Pomysł na nazwę naszej waluty.

Awatar użytkownika
robertleon
Kontakt:

21 grudnia 2019, 08:22

Zostawmy rządy - skupmy się na sobie, pomóżmy rolnikom to nawet za free będzie mieć pożywienie(jak bezpośrednio od rolnika jest kilka razy taniej a czasem to i za darmo by oddał jak ma się zmarnować a domyślmy się co robi rolnikowi koszty a do tego gdybym nie musiał nic to z nudów poszedł bym pomagać i domyślam że wy też)
.
Obecne waluty wykorzystajmy do realizacji rożnych projektów.
.
Zauważmy jak głupie jest społeczeństwo i zastanówmy się czy aby nie przesiąkliśmy tym.
.
Zainteresujcie się Działem Odrodzenie i dołóżcie swoją cegiełkę.
DAE avatar
Zenon S

21 grudnia 2019, 18:14

robertleon pisze:
Zostawmy rządy - skupmy się na sobie, pomóżmy rolnikom to nawet za free będzie mieć pożywienie(jak bezpośrednio od rolnika jest kilka razy taniej a czasem to i za darmo by oddał jak ma się zmarnować a domyślmy się co robi rolnikowi koszty a do tego gdybym nie musiał nic to z nudów poszedł bym pomagać i domyślam że wy też)
.
Obecne waluty wykorzystajmy do realizacji rożnych projektów.
.
Zauważmy jak głupie jest społeczeństwo i zastanówmy się czy aby nie przesiąkliśmy tym.
.
Zainteresujcie się Działem Odrodzenie i dołóżcie swoją cegiełkę.
Nie wiem , czy to jest mozliwe. Obojetnie jak bardzo skupisz sie na sobie , bedziesz zalezny od praw I narzuconej woli z gory.
Przyjmijmy wariant , ktory jest w obecnie w realizacji , czyli obrot bezgotowkowy. Co chcesz zrobic ? Uskuteczniac bartel ? Jak dlugo jest to mozliwe ?  Wprowadzic wlasna walute ? Jedna ustawa I  zostaniesz zdelegalizowany. Ten system zostal doglebnie przemyslany. Celem jest kompletne zniewolenie .
Mali producenci zywnosci beda rowniez udupieni . Zwiastuny  tego juz mamy. Pacjent , ktory zabil wlasna swinie bedzie ukarany . Zreszta kontrolowanie prywatnych producentow , czytaj rolnikow jest najprostsza rzecza w swiecie. Wystarczy wmowic opinii publicznej , ze zywnosc wprowadzana na rynek musi byc kontrolowana pod wzgledem  sanitarnym I jakakolwiek sprzedaz czy rozprowadzenie prywatne jest zabronione. Wlaczysz w to sprzedajna prase I publikatory I ludzie sami zadenuncjuja  rolnika , ktory chcialby rozprowadzic swoje produkty poza obszarem kontrolowanym. 
To z czym mamy do czynienia ostatnimi czasy to walka o przetrwanie I wolnosc. Ludziom trzeba zabrac tradycje , udupic historie , wmowic , ze swiat jest inny niz w rzeczywistosci , wcisnac glupoty w rodzaju istnienia siedemdziesieciu plci I bedzie mozna ich urobic jak plasteline. Wiec jak sie slupisz na sobie to byc moze jutro obudzisz sie w nowej rzeczywistosci...
Awatar użytkownika
robertleon
Kontakt:

21 grudnia 2019, 19:20

Zenon S pisze:
21 grudnia 2019, 18:14
Nie wiem , czy to jest mozliwe. Obojetnie jak bardzo skupisz sie na sobie , bedziesz zalezny od praw I narzuconej woli z gory. - to i olać reszte tej czczej rozprawy.
To możliwe że skupiając się na sobie będziesz niezależny od systemu - kwestia osiągnięć! jeśli myślisz płytko to nawet zagrożeniem jesteś i widać że nie przyłożyłeś wystarczającej uwagi do treści zawartej w moim wpisie.
DAE avatar
Zenon S

21 grudnia 2019, 19:47

Po pierwsze , forma dyskusji jaka pan prowadzi , panie Robertleon jest niedopuszczalna. Slowa , olac czcza rozprawe itd itd odbieram jako obrazliwe. Po drugie , nigdzie nie napisalem , ze mam patent na wiedze absolutna i moje wynurzenia sa jedynymi prawdziwymi. To jest dyskusja publiczna i jezeli sie Pan nie zgadza z tym co pisze , nalezy to ujac w odpowiednie ramy i argumentowac . Jezeli mam watpliwosc w stosunku do wspolnej waluty czy do rozwiazan jakie sa tu proponowane i pisze o tym krytycznie , to nie po to , zeby komus dokopac a znalezc sensowne rozwiazania. Zbywanie rozmowcy w sposob jaki Pan to uczynil , panie Robertleon nie wnosi NICZEGO do analizy tematu i stawia pana w pozycji ignoranta i aroganta...
Awatar użytkownika
robertleon
Kontakt:

