Deklaracja Suwerena

Awatar użytkownika
Wojtek

19 marca 2019, 17:24

Może w tym poście podam po prostu kilka zdań/haseł. Ciekaw jestem odzewu.

Mam wrażenie że wszyscy wiemy jaki jest cel i sens jej istnienia. Jestem za ponieważ czuję się suwerenem.

Treść deklaracji pobranej ze strony ariowie.com zawiera kila zwrotów które niekoniecznie są zrozumiałe i oczywiste dla każdego.

Treść deklaracji pobranej ze strony marcinvam.com jest krótka, prosta i zrozumiała ale mniej szczegółowa

Czy deklaracja każdego z nas powinna mieć takie samo brzmienie? Każdy z nas jest inny i to jest piękne.

Czy powinniśmy ustalić jedną prostą i jednocześnie szczegółową treść?

To takie kilka zdań mam nadzieję na wstępie dyskusji.
kontakt Wire: @wojtekh Riot: @wojtekha:matrix.org
DAE avatar
Millusia777

20 marca 2019, 01:32

Witajcie :)
Byłabym za jedną wersją raczej.. Może zadawać pytania żeby wszystko było jasne i zrozumiałe?..
Marcin Pol Lechicki uważam że jednak można połączyć siły z Panem Potockim z uwagi na naprawę dużo wspólnej optyki i jego umocowanie prawne, które dobrze by zrobiło naszej sprawie.. Z drugiej strony Twój pomysł też ma swój głęboki sens (tu wielkie podziękowania za nadludzki trud jaki był potrzebny dla opracowania tego geniuszu :) chylę czoła ).. Chodziło mi o współpracę z Panem Potockim na wczesnym etapie rozwoju Państwa.. Wierzę w jego dobre zamiary.. Aczkolwiek obawiam się że i tak chcianoby pokrzyżować mu szyki, a jak słusznie uważasz lider jest zbytnio wystawiony na ostrzał albo przemiał brzydko mówiąc.. Obawiam się niestety że osamotnieni będziemy zbyt słabą siłą żeby przekuć te wspaniałe plany w czyn.. Kropla drąży skałę ale czy zdążymy? Chyba że z boską iskrą się uda, że pojawią się sprzyjające okoliczności..
DAE avatar
Millusia777

20 marca 2019, 01:47

Jeszcze dodam że widziałam ten nowy wolny świat wolnej Ziemi wyzwolonej wolnych ludzi, więc głęboko wierzę że tak będzie i że tego dożyjemy.. Pozdrawiam wszystkich Karolina
DAE avatar
Wandalita

20 marca 2019, 18:42

Po podpisaniu deklaracji nalezy ja gdzies wyslac?
WandalitaUSA
DAE avatar
Mari

22 marca 2019, 03:00

Skąd będzie wiadomo kto podpisał deklarację suwerena i kto to potwierdza?
U mnie to jest poprostu tatuś, mamusia i córka. Potwierdza Andrzej syn Zygmunta.
Aloha 😇 Inlakesh 😇
Suweren Mari 🤣
Awatar użytkownika
Wojtek

22 marca 2019, 18:01

Deklarację na dzień dzisiejszy drukujemy w dwóch egzemplarzach, podpisujemy, prosimy o potwierdzenie trzy naszym zdaniem prawe osoby i zachowujemy w bezpiecznym miejscu czekając na informacje które wkrótce nadejdą.
Już sam fakt pobrania deklaracji daje pewne możliwości.

Sami zaś nie powinniśmy czekać bezczynnie. Sam nie wiem co robić żeby nie robić nic. Na razie rozmawiam z ludźmi, przekazuję to co wiem i czekam na okazję żeby zrobić coś więcej. Oooo i rzuciłem fajki z planami na dalsze zmiany, powinniśmy być zdrowi!

Staram się obserwować działania Marcina. Uważam że wraz z przyjaciółmi podąża właściwą drogą i realizuje plan.Odwalają kawał dobrej roboty. On sam zresztą na bieżąco udziela tych informacji które może udzielić. Słuchajcie uważnie co mówi i jak to ewoluuje i składa się w całość.

