Plany globalistów.

DAE avatar
Tomasz21
Posty: 483
Rejestracja: 27 kwietnia 2019, 20:41

31 maja 2019, 17:17

2019.05.31.03.[PL ]- tex t- Polityczne - Ludzkość - Plany Globalistów - Ciekawostka.

Plany globalistów

W dniu 20 III 1969 r. dr Richard Day wygłosił w USA w gronie zaufanych osób referat na temat planów „nowego światowego systemu”. Jeden ze słuchaczy, dr Lawrence Dunegan widząc, że program ten jest rzeczywiście realizowany spisał w 1988 r. z pamięci na taśmach mikrofonowych to, co z tego referatu zapamiętał. Zmarł w 1989. Taśmy opracowała i udostępniła Randy Engel, działaczka Koalicji w Obronie Życia. Cytuję je za (http://www.sweetliberty.org/nobarbarians1.htm), a informację o nich znalazłem we francuskim Action familiale et scolaire (suplement 217 z X. 2011).

Oto co w 1969 planowali dr Day i jego środowisko:

Þ Ograniczenie ludności świata przez promocję małodzietności.
Þ Potrzebne będą zezwolenia na posiadanie dzieci.
Þ Rozdzielenie seksu od rozrodczości i rozrodczości od seksu.
Þ Edukacja seksualna od jak najmłodszego wieku z akcentem na antykoncepcję.
Þ Wprowadzenie powszechnej dopuszczalności aborcji na koszt podatników.
Þ Promocja wolnej miłości, wszelkich jej wariantów.
Þ Promocja homoseksualizmu, by stal się akceptowalnym jako coś normalnego.
Þ Wprowadzenie prowokacyjności w modzie kobiecej, by pokazać więcej ciała.
Þ Zredukowanie znaczenia rodziny.
Þ Wprowadzenie eutanazji i utrudnień dla starszych, by szybciej chcieli odejść.
Þ Eliminacja prywatnego lecznictwa.
Þ Zapowiedź nowych nieuleczalnych chorób.
Þ Ukrywanie nowych skutecznych metod leczenia raka i chorób serca by ludzie szybciej umierali.
Þ Nakierować ewolucję w kierunku, który chcemy i przyśpieszyć ją (uruchomić hodowlę człowieka).
Þ Obalić Kościół katolicki, potem zespoić wszystkie religie w jedną.
Þ Zmienić sens Biblii przez zmianę znaczenia niektórych słów.
Þ Wydłużyć czas na edukację, ale nauczyć mniej.
Þ Niektóre książki znikną z bibliotek.
Þ Hazard na skalę państwową będzie promowany (loterie).
Þ Będzie promocja alkoholizmu i używania narkotyków.
Þ Będzie więcej więzień i szpitale staną się więzieniami.
Þ Przestępczość ograniczy się do slumsów – w innych dzielnicach będzie ochrona obiektów.
Þ Patriotyzm się skończy. Kupujący nie będzie zważał na rodzimość produkcji.
Þ Ciężki przemysł ewakuuje się z USA w celu ochrony środowiska.
Þ Deindustrializacja spowoduje ruchy ludności i utratę lokalnych tradycji.
Þ Będzie specjalizacja na skalę światową, co wszystkich wzajemnie uzależni.
Þ Tylko sporty międzynarodowe będą promowane, lokalne wygaszane.
Þ Sporty dla dziewczyn mają ignorować ich kobiecość.
Þ Będzie zakaz posiadania broni. Myśliwi będą ją wypożyczać na czas polowań.
Þ W rozrywce mają dominować gwałtowność i seks pokazujący wszystko.
Þ Muzyka poważna będzie tylko dla starszych. Młodzi dostaną hałas z ideowym przekazem, i to polubią.
Þ Wszyscy będą poddani identyfikacji (dowody osobiste, chipy).
Þ Objęte kontrolą będzie jedzenie, podróżowanie, pogoda.
Þ Politycy myślą, że rządzą, ale robią, co im się podsuwa.
Þ Wyniki naukowe będą fałszowane, by narzucić określone cele.
Þ Znaczenie ONZ i światowych organizacji wzrośnie. Jeśli będzie trzeba postraszy się ludzkość kilkoma wybuchami jądrowymi i uzyska posłuszeństwo.
Þ Wojny mają wartości pozytywne, a terroryzmem można wymusić uległość.
Þ Inflacja będzie narzędziem kontroli nad społeczeństwami.
Þ Będzie powszechne szpiegowanie wszystkich.
Þ Domy prywatne będą tylko dla posłusznych.

