JAK WYKRYC PRAWDE LUB FALSZ?

DAE avatar
symbioza
Posty: 68
Rejestracja: 26 lutego 2019, 17:28

15 października 2019, 21:43

Witajcie,

Czy ktos z Was ma doswiadczenia z testami kinezjologicznymi/Kinezjologia ?

Uwazam temat za szalenie "przydatny" w obecnych czasach ;)


Pozdrawiam
DAE avatar
Tomasz21
Posty: 485
Rejestracja: 27 kwietnia 2019, 20:41

17 października 2019, 19:22

Witam;
*Cytuję; Uważam temat za szalenie "przydatny" w obecnych czasach
Ja też tak uważam; Jest przydatny dla początkujących, przecież od czegoś trzeba zacząć; Nie jest ważne od czego zaczniemy, ważne jest na czym skończymy, naukę.
Chciałbym się odnieść do obydwu filmów; Film pierwszy ma bardzo mylący tytuł.
„kto mówi prawdę, a kto jest agentem?” a powinno być; Kto mówi prawdę, a kto Kłamie? Odpowiednie przeszkolenie pozwala rozpoznać na pierwszy rzut oka, czy ktoś mówi prawdę, czy kłamie? Oraz osoba odpowiednio przeszkolona, może bezkarnie kłamać, i trudno jest to rozpoznać. ( agenci są do tego odpowiednio przygotowywani , szkoleni ). To działa w obydwie strony, i wykrywalność , może być, = Zero.
Po drugie dobrze wyszkolonego agenta nie można rozpoznać, od tak z marszu. Do takiego rozpoznania trzeba się przygotować i zastawić, pułapki. + uważna obserwacja jak osoba taka, na to reaguje. Na podstawie tego można wyciągnąć wniosek; kłamie, mówi prawdę. To może być bardzo trudne. Dobrze jest o tym wiedzieć i pamiętać, ale ten film uczy, jak się zachować i co robić. ( tak na początek ).
W przypadku, pana Milewskiego, jest to człowiek, który jest odpowiednio rozwinięty, i jego możliwości są inne. Nie to co reszta społeczeństwa, gdzie trzeba się ze smutkiem pochylić nad tym nieszczęściem, narodowym. To że metoda pochylania się przód – tył działa, to jest wszystkim wiadomo; ale to dotyczy tylko pewnej specyficznej sytuacji. W innych przypadkach to nie zadziała. Czyli pytanie musi się sprowadzić do tego; żeby odpowiedź była na , „TAK” albo na „NIE”. Niema innej możliwości. Takie, - [ + / - ]. Idźmy dalej, w przypadku zakupów; to może być jak najbardziej pomocne. I tak jak mówi Milewski, większość wychodzi na „nie”. Problemem jest to, że to jest tylko maleńki wycinek naszego życia. A my musimy się kompleksowo rozwinąć, i douczyć. To są naczynia połączone, z całą resztą. Tak jak mówi o grasicy, to też działa. Szczególnie ważne dla początkujących. Zaawansowani już nie muszą tego robić, oni zaczynają widzieć inaczej, i odczuwać inaczej. Ja od siebie jeszcze dodał bym ; oczyszczenie organizmu, czyli inaczej detoksykacja.
Jest to bardzo ważny aspekt, w kwestii, wybudzania, przebudzenia, odblokowania naszego umysłu.
Jest to chyba najważniejsza część, z tych możliwych.
Drugi filmik to taka ciekawostka, do przeprowadzenia z dziećmi; bo z dorosłymi, już może się nie udać. ( potrafią manipulować swoim ciałem ). Spróbować zawsze można, to będzie taka jedna ciekawostka, doświadczenie, więcej, w naszym życiu. O jednym musimy pamiętać; nasz rozwój duchowy, to jest odłączenie się od stada owiec; Jak już dużo wiemy, posiadamy Wiedzę, To, stajemy się, jesteśmy, zostajemy, samotni. Brak towarzystwa, na naszym poziomie. Po prostu nie ma z kim pogadać, na nas interesujące tematy. Ale warto to zrobić, dla samej świadomości, to że wiem, jak było, jak jest, i co będzie?
Życzę sukcesów i pozdrawiam.
:ugeek:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elementy nowego świata”