Sami dzielmy się swoim zdaniem. Dyskusja i konstruktywna krytyka to coś co może nam tylko pomóc. Sam żałuję że osaczony przez "matrixa" nie potrafię wygospodarować więcej czasu dla Naszej sprawy.(sądzę że wielu z Nas to zna)

Jak myślicie? Co zrobi prawy Waszym zdaniem człowiek którego poprosicie o potwierdzenie Waszej deklaracji? Nawet gdy nie traktuje jej zbyt poważnie i robi to tylko dlatego że Was lubi i uważa że Jemu żadnej krzywdy to uczynić nie może.
Odpowiadam. Zacznie się za chwilę zastanawiać, rozmyślać, sprawdzać, dopytywać..... Być może sam podpisze deklarację i znajdzie trzy Jego zdaniem prawe osoby które ją potwierdzą......
Kogo potrzebujemy? Prawych ludzi!

Ja sam muszę przyznać że dopiero dzisiaj wydrukowałem moją deklarację do podpisania. Cały czas zastanawiam się kogo poprosić o jej potwierdzenie. Moim zdaniem to bardzo ważne kto potwierdzi mój podpis. Dlaczego? Patrz wyżej!

Deklaracja ma dla mnie jeszcze jedno ważne znaczenie. Takie mentalne. Potwierdza w formie dokumentu to że deklaruję się Suwerenem którym uważam że jestem!

Tylko Ja, Ty, My damy radę zmienić Nasze życie, pomóc zmienić życie wielu dobrym ludziom.

Pozdrawiam Was Słowianie.
Wojtek
Awatar użytkownika
Wojtek

22 marca 2019, 18:03

Mari pisze:
22 marca 2019, 03:00
Skąd będzie wiadomo kto podpisał deklarację suwerena i kto to potwierdza?
U mnie to jest poprostu tatuś, mamusia i córka. Potwierdza Andrzej syn Zygmunta.
Aloha 😇 Inlakesh 😇
Suweren Mari 🤣
Mari.
Ty jako prawy Suweren to wiesz i to moim zdaniem wystarczy. A podpisy można zweryfikować.
Awatar użytkownika
kulsson

29 marca 2019, 22:16

A co jeśli niestety nie mam wokół siebie zaufanym osób? mam dobrych znajomych ale oni raz są raz ich nie ma... Wiecie pewnie o czym mówię
Ten świat nie potrzebuje więcej ludzi sukcesu. Planeta Ziemia potrzebuje więcej ludzi pokoju, braci i sióstr głoszących dobre wieści, uzdrowicieli, kreatorów dobrego życia oraz miłości w każdej postaci
DAE avatar
witpil77

30 marca 2019, 07:38

Witajcie. Jestem świeży w temacie deklaracji choć wiem co nieco, sam się przymierzam do podpisania tego dokumentu i zaczynam ludziom mówić i ich uświadamiać że jest wyjście z tego dzisiejszego matrixa i że wszystko zależy od nas, potrzeba tylko grono ludzi którzy myślą w ten sam sposób i ich energia wewnętrzna rezonuje ze sobą, nie ważne że jedna osoba jest w Australii a druga w Grecji, to co potrafi ludzki umysł jest nie do opisania bo nie ma granic dla człowieka wolno myślącego.
DAE avatar
Millusia777