Przypominam – te tezy zostały wygłoszone w roku 1969, a ujawnione w 1988!
Ktoś z namiętnością nadal je realizuje.
Ile to lat, minęło od propozycji, do realizacji? Całkiem sporo. Jeszcze nie wszystko zostało zrealizowane; ale chyba dadzą radę nadgonić ten problem. Ciekawe który punkt będzie następny w realizacji? A wy jakie macie zdanie na ten temat?
:ugeek:
DAE avatar
Kuki
Posty: 5
Rejestracja: 21 maja 2019, 10:55

12 czerwca 2019, 11:24

Jak dla mnie każdy z tych podpunktow jest już w jakimś stopniu zrealizowany. Uważam że teraz będą realizować przy najbliższym kryzysie ekonomiczne ludobójstwo na biednych ludziach którzy zarabiają najniższe wynagrodzenia. Przeforsowanie ujemnych stop procentowych ma zmusić ludzi do brania kredytów tak by jak największa ilość osób miała kredyt na karku a następnie podniesienie co spowoduje bardzo duży wzrost raty dokładnie tak jak z frankowiczami. Aktualnie działają nad wyeliminiwaniem gotówki, osmieszaniem ludzi którzy kupują złoto. Aktualnie mam zamiar dowiedzieć się więcej na temat krypto i blockchain niby bardzo dobra technologia ale już słyszałem że nie są anonimowe oraz że można śledzić tranzakcje więc podejrzewam że w pewnym momencie zaczną tak silnie to promować bądź nawet zmusza ludzi jak w Wenezueli do przejścia na krypto i pełna kontrola finansowa gotowa.
DAE avatar
Tomasz21
Posty: 483
Rejestracja: 27 kwietnia 2019, 20:41

