Kim jest Hanna Kazahari?

DAE avatar
Pies Hakelbery
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2020, 13:15

16 maja 2020, 13:48

Trafilem na to forum po sugestii Hanny Kazahari, ktora prowadzi swoj kanal na YT.

Przyjrzalem sie tej osobce i widze ze wczesniej dzialala w 1Polska, a ponadto miala wlasne stowarzyszenie "Wspolnota dla dobrostanu" a teraz fundacje Hemp Fukushima.

Z KRS https://aleo.com/pl/firma/fundacja-hemp-fukushima-zabki wynika ze w tej fundacji dzialaja trzy osoby:
  • MARTA REGINA SABAŁA (50 lat)
    ANDRZEJ JANUSZ KLIK (84 lata)
    HANNA MONIKA KAZAHARI (55 lat)
Hanna Monika Kazahari to Hanna Klik z Goldenline https://www.goldenline.pl/hanna-klik/. Domyslam sie, ze Marta Regina Sabala tez kiedys nosila nazwisko Klik.

Andrzej Janusz Klik to byly komendant malpolskiej policji, wczesniej funkcjonariusz SB, a pozniej "ekspert" Biura Bezpieczenstwa Narodowego.

Tu jest ciekawy artykul o nim i o jego kolezkach: https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news- ... nId,100812
Andrzej Klik - były zastępca komendanta małopolskiej policji. Odszedł nagle i niespodziewane, składając rezygnację w momencie, kiedy wyszło na jaw, że sekretarki, które współpracowały z nim, przekazywały informacje gangsterom. Oddał się do dyspozycji komendanta głównego.

Zniknął na kilka miesięcy, by teraz wrócić na stanowisko w KGP. W tej chwili jest na etacie komendy, oddelegowany do pracy w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego. Jest zawsze z boku, nie afiszuje się znajomością z kimkolwiek.
Ciekawie wyglada tez watek tokijski w kontekscie Hanny Kazahari mieszkajacej tam od prawie 30 lat:
Policyjna grupa trzymająca władzę sięga swoimi korzeniami starych esbeckich czasów. Najważniejszą w niej rolę, jak się wydaje, grają układy Romana Kurnika, który w latach 80. - gdy MSW dowodził Czesław Kiszczak - był najpierw szyfrantem w ambasadzie polskie w Tokio, a później ostatnim szefem kadr SB. Po rozwiązaniu Służby Bezpieczeństwa, gdy tysiące esbeków trafiało na bruk, Kurnik trafił do komendy głównej, również jako szef kadr.
Jak myslicie, po co byla esbecja promuje ariowie.com?
DAE avatar
Ratomir
Posty: 91
Rejestracja: 10 maja 2019, 08:20

18 maja 2020, 21:57

Bardzo ciekawe spostrzeżenia. Ciekawe czy Marcin śledzi ten wątek i jaką ma hipotezę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ciekawostki”