/articles/na ... io-and-jfk świetny artykuł zdjęcia archiwalne - operacja Gladio i JFK

https://www.voltairenet.org/article182860.html ukraina
http://stateofthenation2012.com/?p=94576 Gladio C : Sponsorowany przez rząd terroryzm domowy atakuje amerykańskie szkoły publiczne
http://socrates-wellness-institute.com/ ... -gladio-c/

https://newspapernwo.wordpress.com/2015 ... ska-mafia/ - Propaganda due - P2
DAE avatar
butelka250ml
Posty: 3
Rejestracja: 15 listopada 2019, 22:11

21 listopada 2019, 22:28

Witam wszystkich KWS-owiczow.
Wykosiliscie temat tak że nie zostało mi nic do dodania.
Próbuje znaleźć jakieś powiązania z stay-behind i gladio z tym co miało też miejsca w PL
https://en.m.wikipedia.org/wiki/List_of ... death_toll

Co o tym sądzicie? Natknol się ktoś może na coś?
DAE avatar
Polybius_
Posty: 13
Rejestracja: 09 listopada 2019, 18:46

22 listopada 2019, 00:44

Butelka250ml widzę, że na liście masz tzw "Katastrofę smoleńską" muszę Cię rozczarować, nie było żadnej katastrofy Tu-154 w Smoleńsku...
DAE avatar
utywq135
Posty: 28
Rejestracja: 24 września 2019, 01:07

22 listopada 2019, 19:17

@Polybius To bardzo ciekawe, możesz to rozwinąć?
https://www.cda.pl/video/4123186b1
Kontakt Telegram: utywq72
DAE avatar
Polybius_
Posty: 13
Rejestracja: 09 listopada 2019, 18:46

23 listopada 2019, 01:05

Była to mistyfikacja katastrofy...zacznij od "Czerwona strona Księżyca"
Awatar użytkownika
Boromir
Posty: 31
Rejestracja: 18 lutego 2019, 19:27

23 listopada 2019, 15:33

Qwertytrewq888 dzięki, że obejrzałeś ten materiał :)

Dla tych co pociągają za sznurki życie ludzkie nie ma znaczenia! Jesteśmy dla nich tylko marionetkami...
DAE avatar
1jagoda7
Posty: 14
Rejestracja: 11 listopada 2019, 01:50

23 listopada 2019, 17:06

NATO - North Atlantic Terrorist Organisation

To chyba mówi wszystko.
DAE avatar
Marcin Vam
Posty: 23
Rejestracja: 04 lutego 2019, 20:43

23 listopada 2019, 20:17

Witajcie Suwereni :)

Zobaczcie jak wiele elementów układanki wojen, katastrof, w których giną w strasznych cierpieniach ludzie, czasami w milionach swoje początki mają z jednego źródła. Daleko od propagandy zachodnich mediów.
Kawał świetnej roboty!

Otwieramy swoje oczy otwierając je dla innych.
Do tej pory obie Operacje były mi bardzo dobrze znane, ale wy dostarczyliście znacznie więcej interesujących informacji, które poszerzają obraz tragedii ludzkości w szponach potworów.

Kto z was, ma ochotę zrobić podsumowanie - można też zrobić to zespołowo.
Było by super, jak by Raport z Operacji Gladio, był fajnie napisany i opublikujemy go w przestrzeni Ariów w całości. Treść oraz kilka zdjęć.
Jeżeli chcecie, poproszę internautów o przygotowanie Raportu i wtedy zrobie filmik.

Dajcie proszę znać i niech moc będzie z Wami :)
DAE avatar
utywq135
Posty: 28
Rejestracja: 24 września 2019, 01:07

26 listopada 2019, 00:20

Małe podsumowanie ode mnie, proszę mnie poprawić jeżeli gdzieś widzicie błąd.

A więc…

Gladio to tajna organizacja wojskowa tajnych służb z początkiem we Włoszech, która później rozlała się po wszystkich krajach Europy, a to wszystko pod osłonka NATO / CIA / USA. Z początku miała ona rzekomo chronić państwa NATOwskie przed przejęciem władzy przez komunistów. Później operacja Gladio została przekształcona w "nową" operację Gladio 2.0 z tym samym sposobem działania, ale i również zajmowała się:
- tworzeniem wydarzeń pod fałszywą flagą
- tworzeniem jednostek terrorystycznych(w szczególności jednostek islamskich fanatyków)
- wykonywaniem zamachów terrorystycznych w tym mistyfikowaniem ich(pamiętacie słynnego policjanta na ulicach Paryża który dostał kulkę w głowę z AK47 z odległości 0.5metra? Ponoć ma się dobrze, a na konto dostał okrągłą liczbę z szóstkami)
- likwidacją niewygodnych ludzi
- dezinformacją
- handlem narkotykami i bronią
- wzbudzaniem strachu i chaosu