21 grudnia 2019, 21:42

Fakt mogłem zignorować wasze rozważania nie podwarzając między innymi twojego światopoglądu.
Zenon S pisze:
21 grudnia 2019, 19:47
Po pierwsze , forma dyskusji jaka pan prowadzi , panie Robertleon jest niedopuszczalna. Slowa , olac czcza rozprawe itd itd odbieram jako obrazliwe. Po drugie , nigdzie nie napisalem , ze mam patent na wiedze absolutna i moje wynurzenia sa jedynymi prawdziwymi. To jest dyskusja publiczna i jezeli sie Pan nie zgadza z tym co pisze , nalezy to ujac w odpowiednie ramy i argumentowac . Jezeli mam watpliwosc w stosunku do wspolnej waluty czy do rozwiazan jakie sa tu proponowane i pisze o tym krytycznie , to nie po to , zeby komus dokopac a znalezc sensowne rozwiazania. Zbywanie rozmowcy w sposob jaki Pan to uczynil , panie Robertleon nie wnosi NICZEGO do analizy tematu i stawia pana w pozycji ignoranta i aroganta...
No to pewnie - jakbym każdego miał przekonywać to ktoś by tu za opłacenie strony zapłacił dużo więcej, zgubiliście rozum?
Do tego napisałem coś wartego rozprawy a wy zasrywacie to forum, nie wyciągacie wniosków - podałem rozwiązanie które może rozwiązac chyba wszystkie problemy z jakimi się dziś zmagamy.
.
Prawdę bym o tobie napisał to uznał byś to za obraze.
.
Co mnie jakiś barter czy własna waluta - stwórzmy mocne środowiska.
.
Fakt możliwe że na siłe pokazuję innym rozwiązania, no sorry nie potrafie się przypodobać.
DAE avatar
Zenon S

21 grudnia 2019, 23:53

No wspaniale panie Robertleon , porozmawiajmy zatem w panskim jezyku.... Pozwolilem sobie poczytac co ma pan do zaoferowania na forum , jaki jest profil postepowania , ktory pan proponuje i musze powiedziec , ze cala ta panska pisanina to szczyt naiwnosci , zeby nie nazwac tego dobitniej. To typowe dla ludzi mlodych , zadufanych w sobie. Oprocz tego fajnie byloby , gdyby ograniczyl pan robienie bledow ortograficznych i poprawil skladnie . Ogolnie nie jest to wazne ale razi u kogos kto ludzi dookola postrzega jako durni , to typowe dla megalomanow.
robertleon pisze:
Zostawmy rządy - skupmy się na sobie...
Nie mozemy , problem tkwi w tym , ze nie zyjemy w wirtualnej rzeczywistosci. To co szykuja nam „elity wladzy“ (przyjmijmy to jako umowna nazwe) dopadnie nas wczesniej czy pozniej. Totalitarny system , ktory sie kroi przebije wszystko z czym mielismy do czynienia do tej pory. Wlaczajac w to rewolucje marksistowska z jednej i faszyzm z drugiej strony. Ci , ktorzy montuja nam ta swietlana przyszlosc wyciagneli wnioski ze wszystkich epok totalitarnych i dyktatur razem wzietych . Dlatego niech pan sprecyzuje jak mialoby wygladac to skupienie sie na sobie. Jakakolwiek czynnosc zwiazana z codziennym funkcjonowaniem jest zwiazana z calkowitym badz czesciowym przyjeciem regul gry narzuconych nam przez tzw „wladze“. Ich ominiecie moze sie czasami udac ale generalnie sa one ciagle zaostrzane , wlasnie po to aby mozna nas bylo zniewolic. Okolnikowe stwierdzenie „ skupmy sie na sobie“ jest wiec pustym frazesem , jezeli nie jest poparte sensownymi przepisami postepowania.

Zerknalem rowniez w temat „ Odrodzenie“. Pomijam fakt , ze odrodzenie jako takie jest mozliwe tylko wtedy gdy nastapilo „wyzwolenie“ . Nie mozna sie odrodzic bedac zniewolonym gdyz takie postepowanie jest tylko namiastka odrodzenia , jego symulacja. Ale to tylko taka filozoficzna dygresja na marginesie. Pan , panie Robertleon musi byc bardzo mlody bo naiwnosc i brak konkretow w tym temacie powalaja .
Mowiac o pieniadzach , nalezy traktowac ludzi powaznie bo w przeciwnym razie wychodzi sie na kretacza albo palanta. To czego panu brakuje , panie Robertleon to wyczucie i obawiam sie ze juz go pan nie nabedzie bo to rzecz wrodzona , albo sie wyczucie ma albo nie... Reasumujac , panskie podejscie to kupa arogancji zakropionej naiwnoscia z duza doza megalomanii nie popartej nawet poprawna polszczyzna. Z takimi ludzmi nie da rady stworzyc czegokolwiek a juz napewno nie ruchu mogacego przeciwstawic sie doswiadczonemu przeciwnikowi... Panskie wyczyny na forum nosza znamiona trollizmu...
DAE avatar
Tomasz21

