PETYCJA

DAE avatar
TOMKO POLANO

20 listopada 2019, 10:11

O należnym upamiętnieniu historii Słowian. Dzień Dziedzictwa i Męczeństwa Słowian.

https://www.petycjeonline.com/o_nalenym ... twa_sowian
,,Słowianie nie noszą kaganca"".!!!
DAE avatar
Tomasz21

03 grudnia 2019, 21:29

Witam; I popieram ten pomysł. Inna sprawa, czy ten pomysł przejdzie w sejmie? Jak mniemam, chodzi o państwowe święto. Trochę to czarno widzę. Gdyby tak chodziło o holokaust, to zapewne za piętnaście minut , było by to uchwalone. Ale takie święto Słowian, to już jest wielki znak zapytania. Sami możemy świętować; ale tego święta raczej nam nie przyznają. A petycja,? jest tyle warta , jak duże ma poparcie społeczne. Ja popieram. To wszystko co mogę zrobić w tej sprawie. :ugeek:
DAE avatar
TOMKO POLANO

03 grudnia 2019, 21:32

Zajmuje się tym odpowiednia i kompetentna. osoba.
Konstytucja i jej zapis jest po Naszej stronie.
Ja podpisałem a Wy ?.
JEST TO DOBRE, ,SŁUSZNE I WŁAŚCIWE !!!
Może to być miejsce gdzie będziemy oddawać cześć przy tablicy pamiątkowej Naszym przodkom raz czy dwa razy w maju chwilą zadumy ,, przy okazji inni dowiedzą się o męczeństwie Słowian podczas christianizacji.
Ignorancja jest naruszeniem Prawa Naturalnego "".

,,NIE BĄDŹCIE BIERNI""

,,BĄDŹMY JEDNYMI Z TYCH,
KTÓRZY ODNAWIAJA ŚWIAT "".
DAE avatar
TOMKO POLANO

07 grudnia 2019, 19:43

Ostatnio zmieniony 07 grudnia 2019, 21:15 przez TOMKO POLANO, łącznie zmieniany 2 razy.
DAE avatar
Tomasz21

07 grudnia 2019, 20:48

Film niedostępny
Obejrzyj ten film w YouTube. Jego właściciel wyłączył możliwość odtwarzania go na innych stronach.
Witam; taki komunikat ukazał się pod filmem??? Hokus - Pokus. Dzieją się czary.
Pozdrawiam. :ugeek:
DAE avatar
TOMKO POLANO

07 grudnia 2019, 21:16

.
Ostatnio zmieniony 08 grudnia 2019, 22:30 przez TOMKO POLANO, łącznie zmieniany 1 raz.
DAE avatar
Tomasz21

07 grudnia 2019, 21:44

Witam; "Łaska pańska, jeździ na pstrym koniu" To jest właśnie to, o czym wałkujemy od pół roku. Link + film do niego, należy do tego ; kto ma go na swoim serwerze. Pieniądze należą do tego, kto je trzyma w garści; Wracając do filmu; Wyjaśniam, chodzi o ciągłość szpiegowania tego materiału filmowego. Kto komu przekazuje ten film ,- Fizycznie. Ta sieć pozwala na, zgarnięcie wszystkich zainteresowanych tym filmem; ( jest to przenośnia ) . Dlatego, tak ważne jest posiadanie pewnych filmów fizycznie. Mam ten film u siebie na Pc-cie nagrany; i mogę nim dysponować tak jak mnie się żywnie podoba. I nikomu nic do tego. Korzystanie z pośrednika; stwarza okazję kontroli nas. Pozwolimy mu obejrzeć, albo mu nie pozwolimy. To już zależy tylko od nas samych. Mając kontrolę nad filmami, mamy kontrolę nad tymi co je oglądają. To jest proste, jak świński ogon. Właśnie na taką okazję jest, został, stworzony, - ZeroNet- Jakbyś nagrał ten film? i wrzucił go na ZeroNeta, To by wszyscy mogli go obejrzeć, i nikt by nie poskoczył, tobie. Żaden, cenzor, pacan, smakosz kwaśnych jabłek. To jest ta Słowiańska mądrość, właściwa przebiegłym wojownikom, do której próbuję wszystkich Słowian przekonać. Takie nasze ubezpieczenie, od wszystkiego.
Zainstaluj, ZeroNeta, Pierwsze instrukcje już są, na "komputery" następne wkrótce.
Pozdrawiam.
:ugeek:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ciekawostki”