dolnośląskie

DAE avatar
Robert

07 maja 2020, 16:28

Cześć kolego, zapraszam na Riot.im do pokoju Ariowie Boleslawiec.
DAE avatar
Impuls

07 maja 2020, 19:59

oki pisze:
18 sierpnia 2019, 14:09
Zapraszam z Głogowa i okolic .. ;)
Bardzo się cieszę, że jesteśmy z jednego miasta.Proszę o kontakt na [email protected]
DAE avatar
chrzszczy

07 maja 2020, 22:48

potrzebujemy was na zywo - porozmawiac. tak, porozmawiac jak zywy czlowiek z zywym czlowiekiem.
Riot -> pokoj Ariowie

materialy-dla-zalogowanych-f90/riot-cze ... t1103.html
RIOT IM: @chrzszczy:matrix.org
Awatar użytkownika
polkadomka
Kontakt:

13 maja 2020, 10:41

Cześć, tu Dominika.
Mam 28lat, umiejętności zawodowe : fotografia, masaż, gastronomia. Własna działalność gospodarcza, która przez aktualny system jest dość mocno ograniczana. Od zawsze mieszka we mnie duch wolności, dlatego tu jestem.
Interesuję się zdrowiem, naturalnymi formami leczenia i wzmacniania organizmu oraz naszej psychiki. Mocno wchodzę w ziołolecznictwo, praktykuję jogę i propaguję aktywny tryb życia. Wspólnie z narzeczonym chcemy znaleźć spokojną ziemię z dala od miasta, wybudować kopułę i stworzyć samowystarczalną społeczność. Myślimy o dołączeniu się do ekowioski lub razem z Wami stworzeniu własnej. Jesteśmy z Gliwic (śląskie) ale intensywnie poszukujemy ziemi poza tym województwem. Wierzę, że są tu podobni do nas co chętnie uciekną z miasta i postawią na siebie i Naturę. Przemiło będzie poznać osoby o braterskim myśleniu, chęci stania się samowystarczalnym, podjęciu praktycznych działań do zdobycia umiejętności surwiwalowych. Chcemy nawiązać przyjaźnie, chcemy wspierać i dzielić się wiedzą.
Przytulam Was i patrze z nadzieją w przyszłość :)
DAE avatar
Robert

13 maja 2020, 12:52

Cześć Dominika, wskakujcie na Riot, pokoje Ariowie dolny sląsk, Boleslawiec. Złapiemy kontakt. Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „dolnośląskie”