12 czerwca 2019, 14:59

Witam; Wszystko się zgadza, to jest realizowane od roku, 1969-roku. W mniejszym, lub większym stopniu. To zostało zaplanowane dawno temu, i jest systematycznie realizowane. Jeśli napotkają jakąś trudność, to się odwleka w czasie; i tylko tyle, cały czas jest presja aby to zrealizować. A ponieważ jest to robione na wielu frontach, to i efekt jest, ciągle postępujących prac. Ludobójstwo już istnieje, jest tylko porozrzucane po terenie, nie jest skupione w jednym miejscu. Po za tym informacje, jakie docierają do nas, są wybiórczo posegregowane. Na ten przykład, televizornia mówi , że ktoś popełnił samobójstwo. A faktycznie tych samobójstw było pięć. Ale w dzienniku jest mowa o jednym. Do pozostałych nie mamy dostępu. I tak jest ze wszystkim. Wszystko jest kontrolowane, i pod rozdziałem. Ilości, o których się dowiadujemy, są ściśle reglamentowane. Ogólnym problemem jest, że ludzie są zaprogramowani, ściśle w tego słowa znaczeniu. Ludzie konkretnie nie zdają sobie z tego sprawy. Jest to zaczarowany krąg. Pierwszym krokiem jest wyłączyć televizornie; Ja to rozumiem, że jest to ciężko zrobić. Ale trzeba od czegoś zacząć. Trzeba przerwać, dopływ zlej energii, ( kłamliwe informacje ).
Drugie wyrwać się z kręgu pożyczki, raz na zawsze. Żadnych, nigdy więcej pożyczek...Kupujemy tylko to co jest niezbędne; Jedzenie, te które nie szkodzi nam. Przedmioty, te które są konieczne w naszym gospodarstwie. Z wyborem na, zdrowe; na przykład, wybieramy szkło zamiast plastyku. Jeśli jest to metal, to rezygnujemy z aluminium. Itp. - itd. To są tylko przykłady, a wybór należy do nas. Pytanie? Jak to zrobić? Jest potrzebne trochę „WIEDZY”. Musimy ją sobie przyswoić. A co pieniędzy; Jest zasada, lepszy pieniądz fizyczny. Od pieniądza wirtualnego. Nie dajcie się omamić, specjalistom od marketingu. Jeśli ty zarobiłeś tą złotówkę; to ty ją sam przechowaj u siebie schowaną. Nie daj się omamić, darmowemu zarobkowi, czyli odsetkom; To wszystko jest lipa, to tylko ma ciebie zachęcić do powierzenia gotówki, ( twojej gotówki ), komuś innemu. Zadaj sobie proste pytanie? Dlaczego ktoś chce dać tobie zarobić? Dlaczego tego nie zrobi samemu dla siebie? A już gotówka, której nie ma; to jest totalny absurd. Zastanów się sam nad tym założeniem. Po prostu wymyśl jakąś nową gotówkę, i zaoferuj ją ludziom. Ty zostań oferentem, a nie tym który wpłacił. Wtedy ja będę ciebie uważał za oszusta. Nie można pomnożyć tysiąca złotych, jeśli tego dokonasz, to jest oszustwo. A co do Wenezueli, to ich błędem było; jest, że oni pieniądze mieli w cudzym banku. Ten bank należy do innego państwa. I te państwo powiedziało, że nie odda im pieniędzy, ani złota. Teraz ty możesz zrobić to samo. Zamiast słowa Wenezuela – wpisz swoje nazwisko. A resztę pozostaw jak było. To sam zobaczysz co jest warte trzymanie pieniędzy u kogoś. Zapamiętaj na całe swoje życie; Pieniądze trzymasz w słoiku zakopane w ogródku. A pracę fizyczną zlecasz komuś do wykonania. Nie robisz jej samemu. To tak na skróty; te mądrości są historyczne. Więc korzystajmy z nich.
Ale nie zapomnijmy bycia uczciwym, ale też nie dajmy się, wykorzystać i oszukać. Pozdrawiam.
:ugeek:
DAE avatar
antonio.zapotocki

13 czerwca 2019, 16:46

Witam.
Powiem więcej ten plan jest z żelazną konsekwencją realizowany (poczytajcie o protokołach mędrców syjonu) ale sprubójcie wziąść kogokolwiek ze swojego otoczenia, który jest nieświadomy co się dzieje i punkt po punkcie pokażcie co się wyrabia . . . Albo w połowie przerwie wam i powie że to nieprawda albo uzna was za niezłych oszołomów. Tak na dzień dzisiejszy ludzie są zmanipulowani i zaszczuci, że poprostu nie chcą wiedzieć i udają że tego nie widzą. Cała nasza "walka" musi odbyć się w swerze edukacyjnej inaczej ten plan zrealizują i będą robić co chcą.
Pozdrawiam.
DAE avatar
symbiotheon
Posty: 15
Rejestracja: 18 czerwca 2019, 08:43
Lokalizacja: nie wiem gdzie

23 czerwca 2019, 21:44

antonio.zapotocki pisze:
13 czerwca 2019, 16:46
Witam.
Powiem więcej ten plan jest z żelazną konsekwencją realizowany (poczytajcie o protokołach mędrców syjonu) ale sprubójcie wziąść kogokolwiek ze swojego otoczenia, który jest nieświadomy co się dzieje i punkt po punkcie pokażcie co się wyrabia . . . Albo w połowie przerwie wam i powie że to nieprawda albo uzna was za niezłych oszołomów. Tak na dzień dzisiejszy ludzie są zmanipulowani i zaszczuci, że poprostu nie chcą wiedzieć i udają że tego nie widzą. Cała nasza "walka" musi odbyć się w swerze edukacyjnej inaczej ten plan zrealizują i będą robić co chcą.
Pozdrawiam.
ogólnie to Agenda 2030 :)

zmieniają nazwy i realzacje tych celów.... gotowanie żabki PoLiN i innych naRodów trwa
...::: CARPE DIEM :::...