22 grudnia 2019, 03:43

Witam; Brawo, Brawo; Świetnie napisane, opisane zdarzenie. Z wielką precyzją, to tylko świadczy o tym, że są, jeszcze ludzie trzeźwo myślący. Sam opis sytuacji na świecie, ( i naszego kraju ), sytuacja jaka istnieje, zaistniała; spostrzegawczość i zarazem precyzja, opisu. To musi być stara dobra szkoła, powiedziałbym, że przedwojenna. Mam na myśli ludzi którzy kiedyś nauczali. Nauczyciele, belfrowie, profesorowie, którzy uczyli kiedyś w szkołach mieli pewne zasady, priorytety, które można rozpoznać po wypowiedziach ich uczni. Dzisiaj to już jest rzadkość spotykana na tym świecie. Miło się czyta takie wypowiedzi. Jest początek i jest zakończenie, a w środku jest wartościowa treść. Witam na tym forum osobę zdrowo, trzeźwo, myślącą. Takich nam więcej „Słowian”, potrzeba. Oprócz wszech pojętej „WIEDZY”, która jest bardzo ważnym składnikiem naszego życia, dobrze jest mieć trochę ogłady, i kultury, takiej prostej, takiej typowo ludzkiej, naszej Słowiańskiej. Czytając takie teksty, będzie nam wszystkim miło, i bardziej radośnie. Ciężkie czasy nadchodzą, będziemy musieli się zmierzyć z wieloma przeciwnościami losu. I to już jutro, ( dosłownie na wiosnę ). Szykują nam niezłą powtórkę z rozrywki. To będzie długi taniec, „Chochoła”. „Oni” uczą się na swoich błędach, i te błędy eliminują. A czy my też się uczymy? Czy też wyciągamy wnioski na przyszłość? Czy potrafimy mądrze zareagować?
Żeby tylko przetrwać; musimy być zawsze jeden krok, ( przynajmniej ) przed nimi. Na placu boju spotkały się dwie stare kultury, ( bardzo stare ). My Słowianie, i oni naród wybrany, czyli ( całe zło tego świata ). To jest walka o wszystko, o nasze, być albo nie być. Nasz jest więcej, Jesteśmy, żyjemy dłużej, na tym świecie. Nasza kultura nie może się poddać, ulec, dać pokonać, garstce pastuchów, oszustów, i złodziei. Którzy swoją historię piszą na kolanie, na wczoraj. Tak, jak im jest wygodnie. A że ta historia, nie jest zgodna z prawdą? To kto by się tym przejmował.
Słowianie, wyciągnijcie lekcję, naukę, z naszej historii. To jest „APEL”, do wszystkich.
To tyle w tym temacie:
Ciekawostka; ostatnia wizyta głowy Polin, w usa, odwiedził osobiście ( okulary ). Dlaczego tak piszę? ONI są Polin; a MY jesteśmy, Słowianie. Już zdaje się, są pierwsze rezultaty; Zamknięto, zlikwidowano, wartościową pozycję intelektualną, pod tytułem; CEPowiśle. Wiele ciekawych materiałów, wyfrunęło po przez komin pieca utylizacyjnego.
Prośba, aby te materiały zostały umieszczone w internecie bez cenzury i serwerów; Nic nie dała.
Tą uwagę olano totalnie, mówiąc kolokwialnie. Zostało utraconych wiele materiałów bezpowrotnie.
Ciekawe czy mieli zrobiony ? Backup. Jakieś kopie zapasowe?
Pozdrawiam, i jest mnie smutno na duszy.
:ugeek:
Awatar użytkownika
robertleon
Kontakt:

22 grudnia 2019, 09:56

Zenon S pisze:
21 grudnia 2019, 23:53
No wspaniale panie Robertleon , porozmawiajmy zatem w panskim jezyku.... Pozwolilem sobie poczytac co ma pan do zaoferowania na forum , jaki jest profil postepowania , ktory pan proponuje i musze powiedziec , ze cala ta panska pisanina to szczyt naiwnosci , zeby nie nazwac tego dobitniej. To typowe dla ludzi mlodych , zadufanych w sobie. Oprocz tego fajnie byloby , gdyby ograniczyl pan robienie bledow ortograficznych i poprawil skladnie . Ogolnie nie jest to wazne ale razi u kogos kto ludzi dookola postrzega jako durni , to typowe dla megalomanow.
robertleon pisze:
Zostawmy rządy - skupmy się na sobie...
Nie mozemy , problem tkwi w tym , ze nie zyjemy w wirtualnej rzeczywistosci. To co szykuja nam „elity wladzy“ (przyjmijmy to jako umowna nazwe) dopadnie nas wczesniej czy pozniej. Totalitarny system , ktory sie kroi przebije wszystko z czym mielismy do czynienia do tej pory. Wlaczajac w to rewolucje marksistowska z jednej i faszyzm z drugiej strony. Ci , ktorzy montuja nam ta swietlana przyszlosc wyciagneli wnioski ze wszystkich epok totalitarnych i dyktatur razem wzietych . Dlatego niech pan sprecyzuje jak mialoby wygladac to skupienie sie na sobie. Jakakolwiek czynnosc zwiazana z codziennym funkcjonowaniem jest zwiazana z calkowitym badz czesciowym przyjeciem regul gry narzuconych nam przez tzw „wladze“. Ich ominiecie moze sie czasami udac ale generalnie sa one ciagle zaostrzane , wlasnie po to aby mozna nas bylo zniewolic. Okolnikowe stwierdzenie „ skupmy sie na sobie“ jest wiec pustym frazesem , jezeli nie jest poparte sensownymi przepisami postepowania.

