Holandia

DAE avatar
JemDlaSiebie

02 marca 2019, 09:43

Po nazwie tematu sądzę że ten dział może służyć do poznania istot, które mieszkają na danym terenie, które chcą poprawy życia na naszej planecie.
W głębi serca pragnę by ta przestrzeń umożliwiła organizowanie się świadomych ludzi z otwartymi umysłami, a być może w przyszłości utworzenia RODU na tym terenie. Dlatego zostawiam tutaj swój ślad.

Mieszkam w południowej Holandii i z przyjemnością poznam kogoś z okolic, kto chciałby porozmawiać czy wymienić się doświadczeniami i wiedzą.

.
DAE avatar
mak76

03 marca 2019, 19:21

To doskoały pomysł aby wymienić sie wiedzą. Ja mieszkam w UK dokładniej w Poole. Jakby co to też proszę o kontakt ludzi z okolicy zapraszam na cherbatkę. Pozdrawiam
DAE avatar
Knurex

19 marca 2019, 18:21

JemDlaSiebie pisze:
02 marca 2019, 09:43
Po nazwie tematu sądzę że ten dział może służyć do poznania istot, które mieszkają na danym terenie, które chcą poprawy życia na naszej planecie.
W głębi serca pragnę by ta przestrzeń umożliwiła organizowanie się świadomych ludzi z otwartymi umysłami, a być może w przyszłości utworzenia RODU na tym terenie. Dlatego zostawiam tutaj swój ślad.

Mieszkam w południowej Holandii i z przyjemnością poznam kogoś z okolic, kto chciałby porozmawiać czy wymienić się doświadczeniami i wiedzą.

.
witam serdecznie. popieram inicjatywę organizacji spotkania, proszę zaproponować miejsce i czas.
DAE avatar
zedzian

21 marca 2019, 07:08

Mieszkam w Hadze, chętnie poznam innych suwerenów którzy znajdują się w pobliżu i wyrażą chęć wspólnej debaty na tematy związane z Naszą społecznością.

Mój adres mailowy: [email protected]
DAE avatar
JemDlaSiebie

21 marca 2019, 23:53

Więc mam na imię Artur 33 lata, mieszkam w Gemert w okolicach Eindhoven, pracuje przy produkcji kolejek gorskich wykonanych z laminatu. Z racji tego że mój znak zodiaku to blizniak ciężko określić mi swoje zainteresowania ponieważ ciekawi mnie wszystko o czym jeszcze nie wiem 😀 sądzę że jeśli pojawiłaby się taka okazja spotkać się w jakimś optymalnym miejscu i czasie, moglibyśmy zorganizować jakieś spotkanie. Wpisuję się na listę. CIĘŻKO MI COKOLWIEK ZAPROPONOWAC, chciałbym poznać Wasze zdanie. Myślę że w weekend, sobota bądź niedziela odpowiadałaby najbardziej.
DAE avatar
Knurex

02 kwietnia 2019, 08:59

w sobotę 06.04.2019 w Spijkenisse (51.855453.4 , 4.245837) od godziny 15 planuję grilla ze znajomymi, wszystkich zainteresowanych Serdecznie zapraszam!!!
Awatar użytkownika
MyJestesmyZmiana

02 kwietnia 2019, 22:16

Cześć!
Mnie także koleje losu zaprowadziły do tej deszczowej krainy, a dokładniej w okolice Utrechtu. Moja pasja to kajakarstwo, które aktywnie uprawiam wraz ze znajomymi. Interesuje się też zagadnieniami z pogranicza psychologii / Nowej Germańskiej Medycyny i chętnie podyskutowalbym na te tematy z ludźmi o otwartym umyśle ;)

@Knurex - wysłałem Ci prywatną wiadomość poprzez forum, z chęcią wpadnę spotkać się z innymi suwerenami!
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na komunikatorze Riot do:
@johnkowalsky:matrix.org
Link do komunikatora: https://about.riot.im/
DAE avatar
Radosny

