Co sobie ogarne i dlaczego!

DAE avatar
Irek108
Posty: 29
Rejestracja: 27 marca 2019, 00:11
Lokalizacja: North West UK

11 maja 2019, 02:39

:Private and :Confidential:

[Mysle, ze taniej bedzie oczyscic sie i medytowac. Wyrzucic mieso ze swojego jadlospisu (ja juz od 5 lat bez niego wytrzymalem).
To podniesie nasza wibracje i poszerzy nasza swiadomosc - wiele z tych ich materialnych broni nie bedzie dla nas szkodliwych.
Ta lista na poczaktu postu jest bardzo dluga - przy srednich zarobkach w PL to pewnie do konca zycia czlowiek morze odkladac pieniadze i kupowac jedno po drugim... Troche malo praktyczne rozwiazanie.

Wiele osob na necie i ogolnie na calym swiecie wypowiada sie o wielu benefitach niejedzenia innych istot.
Cala ta propaganda na temat ilosci bialka zwierzecego, ktore powinnismy spozywac, jest bardzo mylaca.
Jezeli oni chca nas truc w kazdy mozliwy sposob, to dla czego dotuja produkcje miesa? Normalnie 1kg powinien kosztowac powiedzmy £100 - w tedy ludziska jedli by mieso od swieta, a nie kilka razy dziennie!
Tak jak w ubogich krajach teraz - ludzie zyja o misce ryzu i nie maja chorob "cywilizacyjnych"!

Przestancie jesc wszelakie zborza, bo te moga byc pryskane Rundup-em lub inna chemia firmy Monsanto, lub tez same ziarna sa GMO!

Mysle, ze mamy szanse wygrac walke na poziomie duchowym. Na poziomie materialnym oni maja spora przewage nad nami.
Kazdy problem powinno sie rozwiazac metoda z wyzszego poziomu - nie z tego, na ktorym on powstal.

Co o tym sadzicie?
Co sami spozywacie?
Czy medytujecie?
Kto uzywa metody oddechowej Wima Hoffa? Samym glebokim oddechem mozna zwalczyc wiele dolegliwosci! :)) ]
[/img][/img]


:Private and :Confidential.
DAE avatar
Tomasz21
Posty: 162
Rejestracja: 27 kwietnia 2019, 20:41

12 maja 2019, 02:22

Witam; Ja w sprawie broni palnej, z tego co wiem to w tej chwili można posiadać broń czarno prochową. Jest to pistolet colt , sześć strzałów. Ładowanie skomplikowane, ale załadowany i zabezpieczony przed wilgocią, może wytrzymać rok czasu, czyli przez taki okres czasu jest zdatny do użytku. 6- strzałów na bliską odległość, łeb urywa. Jeśli pomnożymy razy dwa, to wychodzi 12- strzałów. Do teraz jeszcze nie jest potrzebne zezwolenie. Ale ma się zmienić, jeśli zakupy zrobimy teraz, bez jakiś zgłoszeń, to zapewne tak to zostanie. Jest jeden haczyk, na proch trzeba mieć zgłoszenie na policji, Ale jest myk, do wykorzystania; to kupujący musi przedstawić zaświadczenie, że może kupić proch. Na strzelnicy za piwo można załatwić taki zakup. Bo jakby nie patrzył, wypadało by parę razy postrzelać, żeby nabrać wprawy. Są filmiki które nauczają co i jak.To tak bardzo na skróty, jest możliwość, to można legalnie skorzystać. Bez większego problemu. Trzeba to wykorzystać, do puki można. Jak zmienią ustawę? a na pewno ona zostanie zmieniona. To tylko kwestia czasu. Jest jeszcze kusza, która też jest skuteczną bronią , ale raczej do polowania. Strzela celnie, i na sporą odległość. Tylko trzeba poćwiczyć. Pozostaje łuk, też jest groźny. No i proca, ma spory zasięg; celność też jest pozytywna. A kulka od łożyska może być śmiertelna. Są to stare metody, ale przez tysiące lat służyły skutecznie. Są dozwolone, można kupić, można korzystać z nich. Jest jeszcze biała broń, ale tutaj odgrywają nasze umiejętności i sprawność fizyczna.Jeśli ktoś czuje się na siłach, to też można wypróbować. Zapas prochu, zapas kul ołowianych, zapas spłonek, i jesteśmy niezależni. Dodajmy do tego psa rasy wilczur, obrona i atak. Tresura psa to inny rozdział. Chodzi o właściwą tresurę, do obrony i zarazem ataku. Są inne komendy. I inne przysposobienie. To działa. Pozdr. :ugeek:
DAE avatar
Ratomir
Posty: 36
Rejestracja: 10 maja 2019, 08:20

27 czerwca 2019, 14:39

Na początku tej listy powinien znaleźć się DEPARCHATOR TURBO :)
Strażnik Arkony
ODPOWIEDZ