Przejdź do treści

Akademia Suwerena – Audycje oraz Telegram Informacyjny

Czy znasz już Akademię Suwerena?

Akademia Suwerena jest, tak z całą pewnością można powiedzieć, wyrazem oczekiwań i inspiracji wspólnoty Ariów Suwerenów skupiających się wokół platformy ariowie.com i projektu RPS. Została powołana do życia za zgodą większości po przeprowadzonym głosowaniu na Radzie Suwerenów. Prowadzona jest przez wolontariuszy-aktywistów, których bezpośrednim celem jest rozwijanie i rozprzestrzenianie świadomości Suwerena w środowisku Ariów oraz poza nim.

Załadamy trzy podstawowe sposoby realizacji naszego bezpośredniego celu:

  • Przez propagowanie naturalnej, czystej i źródłowej, uniwersalnej wiedzy, wspomagającej kreowanie i utrzymywanie suwerennych postaw w przestrzeni (prywatnej) i publicznej (RODowej) człowieka.
  • Inicjowanie i wspomaganie tworzenia, rozwoju i utrzymywania projektów Ariów i Suwerenów na drodze do ich samopoznania, i samostanowienia w naturalnej harmonii społecznej.
  • Inicjowanie, wspieranie i organizowanie wielopoziomowej, i zróżnicowanej platformy propagandowo-szkoleniowej odpowiadającej żywym i praktycznym potrzebom Ariów/Suwerenów, i na drodze do ich suwerennej tożsamości oraz bezpośrednie uczestniczenie w wymianie praktycznej wiedzy i doświadczeń w środowisku Ariów oraz poza nim.

Rozpoczęte projekty:

Fraktalna sieć informacyjno-edukacyjna Akademii Suwerena, w której zakres wchodzą samoorganizujące się strony internetowe, portale i grupy medialno-informacyjno-szkoleniowe prowadzone indywidualnie oraz przez samoorganizujące się grupy robocze.

Przykłady: akademiasuwerena.com / Akademia Suwerena – kanał YT / Akademia Suwerena Audycje / t.me/Ariowie oraz inne powstające obecnie strony internetowe i portale o charakterze medialno-edukacyjnym.

Grupy robocze: Akademia Suwerena Trust – skupiająca tłumaczy pracujących nad wspólnymi tłumaczeniami źródeł z języka angielskiego: (obecnie) suwerenność, prawo naturalne, (wkrótce:) rozwój osobisty, wiedza praktyczno-techniczna/rzemiosło, medycyna naturalna, ekonomia.

Inicjujemy, wspieramy i promujemy indywidualne i społeczne przedsięwzięcia Ariów/Suwerenów na naszych stronach, w naszych mediach i w komunikacji.

Wciąż pracujemy nad jakością i rozwojem wizerunku Akademii Suwerena oraz społeczności Suwerenów Ariowie.

Z serdecznymi pozdrowieniami,
:Paweł-Konrad:
4.9/5 (7 głosów)
>

Pobierz Deklarację Suwerena II RP

Otrzymasz ją też na swój email

Nie lubimy spamu, zapisując się dołączysz do newslettera i będziemy wysyłać Ci wiadomości zgodnie z polityką prywatności

Pobierz Deklarację Suwerena

Otrzymasz ją też na swój email

Nie lubimy spamu, zapisując się dołączysz do newslettera i będziemy wysyłać Ci wiadomości zgodnie z polityką prywatności

Jeśli chcesz być na bieżąco z tym co robimy...

Nie lubimy spamu, zapisując się dołączysz do newslettera i będziemy wysyłać Ci wiadomości zgodnie z polityką prywatności