Zerknalem rowniez w temat „ Odrodzenie“. Pomijam fakt , ze odrodzenie jako takie jest mozliwe tylko wtedy gdy nastapilo „wyzwolenie“ . Nie mozna sie odrodzic bedac zniewolonym gdyz takie postepowanie jest tylko namiastka odrodzenia , jego symulacja. Ale to tylko taka filozoficzna dygresja na marginesie. Pan , panie Robertleon musi byc bardzo mlody bo naiwnosc i brak konkretow w tym temacie powalaja .
Mowiac o pieniadzach , nalezy traktowac ludzi powaznie bo w przeciwnym razie wychodzi sie na kretacza albo palanta. To czego panu brakuje , panie Robertleon to wyczucie i obawiam sie ze juz go pan nie nabedzie bo to rzecz wrodzona , albo sie wyczucie ma albo nie... Reasumujac , panskie podejscie to kupa arogancji zakropionej naiwnoscia z duza doza megalomanii nie popartej nawet poprawna polszczyzna. Z takimi ludzmi nie da rady stworzyc czegokolwiek a juz napewno nie ruchu mogacego przeciwstawic sie doswiadczonemu przeciwnikowi... Panskie wyczyny na forum nosza znamiona trollizmu...
.
Język - liczmy się z efektów nie słów, czepiasz się mojego języka a sam nie masz pojęcia o mowie naszych przodków.
.
Szczyt naiwności - fizyka i technika to naiwność, do tego praca umysłowa by stworzyć system edukacji, konstytucję, możliwości przetrwania i dobrobyt.
.
Zadufanie w sobie - trochę tego nie rozumiem ale to chyba nie przeszkoda jeśli ma się narzędzia.
.
Ludzi dookoła postrzega jako durni - to twoje słowa, ja oceniłem prawdziwie.
.
Totalitarny system który się kroi przebije wszystko - jest zagrożenie że wykorzysta się przeciw nam technologii do której nam daleko ale coś mi się wydaje że ktoś czuwa nad nami a jawny atak wrogich sił prawdopodobnie poszedł by w świat i konsekwencje nie do obliczenia, prawdopodobnie możemy budować lepsze jutro obok systemu a z czasem możemy go wchłonąć.
.
Sprecyzuje jak miałoby wyglądać to skupienie się na sobie - chyba trudno się domyśleć - samowystarczalnośc, bezpieczeństwo, bogactwo, ewolucja, rozwój osobisty a jeśli gryzie Cię to w oczy to zastąp te hasła podobnymi.
.
Prawo jest sprawą drugorzędną i różni się ale wystarczy mieć wsparcie by godnie funkcjonować - grupa szybkiego wsparcia jeden z projektów który warto włożyć w ramy projektowe - prośbę o owe ramy wysłałem do administratora strony.
.
Brak konkretów w tym temacie - .. .
.
Mówiąc o pieniądzach... - liczymy się z efektów xxxx.
.
Z takimi ludźmi nie da się stworzyć czegokolwiek - to nie pasuje - przecież podałem z mojego punktu widzenia rozwiązania, nawet wskazałem i określiłem wartość a jakby to było to wyszedłem z darowaniem własnych środków na realizację projektów a wy tu błądzicie jak dzieci we mgle, podałem też narzędzia do pracy nad sobą - co nie zbyt konkretnie... wystarczy by to stado zmanipulować by wsparło projekty które mają dać właśnie im dobro.
.
Noszą znamiona trollizmu - nie biorę do siebie tego co xxxx ale spoko, kolega wyżej już Cię za to w dupke pocalował.
.
.
Czy myślicie że chcę dla was źle - Nie! Zapamiętałem widok biedy i patologii, podzielenia i głupoty - chcę zadziałać na to od podstaw jeśli uważacie to za szczytną ideę to przynajmniej stosujcie pokorę i bądźcie świetni.
.
Masz ziomeczku kochany -
Ostatnio zmieniony 22 grudnia 2019, 12:31 przez robertleon, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
robertleon
Kontakt:

22 grudnia 2019, 10:56

Tomasz21 pisze:
22 grudnia 2019, 03:43
Witam; Brawo, Brawo; Świetnie napisane, opisane zdarzenie. Z wielką precyzją, to tylko świadczy o tym, że są, jeszcze ludzie trzeźwo myślący. Sam opis sytuacji na świecie, ( i naszego kraju ), sytuacja jaka istnieje, zaistniała; spostrzegawczość i zarazem precyzja, opisu. To musi być stara dobra szkoła, powiedziałbym, że przedwojenna. Mam na myśli ludzi którzy kiedyś nauczali. Nauczyciele, belfrowie, profesorowie, którzy uczyli kiedyś w szkołach mieli pewne zasady, priorytety, które można rozpoznać po wypowiedziach ich uczni. Dzisiaj to już jest rzadkość spotykana na tym świecie. Miło się czyta takie wypowiedzi. Jest początek i jest zakończenie, a w środku jest wartościowa treść. Witam na tym forum osobę zdrowo, trzeźwo, myślącą. Takich nam więcej „Słowian”, potrzeba. Oprócz wszech pojętej „WIEDZY”, która jest bardzo ważnym składnikiem naszego życia, dobrze jest mieć trochę ogłady, i kultury, takiej prostej, takiej typowo ludzkiej, naszej Słowiańskiej. Czytając takie teksty, będzie nam wszystkim miło, i bardziej radośnie. Ciężkie czasy nadchodzą, będziemy musieli się zmierzyć z wieloma przeciwnościami losu. I to już jutro, ( dosłownie na wiosnę ). Szykują nam niezłą powtórkę z rozrywki. To będzie długi taniec, „Chochoła”. „Oni” uczą się na swoich błędach, i te błędy eliminują. A czy my też się uczymy? Czy też wyciągamy wnioski na przyszłość? Czy potrafimy mądrze zareagować?
Żeby tylko przetrwać; musimy być zawsze jeden krok, ( przynajmniej ) przed nimi. Na placu boju spotkały się dwie stare kultury, ( bardzo stare ). My Słowianie, i oni naród wybrany, czyli ( całe zło tego świata ). To jest walka o wszystko, o nasze, być albo nie być. Nasz jest więcej, Jesteśmy, żyjemy dłużej, na tym świecie. Nasza kultura nie może się poddać, ulec, dać pokonać, garstce pastuchów, oszustów, i złodziei. Którzy swoją historię piszą na kolanie, na wczoraj. Tak, jak im jest wygodnie. A że ta historia, nie jest zgodna z prawdą? To kto by się tym przejmował.
Słowianie, wyciągnijcie lekcję, naukę, z naszej historii. To jest „APEL”, do wszystkich.
To tyle w tym temacie:
Ciekawostka; ostatnia wizyta głowy Polin, w usa, odwiedził osobiście ( okulary ). Dlaczego tak piszę? ONI są Polin; a MY jesteśmy, Słowianie. Już zdaje się, są pierwsze rezultaty; Zamknięto, zlikwidowano, wartościową pozycję intelektualną, pod tytułem; CEPowiśle. Wiele ciekawych materiałów, wyfrunęło po przez komin pieca utylizacyjnego.
Prośba, aby te materiały zostały umieszczone w internecie bez cenzury i serwerów; Nic nie dała.
Tą uwagę olano totalnie, mówiąc kolokwialnie. Zostało utraconych wiele materiałów bezpowrotnie.
Ciekawe czy mieli zrobiony ? Backup. Jakieś kopie zapasowe?
Pozdrawiam, i jest mnie smutno na duszy.
:ugeek:
nie jestem pewien do czyjej wypowiedzi to kierujesz.
.
ty tak poważnie ? - trzeźwo to se możecie myśleć ale przez waszą małą znajomość świata wychodzicie na trzeźwych głupców i to czarnowidztwo - ha to jakbyś był narzędziem w ich rękach.
.
wielka precyzja - bądzcie pokorni i nie skupiajcie się na głupotach no i te precyzje chyba moglibyście poprawić.
.
Tomaszu - boisz się że coś stracisz, może zacznij żyć jakbyś urodził się na nowo, stare szkoły - nie znam, dziś na własną rękę można znaleźć narzędzia i nauczycieli, pierdolisz o piorytetach a sam jakbyś je pogubił ale że nie widać co robisz to sam podsumuj swoje życie.
.
Chyba za bardzo interesujecie się tym co dzieje się w świecie marionetek, skupcie się na swoim podwórku a raczej na odrodzeniu mocnych struktór rodowych.
.
Ogłady i kultury - zachowaj to dla swoich niewolników ale nie, ty chcesz by było przyjemnie - to nie grupa wzajemnej adoracji, a może moja rola tu nie pasuje? - może wrócił bym do tego wpisu ale zasyficie nowymi, nie wyciągając wniosków. Pogryzły was zombiaki czy co? :D
.
To tak przy okazji wchodzę z wami w interakcje - bardziej zależy mi na rozwoju do którego się przykładam a wy jakby mięso armatnie i może odczytam wymówki(mamo ja nie umiem).
.
Polecam trochę Polskiej sztuki, czasem pomaga dostrzec coś poza naszym horyzontem
.
Dzieci, niezrównoważone pokolenie - gdzie nasze elity - określ harakterystyke takiej osoby -
DAE avatar
Zenon S