19 kwietnia 2019, 22:50

Witam
Ja także przebywam w Niderlandach i dopiero z perspektywy odległości zobaczyłem jak bardzo jesteśmy ogłupianym narodem.
Cały czas poszukuję osób, które rozumieją co oznacza przebudzenie i rozwój duchowy, że nie jesteśmy tym co posiadamy, nie liczy się status społeczny, tytuły, stanowiska, opinie innych, zakwalifikowanie Nas do pewnych grup społecznych itp. Jesteśmy stworzeniami boskimi i uważam , że możemy dzielić się tą boska energią z innymi ludźmi oraz żyć z nią w harmonii.
Pozdrawiam wszystkich z okolic Amsterdamu, chętnie bym się spotkał z ludźmi o podobnych poglądach. :)
Największe osiągnięcia są najpierw przez pewien czas uśpione. W żołędziu drzemie
dąb; z jajka wykluje się ptak. A w najwznioślejszej wizji duszy budzi się anioł.
Marzenia są nasionami rzeczywistości.
James Allen
DAE avatar
prem

23 kwietnia 2019, 16:28

Witam,

Mam na imię Przemek i w Holandii mieszkam od blisko 5ciu lat. W kraju tulipanów zetknąłem się z wielokrotnie z dyskryminacją z racji mojego pochodzenia. Jako, że sam jestem człowiekiem dumnym i los rodaków nie jest mi obcy często staram się pomóc w granicach moich możliwości osobom, które tutaj się znajdują. Zauważyłem, iż obecnie funkcjonuje jakieś niepisane przyzwolenie na wycieranie sobie polakami gęby.... Krytykują nas holendrzy jak również inne nacje i mniejszości żyjące w tym kraju.

Sami nie bronimy się przed zarzutami, często gęsto osoby żyjące tutaj padają ofiarami zastraszania ( np. ze strony pracodawcy). Holenderskie instytucje, które również nas obsługują tj. belasting, UWV, SVB itd. Mając świadomość, że jesteśmy narodem bezbronnym, który nie wierzy w działanie wymiaru sprawiedliwości, wydają niekorzystne dla nas decyzje. Holenderska policja zajmuje się sprawami nas polaków w zyjątkową opieszałością. Trudno oczekiwać od nich czego innego skoro w mediach krąży przyzwolenie na dowcipy o polakach. ( Kiedyś na veronica usłyszałem żart prowadzącego po wiadomościach o tym, że jego zdaniem każdy powinien mieć własnego polaka w domu) - zachęcam do bojkotu tej durnej stacji [Sam w jej sprawie pisałem do ambasady, pisałem również do nich w sprawie przeprosin] . Kolejnym jawnym przykładem rasizmu jest emisja reportażu na temat wyłudzania przez nas zasiłków / każdy kto pracował w biurze pracy lub przez biuro pracy, wie że biura po odrobieniu panszczyzny w postaci 78 tyg na fazie A odsyłają nas na zasiłki bo inaczej musiałyby dawać fazy B. Idąc dalej w telewizji emitują dokument o nazwie "moja polska" - dokument tak stronniczy, że aż rzygać się chce. ( Uważam, że nawyższy czas aby do niego się odnieść.) Uważam też, że nadszedł najwyższy czas aby polacy, którzy mieszkają tu na stałe oraz Ci którzy pracują dla agencji zorganizowali protest. Protest z bialoczerwonymi flagami - tak aby niderlandia zdała sobie sprawe jak wielka rzesza nas tu jest (250 000 to statystyka wzieta z kosmosu). Ważne aby w trakcie takiego protestu zachowywać się z klasą i nie odpowiadać na żadne zaczepki. Inaczej damy powody do kolejnego opluwania nas i przekłamywania faktów. Z głośników można puścić chopina, pokazać piękno naszej kultury. Przy okazji warto przygotowac na szyldach opisy sytuacji w jakich zostalismy pokrzywdzeni i jak odbilo sie to na naszym zdrowiu. / Nie zdajecie sobie sprawy z tego ilu naszych rodaków cierpi z powodu trwałych urazów kręgosłupa, których nabawili sie przez nie przestrzeganie prawa pracy. Sam wiem ilu osobom grożono utratą pracy, w sytuacjach kiedy odmówiły one wykonania polecenia.

Z wielką przyjemnością spotkam się z rodakami, którzy mają już dość biernego patrzenia na to jak nas się tutaj wykorzystuje.

Dodam tylko, że w ciągu życia zawodowego dane mi było pracować w ubezpieczeniach, bankowości, agencji pracy i agencji re-integracji. Z doświadczenia i z opowieści wiem jaki to wszystko domek z kart. Pamiętajcie, że jeśli chcemy zmienić świat to nie powinniśmy czekać dzień, tydzień, miesiąc czy rok. Zmiany zaczynają się tu i teraz.