31 marca 2019, 17:57

Millusia777 pisze:
20 marca 2019, 01:32
Witajcie :)
Byłabym za jedną wersją raczej.. Może zadawać pytania żeby wszystko było jasne i zrozumiałe?..
Marcin Pol Lechicki uważam że jednak można połączyć siły z Panem Potockim z uwagi na naprawę dużo wspólnej optyki i jego umocowanie prawne, które dobrze by zrobiło naszej sprawie.. Z drugiej strony Twój pomysł też ma swój głęboki sens (tu wielkie podziękowania za nadludzki trud jaki był potrzebny dla opracowania tego geniuszu :) chylę czoła ).. Chodziło mi o współpracę z Panem Potockim na wczesnym etapie rozwoju Państwa.. Wierzę w jego dobre zamiary.. Aczkolwiek obawiam się że i tak chcianoby pokrzyżować mu szyki, a jak słusznie uważasz lider jest zbytnio wystawiony na ostrzał albo przemiał brzydko mówiąc.. Obawiam się niestety że osamotnieni będziemy zbyt słabą siłą żeby przekuć te wspaniałe plany w czyn.. Kropla drąży skałę ale czy zdążymy? Chyba że z boską iskrą się uda, że pojawią się sprzyjające okoliczności..
Już nie optuję za Panem Potockim zdaje się że jest coś w IPN z nim związanego.. Szkoda...
Marcin Pol dziękuję bardzo Ci za pracę Twoją.. Dużo sił i optymizmu :)
DAE avatar
Kris444

31 marca 2019, 23:23

Witam wszystkich
Bardzo mi się podoba idea Ariowie oraz suwerenów ll RP
Miałem bardzo podobny pomysł ,lecz w dziwnej sytuacji mój dysk wyparował a ja miałem wypadek ale to nie ważne w tej chwili .
Po śmierci klinicznej próbowałem , przekonać moich przyjaciół , znajomych do zmiany kierunku myślenia ,do pobudki .... niestety stwierdzili ,że jestem psychicznie chorych i się odwrócili
Teraz wiem z własnej autopsji , że ciężko będzie uzbierać duże grono ludzi ,którzy chcą się obudzić ....
To jest bardzo ambitny i inteligentny projekt , bardzo podziwiam i szanuje Pana Pol Lechicki , mamy bardzo podobny tok myślenia
Apropo podpisania deklaracji
Ja bym był za tym aby stworzyć gigantyczną księgę suwerena aby wszyscy razem mogli się tam podpisać

pozdrawiam Kris
Awatar użytkownika
kulsson

01 kwietnia 2019, 01:05

Miejsce, gdzie dane ktoś mógłby wykorzystać przeciwko nam? Nie jest to najrozsądniejsza decyzja.
Ten świat nie potrzebuje więcej ludzi sukcesu. Planeta Ziemia potrzebuje więcej ludzi pokoju, braci i sióstr głoszących dobre wieści, uzdrowicieli, kreatorów dobrego życia oraz miłości w każdej postaci
DAE avatar
grisza.1985

03 kwietnia 2019, 20:43

kulsson pisze:
01 kwietnia 2019, 01:05
Miejsce, gdzie dane ktoś mógłby wykorzystać przeciwko nam? Nie jest to najrozsądniejsza decyzja.
kulsson, myślę, że ta księga to spoko pomysł bo jeżeli będą chcieli nas wyłapać to i tak to zrobią, znajdą Nas choćby po adresie IP.
Awatar użytkownika
Wojtek

03 kwietnia 2019, 20:54

@grisza.1985
Nie używasz jeszcze VPN?
Awatar użytkownika
kulsson

03 kwietnia 2019, 21:11

Dokładnie. Vpn jeśli chcemy dbać o anonimowość do podstawa by mieli większe trudności z odszyfrowaniem m.in adresu IP. To kwota rzędu 15zl /msc także trzeba inwestować w siebie by dbać o jeszcze ułamki wolności które nam zostały. Im szybciej zaczniemy działać i poszerzać ideę tym szybciej zmiany nadejdą. Na razie jeszcze musimy sie gromadzić jak za powstania warszawskiego i obmyslac strategie działania i zebranie większej ilości suwerenow :)
DAE avatar
Knurex

04 kwietnia 2019, 13:03

ja mam jedno ale za to bardzo ważne pytanko! co w deklaracji ma oznaczać stwierdzenie " NIEKARALNYCH "?
pytam ze względu na mojego przyjaciela który jest prawym człowiekiem ale według polskiego prawa jest przestępcą bo uprawiał marihuanę i nie płaci podatków.
Awatar użytkownika
kulsson