Organizacja zarabiała z handlu, ale i również w praniu brudnych pieniędzy pomagał im i nikt inny jak sam Watykan. Wygląda na to, że sam Jan Paweł II wiedział sporo o tej organizacji(nawet mówił o NWO na jednym ze swoim wystąpień https://www.youtube.com/watch?v=3-RRMXjAi-c). Co ciekawe, Ali Agca – niedoszły zabójca JPII również miał dużo wspólnego z Gladio. Był on zastępcą tureckiej narkotykowej mafii, który zginął w „wypadku samochodowym” razem z generałem NATO i ministrem. Z badań wynika, że cała trójka spożywała kokainę. Cóż za zbieg okoliczności...

Polska

W Polsce również powstała taka grupa. 1990r - powstaje GROM na czele z generałem Petelickim, a pierwszym poważnym zadaniem jednostki jest transportowanie żydów do Palestyny. Po 5 latach Petelicki odchodzi na tym etapie z GROMu na jakieś niejasne stanowiska rządowe ds. walki z mafią. Czyżby był potrzebny do likwidacji niewygodnych sprzedawców broni i narkotyków? Co jak co, ale Amerykanie nie znoszą konkurencji w tych dziedzinach.
W 1997 RP, Czechy i Węgry dostają oficjalna oferta wstąpienia do NATO, część niejawna oferty zapewne obejmuje plan utworzenia tajnej armii typu Gladio. W tym samym roku Petelicki wraca na stanowisko dowódcy GROMu, a w 1998 roku dostaje awans na generała brygady - czyżby wtedy zajmował się tworzeniem tajnej armii? W 1999 Polska dostaje się do NATO, a Petelicki odchodzi na emeryturę(bardzo możliwe, że wtedy dowodzi już samym Gladio).
16 czerwca 2012roku generał Petelicki dołącza do ofiar seryjnego samobójcy.
Wygląda na to, że Gladio ma duży wpływ na katastrofy, politykę i likwidację niewygodnych celów w naszym kraju. Dodatkowo jest jeszcze strażnikiem na monopol Amerykańskiej broni i narkotyków.

A co ma to wszystko wspólnego z Czarnobylem i jaki cel ma tajna armia Gladio?

Okazuję się że Gladio maczło ręce w katastrofie zamachu terrorystycznym w Czarnobylu, a ich głównym zadaniem jest zrobienie miejsca na dawnych terenach Chazarii i terenach ościennych(Ukraina, Polska).
Zobaczcie sobie jak to się układa: Czarnobyl, Krym, Majdan... Dodatkowo ich celem jest osłabieniem reszty państw europejskich seriami ataków terrorystycznych i wzbudzaniem strachu. Maczają również palce na terenach bliskiego wschodu.

Może być to przygotowanie do powstania nowego państwa, które to nie będzie miało większych problemów z ewentualnym podbiciem reszty krajów europejskich jak i całego świata. Przede wszystkim wrogiem Gladio nie jest Rosja, Iran czy Chiny, a po prostu ludzkość.

Na razie tyle, może coś jeszcze dodam. Pozdrawiam.
https://www.cda.pl/video/4123186b1
Kontakt Telegram: utywq72
Awatar użytkownika
Marzanna
Posty: 6
Rejestracja: 22 marca 2019, 09:08

26 listopada 2019, 20:40

Witaj utywq72 ...uwzględniłeś kilka konkretnych faktów operacji Gladio ...można byłoby dodawać i rozwijać temat aż do pełnego wyczerpania .Ważne są perełki tej inicjatywny morderczej . Tak jak napisałeś w ostatnim zdaniu , operacja ta to atakowanie cywilów ,kobiety ,dzieci ,niewinnych i nieznanych ludzi, nie mających kompletnie nic w spólnego z grą polityczną .Powód jest bardzo prosty , zwrócenie się do ,, Państwa" ,domagając się zwiększenia bezpieczeństwa .To właśnie ta logika ,która stoi za masakrami i bombardowaniem .Nie spotka ich kara ponieważ ,,Państwa" te nie mogą siebie skazać ani pociągnąć do odpowiedzialności za to co się dzieje.Nieskończona walka z terroryzmem ,podczas gdy nie ma prawdziwych ,,wrogów" .Wielkie kłamstwo pod którym ,,rząd " chce przejąć całkowitą władzę i kontrolę nad ludźmi .A wiąże się to także z tematem ,,mikroczypiowania" ludzkości . Pozdrawiam :)
DAE avatar
1jagoda7
Posty: 14
Rejestracja: 11 listopada 2019, 01:50

27 listopada 2019, 02:26

Należy też jeszcze wspomnieć o operacji Gladio C która rozgrywa się na teranie USA. Od czasów Kennedyego Gladio działa tam nieprzerwanie. CIA używa programu MKUltra do manipulacji umysłu i w sposób identyczny jak Gladio w Europie wprowadza strategie napięcia. Strzelaniny w szkołach są dość częste. Wszytko po to by ograniczyć prawa swobód obywateli co umożliwi rozbrojenie społeczeństwa i całkowitą kontrolę.

