NIE DLA ROSZCZEŃ - ustawa 447

DAE avatar
Włóczęga
Posty: 23
Rejestracja: 04 kwietnia 2019, 00:04

14 maja 2019, 19:28

Od jakiegoś czasu w mediach, oczywiście nie tych głównego nurtu, dużo mówi się o żydowskich roszczeniach wobec Polski.
Niby jakim prawem zastanawiam się, skoro nasz naród najbardziej ucierpiał podczas II Wojny Światowej. Większość mienia jakie posiadali przed wojną Żydzi, zostało zbombardowana przez Niemców, Sowietów i Aliantów.
Te piękne kamienice, jakie obecnie możemy podziwiać w polskich miastach, odbudowali własymi rękami Polacy.
Lecz nie tylko o kamienice toczy się gra. Wiadomym jest, że Polska ma ogromne złoża, ropy naftowej, tytanu, złota, srebra, miedzi, węgla, soli, żródeł termicznych, lasy i inne surowce, które zapewnią Polakom spokojne życie i zabezpieczenie energetyczne na setki lat.
Dlatego chcą nas wykurzyć z naszych ziem. Emigracja zarobkowa, szczepienia, opryski i inne działania, są elementami, które mają obniżyć populację suwerenów tych ziem.
Ponieważ sprawa jest poważna, bo ważą się losy Polski, losy nasze, naszych rodzin, naszych dzieci i przyszłych pokoleń, warto wesprzeć tą akcję.
Ponieważ jest nas dużo, każdy z nas, może wesprzeć akcję zbierania podpisów, jeśli nie na ulicach, to chociaż wśród rodziny, znajomych, kolegów z pracy, sąsiadów, a przy okazji zapoznać Polaków z tą ustawą i konsekwencjami związanymi z działaniami, jakie obecnie prowadzi rzad polski. Warto rozpowszechniać treść ustawy, i jej skutki, a także akcję "Nie Dla Roszczeń" w mediach społecznościowych, tak żeby cały świat dowiedział się o bandyckich działaniach Żydów.

Poniżej link do strony:

http://ustawa447.pl

Tu trochę informacji o samej ustawie a w zakładce "Zbieraj Podpisy" do wydrukowania lista do zbierania podpisów oraz list do Donalda j. Trumpa, prezydenta Stanów Zjednoczonych
DAE avatar
symbioza
Posty: 42
Rejestracja: 26 lutego 2019, 17:28

15 maja 2019, 02:46

Popieram salym sercem! Marsz byl rewelacja, mysle ze pokazalismy sile. Teraz czas wyborczy, mysle ze swiadomosc Polakow wzrosla na tyle aby moc odzyskac i odbudowac ich kraj... w tym celu konieczne jest ZJEDNOCZENIE wszystkich patriotow ktorzy z jakichkolwiek wzgledow poczuwaja sie do odpowiedzialnosci za swoja ziemie... Konfederacja wydaje sie byc najlepszym wyborem ale boje sie zeby nie byla rozsadzana od srodka. W tym kontekscie nalezy wspomniec brak zaproszenia dla Roberta Majki-nad czym ubolewam( w moim odczuciu chodzi o poglady w sprawie pelnej lustracji wszystkich urzednikow...)

To takie tylko refleksje... ;)

Pozdrawiam
DAE avatar
Ratomir
Posty: 11
Rejestracja: 10 maja 2019, 08:20

16 maja 2019, 09:17

Proponuję Wam inne podejście do tego tematu. Powstała ustawa amerykańska s447, teraz my organizujemy marsz, patrioci próbują wprowadzić temat 447 pod obrady sejmu / knesejmu celem wygenerowania anty-ustawy 447.
Czy wirtualnej walki na papiery ciąg dalszy....
Co zatem zrobiliśmy źle? Czy 447 mogłaby powstać np. 40 lat temu? Przecież było bliżej do II wojny światowej w perspektywie czasowej.
Wirtualnego cyrku ciąg dalszy.
Co powinniśmy zrobić? To co mówi Pol Lechicki. Nie grać znaczonymi kartami.
O czym mówię? Pamiętam jak aktor Pan Pieczyński próbował "pokonać" w polemice księdza katolickiego posługując się katolickimi zapisami.
To jak wejść do wody i walczyć z aligatorem, lub z wężem w bambusowym gaju.
Recepta brzmi:
Nie grać znaczonymi kartami.
Pracować na realną gospodarką, ochroną zasobów nauralnych (złóż, wody i lasów).
Wzmagać wychowanie, zdrowie.
Wspierać rodzime rolnictwo, ograniczyć do minimum biurokrację w rolnictwie i nie tylko.
Wprowadzić zakaz wywozu polskich dzieci za granicę.
Wzmocnić armię z poboru, nie najemników.
Pracować na rzecz pogłębienia więzi z naszymi słowiańskimi sąsiadami.
Odkłamywać historię.
Uprościć system podatkowy, wyzwolić potencjał gospodarczy rodaków.
Sprowadzić polskie skarby zrabowane w czasie II w.ś. i złoto.
Drukować pieniądze w kraju. etc. etc.

Czyli to co wszyscy wiemy. Żadne wybory tego nie zmienią bo politycy to szantażowani obyczajowo/narkotykowo lub finansowo zaprzańcy.
Musimy działać tak, jak mówi POL Lechicki. Howgh!
Strażnik Arkony
ODPOWIEDZ