P.S. mam nadzieję , że niedługo powstanie ARIOWY KOMUNIKATOR ONLINE
DAE avatar
antonio.zapotocki

12 lipca 2019, 11:52

Nasza walka polega na budzeniu innych i przygotowywaniu siebie swoich bliskich i tych których udało się obudzić do upadku starego systemu. Wystarczy aby każdy z nas obudził i zgromadził wokół siebie 10 osób, a oni podobnie jak ty czy ja zrobili tak samo lub nie mając możliwości sami siebie przygotowywali i nawet mając opór swoich bliskich zadbali o ich los w czasie po "upadku" tylko tak zgromadzimy tzw. masę krytyczną, która pozwoli nam to zmienić. Należy działać w całkowitej konspiracji, robić swoje nie ogladając się na innych, być zawsze zorientowanym na cel i go realizować. Ponad to grupa ma większe szanse przetrwać niż jednostka.
Awatar użytkownika
kulsson
Posty: 262
Rejestracja: 28 marca 2019, 22:16

05 sierpnia 2019, 03:11

Kuki i Tomasz - odnośnie kryptowalut, jest to najlepsza opcja pomnożenia kapitału, ale szansa straty jest jeszcze większa niż na forexie. Statystycznie 96% traci na tym rynku... Ja oczywiście wybieram kilka form zarobku jak i posiadania "majątku" Kruszce jak złoto, srebro, platyna; gotówka w kilku walutach jak złoty, dolar, euro (i myślę jeszcze może ruble? albo moze inną walutę wybiorę np chińską), kryptowaluty (również różne ale głównie zachowuje Bitcoin, Ethereum, Lisk, Litecoin, resztą gram), i inne pomysły bardziej prywatne, autorskie z którymi nie chce się dzielić na chwilę obecną Ale podpowiem, że chodzi o kwestie wytworzone własnoręcznie lub z pomocą zespołu produkty jak i usługi, które mają wartość rynkową. Nielicznym oczywiscie polecam wykup dzialek, czy inwestycje w nieruchomosci lub firmy jak startupy czy open sourcowe / alternatywne projekty :) Ograniczanie się do jednej metody gromadzenia środków nie jest najmądrzejszym rozwiązaniem.

Odnośnie tych planów. Oczywiście jesteśmy zobowiązani robić wszystko z odwrotnym zamiarem. Najpierw trzeba zaczac od nas samych, dopiero później od innych. Bo jesli samemu sobie nie pomoże np nie zarobimy na opłaty to jak innym pomożemy w inwestycjach?
Ten świat nie potrzebuje więcej ludzi sukcesu. Planeta Ziemia potrzebuje więcej ludzi pokoju, braci i sióstr głoszących dobre wieści, uzdrowicieli, kreatorów dobrego życia oraz miłości w każdej postaci
DAE avatar
szpilazsrr
Posty: 11
Rejestracja: 10 marca 2020, 20:56

10 marca 2020, 21:30

odemnie,, tu jest chyba wszystko
Awatar użytkownika
Piotr
Posty: 41
Rejestracja: 09 marca 2019, 14:53
Lokalizacja: Polska

22 kwietnia 2020, 14:47

Witam
Mam bezpośredni dostep do własnego i działającego procesora płatniczego krypto w pełnej fazie Alfa - przed uzbrojeniem i wymaganym dopracownaiem go do pełnej fazy Beta.
Czy to jest temat interesujacy?
Piotr z Forum Ariowie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elementy nowego świata”