Przykładem może być strzelania w szkole na Florydzie. Chociaż nie można stwierdzić z całą pewnością, istnieje duże prawdopodobieństwo, że Nikolas Cruz był produktem programu kontroli umysłu MKUltra firmy CIA. Wszystko w jego życiu i zachowaniu stawia go jako idealnego kandydata, który najpierw zostanie prześladowany, a następnie wykorzystany przez tych, którzy są rutynowo zakontraktowani przez C.I.A. Nie będę się tu rozpisywał temat jest powszechnie dostępny.

Dochodzą do tego wielokrotne zamachy bombowe, strzelaniny i sławne 9/11.

Dolina krzemowa odgrywa istotną rolę jeżeli chodzi o różne akcje "terrorystyczne" w USA. Co ciekawe Izraelska firma technologiczna zamierza pod pretekstem usprawnienia systemu połączeń alarmowych (karetka policja itd.) udostępnić na telefony Android i Apple aplikację, która będzie w stanie przekazywać do służb alarmowych wszystkie dane z telefonu łącznie z dostępem do kamer i mikrofonu na żywo. Firma ta ma ścisłe powiazania z mosadem. Ma to na celu "zapobieganie strzelanin" i wcześniejsze reagowanie służb zanim do nich dojdzie(to jest oficjalna wersja). System daje operatorom możliwość kontroli zarówno osoby pod wpływem MKUltra jak i bezpośrednią wiedzę z miejsc zdarzeń tym którzy chcą kontrolować informacje. Wiemy już do czego zdolny jest system Pegasus a aplikacja jest to oficjalny sposób na legalną inwigilację.

Jak już wcześniej wspoinano temat rzeka.

Pozdrawiam
DAE avatar
Marcin Vam
Posty: 23
Rejestracja: 04 lutego 2019, 20:43

27 listopada 2019, 19:09

Wspaniała robota i świetna zabawa.
Warto zachęcać naszych RODaków do przeglądania naszych wyników z operacji, gdyż wielu przeżyje szok przebudzenia.
Z mojej strony dodam, że GLADIO i jego odsłony, jest anglosaskim projektem stworzenia globalnej anglosaskiej dominacji, w której Auschwitz to będzie klub rekreacyjny.
Tutaj nie chodzi o nacje, ale o ukryte elity z wielkim apetytem do bycia żywymi bogami na ziemi. W tym momencie muszą się jeszcze liczyć z możliwością utraty kontroli, kwestionowania ich zrabowanego bandycko bogactwa oraz odpowiedzialnością za zbrodnie ludobójstwa, popełniane od wielu pokoleń z chciwości i kompleksów.

Piszę to na anglosaskim komputerze (Apple), systemie operacyjnym OSX, wyszukiwarce (Brave), Wordpresie, który działa i opiera się na technologii, jaka zdominowała cały świat i nie ma realnej konkurencji. Większość z tej technologii jest wykradziona, wykupiona i modyfikowana od twórców na całym świecie, pod potrzeby Anglosasów.

W Aikido Matrixa odwracamy atak, technologię oraz filozofię przeciwko agresorowi.
"Dziel i rządź" wspaniale się sprawdza od czasów Rzymskich. To nie ma wiele wspólnego z konkretną religią czy społecznością = to są tylko narzędzia.
My jako społeczność Ariów powstajemy jako podzieleni na fraktale (RODY) i szczególnie chronimy indywidualną Suwerenność, jak i RODową.
Mając jeden etyczny i naturalny system, jedną flagę (społeczność) oraz stosując ich technologie, możemy RZĄDZIĆ W NASZYCH SPRAWACH i wywierać ogromny wpływ na anglosaskiego Matrixa.
Nasz projekt ma za zadanie wzrastać przez dobrobyt i otwierać się na inne społeczności Sławian na świecie oraz oferować sprawdzoną technologię dla innych społeczności, chcących współżyć w pokoju oraz poszanowaniu dobra suwerenności istot na tej planecie.

Jest to możliwe - więc działajmy.
DAE avatar
nora
Posty: 7
Rejestracja: 26 grudnia 2019, 15:04

29 grudnia 2019, 19:39

DAE avatar
svensko
Posty: 7
Rejestracja: 29 kwietnia 2019, 00:24

21 marca 2020, 13:05

ODPOWIEDZ

Wróć do „KWS”