Spotkania, rozmowy, live chat on line, dla ludzi otwartych i rozwijających się.

DAE avatar
oki

19 sierpnia 2019, 16:07

sorki, ale nie chodzi o oddychanie praniczne? Jeżeli tak to ja jestem po takim kursie ( byłam kursantką) przyjeżdzała do nas dziewczyna z Wrocławia z która mam kontakt, może ona by coś podpowiedziała, .. jak coś to daj znać
Awatar użytkownika
pogromca

28 sierpnia 2019, 12:41

Między innymi z powodu limitu czasu wolnego oraz kilku innych sprawach.
Główna rozmowa dla wszystkich chętnych, dla całej społeczności forum odbędzie się w drugiej połowie września.
Potrzebujemy jeszcze dwie, trzy osoby (oczywiście może być więcej) do pomocy w organizacji, zaplanowaniu i odpowiedniego przeprowadzenia spotkania tak by było ono zgodne z założeniami. Prosimy chętnych, zainteresowanych o kontakt na PW, by ustalić szczegóły.
Zachęcamy do wysłania wiadomości teraz.
Załączniki
page3_blog_entry2-quadrivium.jpg
page3_blog_entry2-quadrivium.jpg (227.19 KiB) Przejrzano 140 razy
maxresdefault.jpg
maxresdefault.jpg (73.66 KiB) Przejrzano 140 razy
Wszystkie osoby chętne do rozmów serdecznie zapraszam do kontaktu mailowego lub PW. Jeżeli chcesz wymienić doświadczenia, dowiedzieć się czegoś więcej lub po prostu chcesz porozmawiać to skontaktuj się ze mną. Jeśli jesteś ciekaw to po prostu zapytaj.
Awatar użytkownika
michal30
Kontakt:

29 sierpnia 2019, 00:19

Proponował bym pierwszą część poświęcić na próbę zdefiniowania i ujednolicenia idei wokół której się skupiamy.
Jest to najbardziej fundamentalny temat i niedoprecyzowanie może powodować nieporozumienia w realnych relacjach.

W społeczności są osoby które mocno identyfikują się ze słowiańszczyzną jak i takie które niespecjalnie chcą się w to angażować ale są spójni z ideą wzajemnej współpracy i wspierania się na moralno etycznych zasadach.
Wymagałoby to nakreślenia granic idei, czyli doprecyzowania co się w niej mieści a co nie.

Warto by było również spróbować dokonać weryfikacji praktycznej, podając przykłady z życia ugruntowujące nas i budujące zaufanie do poprawności idei, czyli np. kogo udało nam się poznać i co udało się zrobić.
Porozmawiasz ze mną o: survivalu, zdrowym żywieniu, rozwoju świadomości, ludzkich problemach, manipulacjach społeczno-politycznych i prawidłowościach tego świata itp. Chętnie poznam inne punkty widzenia i dowiem się czegoś nowego. real/skype/kom
DAE avatar
MoRaZ

03 września 2019, 10:43

Witam, jak można się skontaktować z wami? interesuje mnie rozwój świadomości, survival, oddychanie itd. Pozdrawiam!!!
Awatar użytkownika
pogromca

04 września 2019, 09:24

Cieszymy się z coraz większego zainteresowania wspólnymi rozmowami.

Ponawiamy apel, gdyż nadal potrzebujemy osób do pomocy w organizacji rozmowy. Prosimy o kontakt na pw lub na maila [email protected].

*michal30 Jest wiele istotnych kwestii do ustalenia podczas pierwszej rozmowy dlatego potrzebne są osoby do pomocy, dzięki którym wszystko odbędzie się profesjonalne, efektywnie i konkretnie.

*MoRaZ Kontakt w tym dziale na pw lub na maila. Szczegóły co do daty rozmowy będą przedstawione w tym temacie. Termin zależy od dostępności czasu oraz ilości osób zaanagażowanych w organizację rozmowy, dlatego im więcej osób będzie chciało pomóc tym szybciej odbędzie się rozmowa.
Wszystkie osoby chętne do rozmów serdecznie zapraszam do kontaktu mailowego lub PW. Jeżeli chcesz wymienić doświadczenia, dowiedzieć się czegoś więcej lub po prostu chcesz porozmawiać to skontaktuj się ze mną. Jeśli jesteś ciekaw to po prostu zapytaj.
Awatar użytkownika
robertleon
Kontakt:

04 września 2019, 20:40

Prawdopodobnie wnioski będą takie że trzeba dojść do mocnych fundamentów i zorganizować coś typu grupa wsparcia o szerokim zakresie działań więc i możliwości.
.
Podczas rozmowy proponuję tworzyć MAPY - takie na dużej tablicy - poruszacie Temat i zapisujecie wnioski a jak coś to aktualizujecie i macie do Wglądu.
.
Proponuję zadawać pytania a nawet mieć je na Widoku i Przygotować ciało i umysł.
.
Czas trwania - to trudne! Zależy jakie kto ma umiejętności, możliwości, doświadczenia wiedzę informacje i intuicję.
.
Wnioski - pojedyncze jednostki prawdopodobnie doszły już do ostatecznych wniosków.
.
Prawdopodobnie będzie problem z tematami w sensie że uczestnicy mogą mieć braki i brak pokory a to dość częste lub przeszkodą będzie brak aktualnego przewartościowania i uświadomienia sobie możliwości lub problem z pamiętaniem kluczowych fundamentalnych informacji.
.
Np.Ja - musiał bym grać konkretne rolę i być wspierany by godnie uczestniczyć w spotkaniu z którego miało by wyjść coś konkretnego ale to trudne - chyba lepszej postawić na lidera który niech kieruje grupą albo niech to będzie niewidzialny lider - to chyba prostsze bo wystarczy jak w systemie aktualizować bezę danych, racjonalizować, przewidywać itp w oparciu o dążenie do Celu i jakieś zasady no i trzeba by wiedzy z humanistyki czy czegoś takiego by dobrze korzystać z ludzi i by odczuwali to i tamto albo żeby przynajmniej mieli napisane że na początku trzeba rozpalić by było ciepło ale trudno o takich bo sporo głupków nie chcę się angażować a jak coś to chyba trzeba by walczyć by zaczęli zdobywać albo chyba jest też coś jeszcze - stymulacja xxxx.. .
.
Na 70% mogę uczestniczyć w spotkaniu gdzie będzie wyłącznie CZAT i TABLICE w tym jedna do Wniosków to chyba zrozumiałe, druga do interesujących Materiałów, trzecia do Pytań, czwarta do Lelów, albo jedna konkretna jakby MAPA, no i chcę mieć możliwość głosowania, chcę posiadać odpowiednią rangę w oparciu o moją ocenę.
.
Wątpię by coś z tego wyszło - za wcześnie, statystycznie (na oko) za dużo przeszkód - żeby choć dwóch mądrych umiało się połączyć dla idei to rewolucja, jakby blokada.
Awatar użytkownika
robertleon
Kontakt:

04 września 2019, 20:46

Dużo w tym temacie - aż trzeba czasu, warunków i narzędzi by być w temacie na 100%.
Awatar użytkownika
pogromca

11 września 2019, 15:28

Cieszymy się, że coraz więcej jest osób chętnych do rozmowy i pragniemy poinformować, że forma oraz wyjątkowość tych rozmów będzie się mogła odbyć tylko i wyłącznie dzięki Wam, dzięki osobom, które będą się chciały w to zaangażować już na poziomie organizacji i zaplanowania. Niestety od początku apelu nie zgłosiła się żadna osoba, która chciałaby w tym pomóc. Dlatego termin planowanej rozmowy musi zostać przesunięty.

Oczywiście zachęcamy do indywidualnych rozmów pomiędzy sobą i pisania w tym temacie odnośnie pomysłów, przebiegu tego ogólnego spotkania, bo wiele już istotnych i wartościowych spraw zostało tu poruszonych.

Mamy nadzieję iż znajdą się osoby, które będą chciały pomóc i zaangażować się szczególnie ze strony informatycznej, bezpieczeństwa, przebiegu spotkania , gdyż to nie są nasze tematy i z pewnością są tu osoby, które wiedzą w tych aspektach o wiele więcej od nas. U nas w głowach zrodził się pomysł wartościowych, efektywnych rozmów, które nie są byle sobie porozmawiać, tylko po nich coś pozostanie i będą ich rezultaty dla wszystkich Ariów. Mamy zarys, ogólne zasady, które trzeba jeszcze poruszuć i przeanalizować, ale by miało odpowiednią formę potrzeba czasu i chętnych, którzy nam w tym pomocą. Co dwie głowy to nie jedna, a co sto głów to nie dwie...
ODPOWIEDZ