Pomysł na nazwę naszej waluty.

Awatar użytkownika
kulsson

20 kwietnia 2019, 05:32

Lavorq. Fajnie ze napisałeś to od strony technicznej jak to wygląda :)
Co do kryptowalut to też nie tak wszystko wiadomo bo dziwnym trafem ten Satoshi to nikt nic o nim nie wie. Także bardzo to podejrzane.

Mówi się też, że to rząd w ramach tworzenia NWO stworzyli pod przykrywką taką technologia by właśnie odizolowac nas ludzi od fizycznej gotówki.

Obecnie mocno promowana jest akcja "polska bezgotówkowa" a sam widzę że ludzie coraz częściej płacą telefonami...

Wszystko ma plusy i minusy.

Kryptowaluta to najrozsadniejsze wyjście ale musimy moim zdaniem jak już się fajnie rozwiniemy mieć swój środek płatności fizycznej.
Ten świat nie potrzebuje więcej ludzi sukcesu. Planeta Ziemia potrzebuje więcej ludzi pokoju, braci i sióstr głoszących dobre wieści, uzdrowicieli, kreatorów dobrego życia oraz miłości w każdej postaci
DAE avatar
Łuki

25 kwietnia 2019, 11:12

Mogę zarzartowac proszę?
PŁUG. ŻEBY każdy wiedział że jest tyle warty ile trzeba na niego orać. A tak poważnie ar to pierwszy pomysł i myślę że najlepszy
NOOBMASTER
DAE avatar
Łuki

25 kwietnia 2019, 11:30

Mam pomysł nie wiem jeszcze jak do końca miało by to wyglądać ale głównym jego założeniem było by odseperowanie wartość matki natury od tego co kreatywnie wytworzymy jak naprzyklad narzędzia pojazdy czy meble oraz surowce z których je wytwarzamy. Wymagało by to stworzenia trzech osobnych walut.Zapraszam do dyskusji i chętnie rozwinie temat. Korzyści z tego spore zapobieglo by takie rozwiązanie patologii obecnej w matrixowej walucie. Przepraszam za chaotyczny język pisze będąc w pracy i trochę tu i trochę pracuje
NOOBMASTER
DAE avatar
Łuki

25 kwietnia 2019, 11:44

Nie da się ocenić wartości matki natury ona jest bezcenna więc dlaczego producent z mebli mógł by kupić drewno pochodzenia naturalnego od leśnika który zna wartość scinanego drzewa. Tak więc musiał by zdobyć walutę na zakup tego drzewa np ar. A jego walutą od dóbr materialnych zaluzmy że jest gulden. Więc żeby zdobyć ary musiał by zasadzic 10 drzew i dostał by możliwość zakupu scietegi bądź po obróbce drewna potrzebnego do wyrobu mebli.
NOOBMASTER
DAE avatar
Łuki

25 kwietnia 2019, 11:46

Z góry przepraszam za pisownię i estetykę mojej pisowni przypominam jestem w pracy i muszę się od niej odrywać żeby coś napisać
NOOBMASTER
DAE avatar
Łuki

25 kwietnia 2019, 11:49

Ale pomysł myślę że eureka jak zmieniać to na całego
NOOBMASTER
DAE avatar
Łuki

25 kwietnia 2019, 11:49

Matrix zapragnie uczyć się od nas a wtedy padnie na pysk
NOOBMASTER
Awatar użytkownika
kulsson

25 kwietnia 2019, 15:43

Pomysł piękny lecz trzeba zwrócić uwagę że lasy są państwa. Także ktoś musiałby odkupić najpierw je żeby móc podziałać w wyżej wymienionym temacie. Bo jak inaczej?
Ten świat nie potrzebuje więcej ludzi sukcesu. Planeta Ziemia potrzebuje więcej ludzi pokoju, braci i sióstr głoszących dobre wieści, uzdrowicieli, kreatorów dobrego życia oraz miłości w każdej postaci
Awatar użytkownika
Krzychu Antypis Miotacz

25 kwietnia 2019, 19:07

Wymyślić nazwę waluty to nie problem. Ja mam pytanie w jaki sposób będziemy płacić walutą Ariów? drukowanie innych walut takich jak Bitcoin jest zabronione. Jeśli przeskoczymy ten problem i będziemy mogli drukować taką gotówkę, to w jaki sposób chcecie zabezpieczyć takie banknoty by nie dało ich się podrobić w przyszłości? Profesjonalne maszyny kosztują kupę pieniędzy. Czy jednak zostajemy przy wirtualnej walucie?
DAE avatar
Łuki

26 kwietnia 2019, 11:02

Zalewasz moja ciocia ma kawałek lasu. Nie wszystkie od czegoś trzeba zacząć jeśli sluchaleś Marcina to wiesz że zmiany przyjdą i może to być za rok bądź 10 lat. Więcej optymizmu ci życzę. Pozdrawiam. Przestrzegam żeby wcale nie robić z Marcina naszego guru. On opowiada o rzeczach o których większość z nas już od dawna wie jednak jest osobą która wyszła przed szereg. Terrorysta stwarza problem a potem oferuje gotowe rozwiązanie. To wy macie dawać swoje pomysły a Marcin jest przykładem jak my indywidualności tak samo cenni jak on mamy postępować. Z odwagą. Niech mnie aresztują spoko. Za co? Że nie oglądam telewizji? Ale nie mniej jednak mogę być agentem kontra wywiadu i od czasu do czasu obejrzeć coś z tych śmieci ponieważ jestem na ten przekaz gówno wizji odpirny
NOOBMASTER
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elementy nowego świata”