Budujemy RÓD

DAE avatar
MoRaZ

02 sierpnia 2019, 09:09

No to kiedy co i jak w Maarn jest fajna miejscówka. Pozdrawiam
DAE avatar
Leff

29 grudnia 2019, 20:50

Witam

Mieszkam w Amsterdamie.
Dość długo słuchałem/obserwowałem Marcina (Vam:) , z pewną radością i niedowierzaniem, bo dobrą połowę tego o czym mówi znam z różnych źródeł znalezionych w trakcie moich nieskończonych poszukiwań...
20 lat na emigracji w kilku miejscach Europy ale wracam zawsze tu, do A-damu.
Lat - 51, medyk z wykształcenia, budowlaniec z wyboru...
Jeśli będziecie planować spotkanie - jak ten spacer do Utrechtu - dajcie znać, chętnie się z Wami spotkam, choć jestem introwertykiem ;) ..
Do zobaczenia..
Awatar użytkownika
MyJestesmyZmiana

18 stycznia 2020, 21:32

Leff,

Jak do tej pory zaplanowałem oraz zorganizowałem 2 spotkania, na których pojawił się niestety tylko Knurex, wszystkim pozostałym wysłałem wtedy wiadomość prywatną na forum.

Komunikacja jest utrudniona bo nikt nie chce publicznie podawać swoich danych typu np WhatsApp (I słusznie) a na forum wchodzi się raz na kilka tygodni.

Dlatego ja ustawiłem sobie powiadomienie na maila o każdej nowej wiadomości prywatnej na forum Ariow i wam także to proponuję.

Tak więc Leff, jak chcesz się spotkać i powymieniac doświadczenia i wiedzę to wyślij mi wiadomość prywatną, najlepiej z numerem z komunikatora Wire. Na miejsce spotkania proponuję Utrecht, znam fajna Wegetarianska restauracyjke lub ewentualnie miejsce gdzie można sobie wypić herbatkę że świeżej mięty, lub piwo - jak kto lubi ;)

Wtedy wyślę do reszty z tej grupy info na priv i kto będzie chciał to się dołączy.

Pozdrawiam serdecznie
My Jesteśmy zmianą
ODPOWIEDZ

Wróć do „Holandia”