Niebawem wrzucę na forum wzór listu, który planuję wysłać do stacji odpowiedzialnej za paszkfil o nazwie moja polska. Zachęcam wszystkich do współpracy w tym zakresie.
DAE avatar
Dobruchna

02 maja 2019, 13:41

Witam Przemku.
Wspaniale że potrafisz tak walczyć o Polskę i Polaków.
Jestem w Holandii 7 lat i wiem jak to wygląda , chociaż mam trudniej bo nie znam języka.
Pracuję przez biuro i dokładnie tak jak piszesz . Po przepracowaniu 78 tygodni , zasiłek . Przykre.
Jakiś czas temu byłam na fazie B ale zmieniły się przepisy i musiałam zerwać umowę i znów na fazę A
Ten film o Polakach który ostatnio jest pokazywany w Holenderskiej TV to podobno koszmar.
Słucham na YT dwóch Pań / " rozmowy przy kawie" ?? chyba/ Obie Panie to Polki i opowiadają o każdym odcinku tego serialu.
Włos się na głowie jeży co za bzdury.
Jestem już w takim wieku że nie długo wyjadę do Polski ale żal mi tych młodych ludzi którzy tutaj pracują .
Nie ma nikogo kto by zebrał tych zagubionych Ludzi i pomógł się podnieść z kolan .
W urzędach też koszmar. Mam nazwisko popularne w Holandii i w Urzędach mam przechlapane
Wszystkie moje dokumenty są skrupulatnie przeglądane i ciągle mam im coś zwracać, a urząd do dziś mi nie zwrócił podatku za 2016 rok
Czasu wciąż mało bo pracuję po 10 a nawet 12 godzin . Co się stało z naszą Polską ???
Rozżaliłam się . Przepraszam.
Wszystkiego najlepszego dla Ciebie.
Pozdrawiam
Dobruchna
Awatar użytkownika
Jotta

13 maja 2019, 21:43

Zajmuje sie naturoterapią. Po jednym z ostatnich wypowiedzi Pola stwierdziłem , że może będę mógł komuś pomóc w kwestii poprawy zdrowia poprzez oczyszczanie.
Kontakt na priv, a obecnie udzielam sie w Holandii.
"... Patrzcie uważnie na ruch natury, użyjcie jej jako podstawy zrozumienia... . Kiedy patrzysz uważnie na rzeczy wszystkie coś Ci mówią... Góry, strumienie, drzewa; wszystko to są Twoi nauczyciele."
DAE avatar
CHYCI

02 czerwca 2020, 20:18

Witam mieszkam w Nieuwleusen koło Zwolle chciałbym się spotkać z ludźmi z Rodu jestem tu nowy,trochę nie łapię internetu ale chyba dam radę.Posiadam samochód mogę dojechać na spotkanie gdzie bądź,pracuję w budowlance,trochę tego nie ogarniam ale jestem na TAK.
Pozdrawiam
Włodek
DAE avatar
CHYCI

02 czerwca 2020, 20:21

Jotta pisze:
13 maja 2019, 21:43
Zajmuje sie naturoterapią. Po jednym z ostatnich wypowiedzi Pola stwierdziłem , że może będę mógł komuś pomóc w kwestii poprawy zdrowia poprzez oczyszczanie.
Kontakt na priv, a obecnie udzielam sie w Holandii.
Witam jestem z Nieuwleusen chętnie bym się spotkał chętnie bym skorzystał z pomocy,dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam Włodek
DAE avatar
Kuba Ka

06 czerwca 2020, 23:55

Włodek, też mieszkam w Nieuwleusen ;)
Osoba pogrążona we śnie sądzi, że poczuje się lepiej, jeśli zmieni się ktoś inny
A.DeMello
.
DAE avatar
sambor

08 czerwca 2020, 19:58

Witajcie siostry i bracia, miło Was tutaj widzieć w takiej ilości. Czuję, że już całkiem niedługo stworzymy potężny ród i obudzimy nasze śpiące siostry i braci. Mieszkam w Holandii ponad 10 lat. Jeżeli ktoś z Was chciałby nawiązać kontakt, zapraszam na drogę e-mail: [email protected]
Sambor
DAE avatar
Siwaes

10 czerwca 2020, 15:03

Cześć wszystkim :)
Mieszkam wraz z narzeczonym od ok. roku w Holandii , aktualnie w okolicach Dordrecht
z przyjemnością poznam istoty mieszkające w mojej bliskiej okolicy jak i całej Holandii :)
Pozdrawiam was z mocą wszechświata i energii słońca :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Holandia”