22 grudnia 2019, 16:59

Robertleon twoja pretensjonalnosc i prymitywizm powala. Juz ci pare osob w kilku tematach napisalo , zebys nabral troche respektu i dystansu , przede wszystkim do siebie , ja nie napisze bo z autopsji wiem , ze kretyni sa odporni na rady.

robertleon pisze:
Język - liczmy się z efektów nie słów, czepiasz się mojego języka a sam nie masz pojęcia o mowie naszych przodków.
Udowodnij , ze nie mam pojecia , podaj przyklady...
robertleon pisze:
Szczyt naiwności - fizyka i technika to naiwność, do tego praca umysłowa by stworzyć system edukacji, konstytucję, możliwości przetrwania i dobrobyt.
W ogole nie rozumiesz co sie do ciebie mowi. Jaka praca umyslowa , naucz sie najpierw poprawnie pisac i formuowac mysli a dopiero pozniej zabieraj sie za prace umyslowa, chlopku.
robertleon pisze:
Zadufanie w sobie - trochę tego nie rozumiem ale to chyba nie przeszkoda jeśli ma się narzędzia.
Nie tylko tego tego nie rozumiesz pretensjonalny naiwniaku. To jezyk polski , poszukaj w slownikach , podpowiem ci , ze hasla tam sa poukladane alfabetycznie a „Z“ jest na koncu .
robertleon pisze:
Sprecyzuje jak miałoby wyglądać to skupienie się na sobie - chyba trudno się domyśleć - samowystarczalnośc, bezpieczeństwo, bogactwo, ewolucja, rozwój osobisty a jeśli gryzie Cię to w oczy to zastąp te hasła podobnymi.
Nie sprecyzowales , bo albo nie rozumiesz slowa „sprecyzowac“ , albo ta czynnosc cie intelektualnie przerasta. Podpowiem ci bo staram sie byc czlowiekiem uczynnym i pomagam ulomnym. Nie chodzi o hasla , chodzi o PRECYZYJNE podanie dzialan , ktore pozwola na realizacji przytoczonej przez ciebie akcji.

robertleon pisze:
Mówiąc o pieniądzach... - liczymy się z efektów xxxx.
No juz zebrales ten szmalceson od 300 osob , jak planowales? No bo jak mamy liczyc sie z efektow ...
robertleon pisze:
Brak konkretów w tym temacie - .. .
Nie pisz , ze brak konkretow tylko , ze ty ich nie widzisz ... To nie to samo Kolego Robertleon

robertleon pisze:
Chyba za bardzo interesujecie się tym co dzieje się w świecie marionetek, skupcie się na swoim podwórku a raczej na odrodzeniu mocnych struktór rodowych.
Dam ci darmowa porade ... Struktury pisze sie przez „U“ otwarte , grafomanie.
robertleon pisze:
To tak przy okazji wchodzę z wami w interakcje - bardziej zależy mi na rozwoju do którego się przykładam a wy jakby mięso armatnie i może odczytam wymówki(mamo ja nie umiem).
Przykladasz sie do rozwoju a kilku prostych zdan poprawnie nie potrafisz sklecic. Dluga droga przed toba ale co zrobic gdy umyslowi brak blyskotliwosci i polotu.

Chyba dyskutowac z toba nie warto bo nie znajdujesz sensownych argumentow i poziomem intelektualnym nie dorastasz do sredniej. Nawet przysrac z polotem nie potrafisz. Rozczarowales mnie Robertleon , spodziewalem sie ciekawszej rozmowy...
.
Awatar użytkownika
robertleon
Kontakt:

22 grudnia 2019, 18:30

Co z tym zrobić - trochę to mnie obraża i wprowadza tok myślenia prowadzący chyba do niczego.
- gdybyś to wiedział odpuścił byś tę rozprawę o mowie.
.
Kto kogo nie rozumie - ajj - chyba różni się nasza definicja pracy umysłowej.
.
chyciłeś sie tego że próbowałem zebrać 300 osób - dziwne, jeśli nazwać coś trolowaniem to właśnie to.
.
konkrety są, nie chciałem ich tu podawać bo są umieszczone na tym forum ale nie sprecyzowane.
.
chyciłeś się ortografi zamiast podanego konkretu - ja bym cie wyjebał z forum i jeszcze nazywasz mnie - to śmieszne.
.
to jak układam treść - no staram się robić to dobrze, dawać wartość a tobie brak pokory nie pozwolił przyjąć liścia.
.
Spodziewałeś się ciekawszej rozmowy - za bardzo tu nie ma o czym rozmawiać, tu pasuje okazać wsparcie i wykazać się współpracą, wyraźić swoje cele, widocznie nie przerobiłeś treści tu zawartych.
hmm - oczekuj rozwoju, samodoskonal się, wyjdz poza schematy, nie musisz być miły ale jeśli przez niezrozumienie kogoś skrzywdzisz ktoś może chcieć zadośćuczynienia, mamy wspólne cele uświadom to sobie.
.
Dzięki za wpis choć to chyba śmiec.
Sło. i Ksi.(4st.) w MAKHA. Asc. Chitra. Rachu Personalny i związany z Profesją w 1. 46%Ognia 8%Eter
.
Jesteś zwykłym śmieciem, twoje wywody to lipa.
Wkurwia mnie ich głupota.edt
.
Spotkajmy się na Nowej Platformie AR1A
DAE avatar
Zenon S

