YouTube: Prawda Istnieje - Q-Anon Poland

Awatar użytkownika
WhiteRabbit
Posty: 35
Rejestracja: 26 lutego 2019, 16:03

23 marca 2020, 13:01

Przyjacielu, bracie! Musisz o nas powiedzieć światu!
YouTube: Prawda Istnieje - Q-Anon Poland

DISCORD: https://discord.gg/UFbqs5s
DAE avatar
KamiQadzePS
Posty: 2
Rejestracja: 23 lutego 2020, 11:32

26 marca 2020, 20:09

Taka nowa moda na gościa w Trumpkach Q-Anona. No to pomyślmy skoro nas tak zachęca.
Jakim to wybiegiem niosącym pokój, wolność i równość było podpisanie przez Trampka 447, czy też przeniesienie ambasady do Jerozolimy. Rozumiem że tak szlachetna persona miała w tym jakiś naprawdę szczytny cel. Możliwe, że moja skrzywiona percepcja tworzy po prostu chazarskiego diabła z gołąbka pokoju.
To ciągłe podkreślanie terminu "media głównego ścieku" wygląda jak świadome ukrywanie faktu, że internet stał się mediami ścieków równoległych. Teza vs antyteza, nowe podziały, odgrzewane stare paranoje, pielęgnowane obecne , kreowane nowe. Lansowanie idoli i bożków, Fake newsy, fake konta, fake rzeczywistość, fake dobroczynność, fake, fake, fake... Wielowarstwowa cenzura, która według autora ostatnimi czasy rozpada się (buahahaha). Jedyna różnica pomiędzy tymi ściekami to, że internet jest bardziej dostosowany do różnego typu odbiorców i ma o wiele większy repertuar kłamstw oraz manipulacji które dla tych bardziej dociekliwych są po prostu konstruowane na prawdzie odpowiednio zakropionej farmazonem i logiką w proporcjach zależnych od poziomu odbiorcy.
"Jedno proste logiczne pytanie "które zadaje autor celem uświęcenia swojego guru: Po co media głównego ścieku maiłyby atakować O-Anona...?" Najprostsza logiczna odpowiedź: Po to, żeby wykreować nowego idola w przepoczwarzającym się właśnie systemie. (jedna z opcji których "pan prawdziwy nie zauważa)
Przykład z puzzelkami. 4000 gdzie 70% ułożonych części daje układającemu według autora w miarę spójny obraz ogólny całości. Nooo niby tak tyle, że jeżeli pozostałe 30% ktoś podmieni na własne specjalnie dopasowane puzzle to z pięknego letniego pejzażu może zrobić makabryczny wielowątkowy horror. Jak zauważyłem "pan prawdziwy kasuje tez niewygodne komentarze.
Co więc można powiedzieć o kimś posługującym się "logiką" w celu udowodnienia swojej tezy skoro nie dostrzega i nie zająknie się nawet o innych logicznych opcjach, które mogą ją dyskredytować? Zostawię to dla siebie i dla Was, bez narzucania swojej jedynie słusznej, popartej logiką odpowiedzi.
DAE avatar
JagnaJerma
Posty: 7
Rejestracja: 08 maja 2020, 14:34

08 maja 2020, 14:48

Kanał Prawda Istnieje koniecznie oglądać to nasz obowiązek, Michał robi świetną robotę 💪👌
Nie istnieje żaden powód do miłości.❤️
P. C.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Filmy”