07 kwietnia 2019, 00:29

Knurex pisze:
04 kwietnia 2019, 13:03
ja mam jedno ale za to bardzo ważne pytanko! co w deklaracji ma oznaczać stwierdzenie " NIEKARALNYCH "?
pytam ze względu na mojego przyjaciela który jest prawym człowiekiem ale według polskiego prawa jest przestępcą bo uprawiał marihuanę i nie płaci podatków.
Dobre pytanie. Bo np według prawa kopiując treść z sieci już jesteśmy złodziejami a jeśli mamy się opierać na obecnym systemie matrixowym to niezbyt to ciekawie wygląda.
Jeśli sądy są od wyznaczenie kary to trochę słabo.
DAE avatar
Adlaos

07 kwietnia 2019, 14:40

Jeżeli będziecie się ciągle bać, to nic nie będziecie w stanie zmienić. Strach Was w końcu pokona i poddacie się. Skoro wierzycie w to co chcecie robić i robić to skutecznie, musicie pokonać najpierw swoje lęki, obawy. Wasz strach nad którymi nie potraficie zapanować, umożliwia trwanie zniewolenia. Strach ten Was zniewala i ogranicza. Sami zniewalacie się strachem. Czas przestać się bać. Nie chodzi przy tym o "głupią" odwagę, tylko całkowitą wewnętrzną przemianę, która widocznie z Was będzie emanować, emanować na tyle mocno, by pewność oponentów przemieniła się w ich strach.
Awatar użytkownika
kulsson

08 kwietnia 2019, 02:50

Głośne myślenie to nie strach. Lepiej mieć (moim zdaniem) przygotowany plan działania niż iść "spontanicznie" przez świat. Nie po to dostaliśmy umysł aby leżał nie używany 😉

Myślisz że to takie łatwe nagle np nie używać dowodu, przy kontroli policji powiedzieć ze nic nie zrobiłeś i idziesz sobie dalej przez życie?

Odwaga bez odpowiedniej wiedzy jest gorsze niż mieć odpowiednią wiedzę i być w strachu. Dlaczego? Bo pewnością siebie wszystkiego nie załatwisz. Może masz na tyle komfortową sytuację w życiu, ale postaw się w roli innych osób gdzie ludzie chcą wyleczyć dzieci a szpital czy policja zakazuje i grozi ukaraniem nawet więzieniem lub odebraniem praw do dziecka za to że chce pomóc dziecku na swój, nie lubiany przez system sposób działania.

Rozumiem to ale bez odpowiedniej wiedzy nie widzę świetlnej przyszłości. Chyba że zamierzasz super wpływać na ludzi, co jest do zrobienia pytanie czy to będzie etyczne działanie?
Awatar użytkownika
Ricjyu

08 kwietnia 2019, 21:48

Witam wszystkich!
Co do deklaracji myślę,że trzeba poczekać do pierwszych spotkań gdzie będzie możliwość poznania się wzajemnie. Wtedy wytworzą się przyjaźnie i grona ludzi - pasjonatów danej sprawy. Tam powinny wyniknąć pierwsze potrzeby i możliwość wyjaśnienia wszystkich za i przeciw. Podpisanie deklaracji wiąże się z wzięciem odpowiedzialności za drugiego człowieka, za grupę i kierunek, który grupa obierze. Powstają kolejne pytania związane ze stroną prawną tego wydarzenia i co za sobą pociąga? To nie jest tylko podpis to są skutki prawne dla grupy i pojedynczego człowieka. Więc trzeba znać wykładnię prawną. Bo każdy ma jakieś umocowania dla siebie i Rodziny. Więc co się z tym wiąże. Idea jest piękna. Ale by zadziałała potrzeba nas bardzo wielu. Przyrost uczestników jest mały. A tu potrzeba milionów bo to już będzie siła z którą należy się liczyć. Samo zapisanie się do grupy nie wiele wnosi jedynie daje możliwości. Ale z tych zapisanych znowu niewielki procent złoży deklaracje. Więc teraz czas na podpalenie watry by przyciągała jak najwięcej zainteresowanych. Marcin powiedział skromnie 5 mln a ja mówię co najmniej 15 jeżeli obejmujemy zasięgiem kontynenty. Zapraszam do dyskusji
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elementy nowego świata”