22 grudnia 2019, 20:40

robertleon pisze:
22 grudnia 2019, 18:30
Co z tym zrobić - trochę to mnie obraża i wprowadza tok myślenia prowadzący chyba do niczego.
- gdybyś to wiedział odpuścił byś tę rozprawę o mowie.
.
Kto kogo nie rozumie - ajj - chyba różni się nasza definicja pracy umysłowej.
.
chyciłeś sie tego że próbowałem zebrać 300 osób - dziwne, jeśli nazwać coś trolowaniem to właśnie to.
.
konkrety są, nie chciałem ich tu podawać bo są umieszczone na tym forum ale nie sprecyzowane.
.
chyciłeś się ortografi zamiast podanego konkretu - ja bym cie wyjebał z forum i jeszcze nazywasz mnie - to śmieszne.
.
to jak układam treść - no staram się robić to dobrze, dawać wartość a tobie brak pokory nie pozwolił przyjąć liścia.
.
Spodziewałeś się ciekawszej rozmowy - za bardzo tu nie ma o czym rozmawiać, tu pasuje okazać wsparcie i wykazać się współpracą, wyraźić swoje cele, widocznie nie przerobiłeś treści tu zawartych.
hmm - oczekuj rozwoju, samodoskonal się, wyjdz poza schematy, nie musisz być miły ale jeśli przez niezrozumienie kogoś skrzywdzisz ktoś może chcieć zadośćuczynienia, mamy wspólne cele uświadom to sobie.
.
Dzięki za wpis choć to chyba śmiec.
Daj juz sobie spokoj i odpusc ten belkot. Zostaw myslenie innym i poszukaj szpadla , to przyniesie wszystkim korzysc...
Awatar użytkownika
robertleon
Kontakt:

22 grudnia 2019, 21:07

Zenon S pisze:
22 grudnia 2019, 20:40
Daj juz sobie spokoj i odpusc ten belkot. Zostaw myslenie innym i poszukaj szpadla , to przyniesie wszystkim korzysc...
No dobra - co wartościowego wniosłeś ? może masz coś innego dla Nas, pomijając mięso.
DAE avatar
zdzisław

26 grudnia 2019, 01:35

hej
pozwólcie że wniosę coś.. wartościowego

Jest tu jeden gość, który zachowuje się jak typowy krętacz. Odwraca uwagę od ważnych tematów, jest chamski i ubliża innym. Nie wnosi nic pozytywnego tylko zaśmieca forum. Myślę że wartościowe było by usunięcie jego wszystkich wpisów na tym forum
Pozdro
Awatar użytkownika
robertleon
Kontakt:

26 grudnia 2019, 15:57

zdzisław pisze:
26 grudnia 2019, 01:35
hej
pozwólcie że wniosę coś.. wartościowego

Jest tu jeden gość, który zachowuje się jak typowy krętacz. Odwraca uwagę od ważnych tematów, jest chamski i ubliża innym. Nie wnosi nic pozytywnego tylko zaśmieca forum. Myślę że wartościowe było by usunięcie jego wszystkich wpisów na tym forum
Pozdro
Minęło troszkę czasu, może z tej perspektywy stworzył byś inaczej swój wpis?
.
Waluty - jak chcecie ale z mojego punktu widzenia jest to dłuższa droga jeśli nie ciężka lekcja.
.
Środki płatnicze mogą przestać funkcjonować jeśli przekroczymy pewien próg technologiczny.
.
Rody mogą nie przetrwać na słabych fundamentach gdyż do dziś byliśmy bardziej podzieleni tak że atakowaliśmy innych w obawie przed prawdą.
.
Można by System Edukacji czy Samodoskonalenia ułożyć tak by Jednostki błyskawicznie podniosły swoją rangę do takiej by stały się gotowe Wykreować Swój Ród a od Narodu nadal podzielonego otrzymać Fundamenty w postaci Ziemi Technologii Konstytucji Systemu i inne a O resztę typu tradycja nie ma się co martwić gdyż nadmiar czasu będzie obfitować w niewiadomo co.
.edt
DAE avatar
zdzisław

26 grudnia 2019, 22:31

Hej robetleon
Może tak, może nie
Generalnie nie zwykłem oceniać nieznajomych, ale takiej chamówy dawno nie widziałem, przejść obojętnie nie umiałem.
Fajnie że zaczynasz pisać po polsku i w temacie.

