pierwszy element odrodzonego świata - PRAWDA

DAE avatar
Marcin Vam

20 lutego 2019, 19:23

W tym momencie, jako pierwszy element odrodzonego świata, widzę PRAWDĘ HISTORYCZNĄ, PRAWDĘ NAUKOWĄ, PRAWE PRAWO. Tylko wtedy jesteśmy w stanie odrodzić suwerenny świat i zachować go dla potomnych.
Awatar użytkownika
MyJestesmyZmiana

25 lutego 2019, 20:36

Ja jako drugi dodałbym MIŁOŚĆ a jako trzeci POJEDNANIE.
Awatar użytkownika
Boromir

27 lutego 2019, 00:30

Ja bym powiedział, że pierwszym elementem jest RÓD!
Awatar użytkownika
robertleon
Kontakt:

27 lutego 2019, 16:20

dołożył bym Kodeks Etyczny może by spisać ale chyba da się to ująć w Prawie, a także Pytania do Kontekstów Życia.
Poukładanie Prawd Praw no i chyba Pytań by startujący człek na początku poznał Prawde i Prawa i może odpowiedział sobie....
Ostatnio zmieniony 03 marca 2019, 22:56 przez robertleon, łącznie zmieniany 1 raz.
Sło. i Ksi.(4st.) w MAKHA. Asc. Chitra. Rachu Personalny i związany z Profesją w 1. 46%Ognia 8%Eter
.
Połóż Ręce Na Monitorze i Przelej mi 100złotych.
Jesteś zwykłym śmieciem, twoje wywody to lipa.
Wkurwia mnie ich głupota.edt
.
Możesz brać i To kopiować.
DAE avatar
Andrzej79

03 marca 2019, 20:58

Ja bym dodał jeszcze jedność gdyż w jedności siła
Witam wszystkich Mam na imie Andrzej mieszkam koło lwówka śląskikego ostatnio interesuje się szukaniem prawdy w rużnych żródłach takich jak np: wiedza dla wszystkich, porozmawiajmy tv itd:
Awatar użytkownika
Lechitka

03 marca 2019, 22:05

ja bym dodała WOLNĄ WOLĘ i GODNOŚĆ, jako główne elementy uniemożliwiające innym wpływanie na nasze decyzje
DAE avatar
MarDuk

04 marca 2019, 10:03

Dodałbym uczciwość. Jako podstawa wszystkiego.
Awatar użytkownika
MarekO

04 marca 2019, 11:15

Moje przebudzenia nastąpiła samoczynnie, poprostu spłyneło. W pakiecie dostałem podkręcone sumienie, wyraźne widzenie wszelkiego zła i manipulacji wokół oraz nieodpartą siłę dzielenia się tym ze wszystkimi. Ale rodzina i znajomi zostali gdzieś z tyłu nie rozumiejąc mnie wcale. Pomimo mojego zapału i pragnienia wyłożenia wszystkim mojego ,,odkrycia" czym jest naprawdę nasz świat, niczego u nikogo nie byłem w stanie zmienić. To tak jak by alkoholika namawiać na weganiźm :lol: Ale wokół mnie zaczeło pojawiać się całkiem sporo ludzi którzy ,,wiedzieli". I żeby ta śniegowa kula nabrała impetu należało by napierać, jakoś wślizgnąć się, do szerszych mediów ale, to trudne jeśli nie nie możliwe. To może tworzyć dające do myślenia plakaty, wlepki, grafiti, T-sherty.
DAE avatar
leo

06 marca 2019, 00:59

AR1A pisze:
20 lutego 2019, 19:23
W tym momencie, jako pierwszy element odrodzonego świata, widzę PRAWDĘ HISTORYCZNĄ, PRAWDĘ NAUKOWĄ, PRAWE PRAWO. Tylko wtedy jesteśmy w stanie odrodzić suwerenny świat i zachować go dla potomnych.
Dobry początek :) Podoba mi się, jednak zasugerował bym zamiast PRAWEGO PRAWA - PRAWDZIWE PRAWO NATURALNE- (myślę, że jest niezmienne). PRAWDZIWA HISTORIA która jest jedna ( tylko trzeba ją odkłamać) - Ale z tą PRAWDĄ NAUKOWĄ MAM PEWIEN PROBLEM- bo tu każdy odkrywca, ma bezpośredni wpływ na efekt końcowy swojej pracy na zasadzie kreacji, więc w tej sferze PRAWDA NAUKOWA To bardzo skomplikowane pojęcie :) Co do reszty postów zastąpił bym je dwoma słowami które wynikają z prawa naturalnego MORALNOŚĆ WSPÓŁPRACA Pozdrawiam!!!
DAE avatar
OTWARTYUMYSL

06 marca 2019, 13:28

MarekO - mialem taka sama droge. Najpierw 8 etapow rozwoju swiadomosci, bo pofobno tyle jest a teraz rozwoj duchowy.
Tez nie moge nikomu przetlumaczyc. Nikt mi nie wierzy, ze mama bezposredni kontakt ze Zrodlem. Mimo cudow :)
Ale mam misje duszy, ze mam uswiadamiac innych.
Zaczalem prowadzic kanal na You tubie Otwartyumysl Robert Drzewicki, oraz fb Robert Drzewicki. To dopiero poczatki.
Bylem niezle testowany przez Zrodlo, element wzrostu swiadomosci.
Jakby co to zapraszam do mnie :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elementy nowego świata”