W sprawie walut nie mam żadnych rewolucyjnych pomysłów. Na te czasy wzglednego spokoju wirtualna waluta wydaje sie dobrym rozwiązaniem. Zagrożeniem dość realnym jest brak pradu, serwerów, neta
Co wtedy bedzie miało wartość? Dość pewne są metale, srebro, zloto. Srebro ma lepszy potencjał z tego co mówi trader21. Ale jak juz będzie kompletna ch..jnia, to na co komu zloto i srebro, największą wartość będą mialy produkty spożywcze i woda. Heh, a jeszcze nie tak dawno większość narodu miała gospodarstwa rolne, praktycznie samowystarczalne. Ładnie nas dojechali.
Btw. Czy jest wśród ariow ktos kto zajmuje sie kopaniem studni? Taka firma w dopie kryzysu będzie sie cenić
Pzdr
Awatar użytkownika
Urssalla
Kontakt:

28 grudnia 2019, 12:06

Waluta komplementarna, nie kryptowaluta elektroniczna, musi być zawsze oparta o dany bio-region i najczęściej jest to pieniądz materialny.

A słyszeliście o społeczności Navi Ty i walucie Navi Coin? Wszystko jest już w końcowych etapach realizacji.

Czytając i słuchając portalu Ariów widzę, że jest to społeczność rozproszona, bardzo rozproszona i to nie tylko w kraju, ale i za granicą, także nie wchodzi tu w grę prawdziwa waluta komplementarna oparta o bio-region, tak jak to rozwija się obecnie w świecie. Dlatego rzeczywiście, czy nie warto się zastanowić, by korzystać z już istniejących kryptowalut, niż budować wszystko od początku? Tym bardziej, że bio-regiony i tak będą rozwijać własną walutę komplementarną... Wykorzystać np. Navi Coin. Ale to tylko sugestia. Nikt społeczności nie zabroni tworzyć nowego narzędzia wymiany.
Awatar użytkownika
Urssalla
Kontakt:

28 grudnia 2019, 12:19

tekkno pisze:
03 maja 2019, 00:15
Była, pierwsza polska waluta lokalna, zwana "Dobry".
Projekt był mocno promowany i upadł.
Nic materialnego, w wojnie z systemowym gigantem nie przetrwa, nie ma mowy.
Z walutą w obrocie jest tak, że musimy masowo zarabiać w walucie w której chcemy kupować.
Koniec kropka.
Nieprawda. Obecnie na świecie funkcjonuje kilka tysięcy walut lokalnych, wiele z nich w formie materialnej. Polecam książkę "People Money" Margrit Kennedy, Bernard Lietaer
Poza tym ten dokument- ostatnie 15 minut dwa przykłady ze świata, amerykańska waluta iThaca Hour i wenezuelaska, obydwie w formie papierowej:
DAE avatar
Cythia

28 grudnia 2019, 13:35

zdzisław pisze:
26 grudnia 2019, 22:31
Zagrożeniem dość realnym jest brak pradu, serwerów, neta
Co wtedy bedzie miało wartość? Dość pewne są metale, srebro, zloto. Srebro ma lepszy potencjał z tego co mówi trader21. Ale jak juz będzie kompletna ch..jnia, to na co komu zloto i srebro, największą wartość będą mialy produkty spożywcze i woda. Heh, a jeszcze nie tak dawno większość narodu miała gospodarstwa rolne, praktycznie samowystarczalne. Ładnie nas dojechali.
Btw. Czy jest wśród ariow ktos kto zajmuje sie kopaniem studni? Taka firma w dopie kryzysu będzie sie cenić
Pzdr
Wtedy największą wartość będzie miała wiedza, jak i wykorzystując co przywrócić technologie. Dlatego ja, kobieta, wgryzam się z mozołem w świat zasilaczy i kabelków. Przecież elektrycznośc nie zniknie, nie bedzie tylko sieci.
A propos wody, brałam udział w kursach radiestezji i podobnych sztuczek. Technicznie studni nie zrobię, ale być może znajdę miejsce, gdzie ta woda jest. :twisted:

Co do waluty
moim zdaniem, kryptowaluty stworzone przez innych mają taką wartość dla nas co zeszłoroczny śnieg. Nie mamy wpływu na ich wartość , a sama ich wartość nic nie znaczy w świecie realnego barteru. Równie dobrze możemy się po prostu umówić co jest warte czego. No i... przecież i tak nie bedziemy przeliczać chleba czy ziemniaków jak ktoś z rodu głodny. To raczej mogłoby być wyceną naszej zasługi dla dobra rodów.
Posługiwanie się czyjąś walutą to chyba napędzanie innym kasy. Jeśli już , to wolałabym, żeby nam ktoś napędzał kasę za naszą kryptowalutę. :mrgreen: Np. chcesz coś wartosciowego od naszego plemienia?, exchange you money baby :twisted:
Awatar użytkownika
robertleon
Kontakt:

28 grudnia 2019, 14:04

i tu wchodzę Ja - Zapraszam do działu Odrodzenie w odrodzenie-f92/wypowiedz-zyczenie-11-t660.html - chyba zgodzicie się ze mną że jest w tym sens dla istniejących rodów w których nie widzę fundamentów jak i sens przy składaniu rodów z owoców projektów No i może dostrzeżemy coś więcej.
.
No weź przypierdol wpisem.. .
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elementy nowego świata”